Alternativní konec

Cesty Bezejmenného po sférách s jednou moc ukecanou levitující lebkou.
Stránky: Planescape: Torment

Moderátor: Sadako

Uživatelský avatar
Fiskantes
Sigilan
Příspěvky: 78
Registrován: 4.1.2007 13:14

Příspěvek od Fiskantes »

nieze by v tom bol nejaky podstatny rozdiel ci sa TO vzda dobrovolne alebo ho najprv nakopem...vysledok je rovnaky takze alternativnymi koncami by som to moc nenazyval ;-)
>>>Tu raz bude nieco velmi vtipne<<<
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Příspěvek od Hamster »

Yachiko píše:Hmm, no ma vie celkom pekne naštvať pokiaľ finálny boss=najťažší boj
OT: Aneb další body k dobru pro Arcanum, co? :lol:
Strawm
Sigilan
Příspěvky: 1
Registrován: 28.3.2007 15:34

Konce

Příspěvek od Strawm »

Zdravím vás. Co se alternativnich koncu týče je jich fakt hodně. Alespoň ja jich napočítal minimalne šest. První je překecat trnscendentniho na splinutí. Druhej je podříznout se. Třetí nechat si oživit někoho z party a pak boj.Tady jen poznamku, když ožívíte Dak'kona získate dvamiliony exp a z něj se stane mašina na smrt :-) Čtvrtej je nechat si oživit celou partu a pak opravdu jednoduchý boj. Transcendentni si ani neškytne. Pátej je boj. Pěkna fuška, ale dá se to. Šestý je zničit sabe i jeho pomocí své víry. No a poslední je řict transcendentnímu jeho potažmo naše jméno. On ho totiž taky neví :-) Takže ve výsledku je jich sedum :-D Na víc jsem zatim nepřišel. Výsledky jednotlivych koncu se liší. Když se zabijete není už potom nic. Otazkou zústává jestli je lepší nic než boj v nekonečný krvavý válce.
Uživatelský avatar
SneZhulak
Sigilan
Příspěvky: 344
Registrován: 8.10.2005 8:13
Bydliště: vlastní hlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SneZhulak »

jeste je jeden zajímavý konec a to stát se novým tichým králem v mrtvých národech ;-) není to konec úplně regulérní, podobný jako když vás zabije třeba Lothar
težko pochopit, že chápu vše, protože mi nezbýva nic jiného než nechápát nic
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

Um... mam mensie deja vu :)
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuke »

Deja dačo mám aj ja. A ešte večšie budem mať zajtra o takomto čase... :lol:
Uživatelský avatar
Mamut
Sigilan
Příspěvky: 337
Registrován: 24.11.2007 22:06
Bydliště: Praha Bubeneč
Kontaktovat uživatele:

Alternativní konec

Příspěvek od Mamut »

Jediné co se mi nepovedlo,ten konec s vyslovením jména.A jestli to správně chápu,tak to ani nejde.
Osobně se ,ale domnívám že splynutím s TO už to nejsem já.Prostě jsem měl takový pocit.Taky jsem mluvil jinak.
Co si o tom myslí osazenstvo?
Vanitas vanitatum et omnia vanitas.
http://garden.mujblog.atlas.cz/
smajdalf
Sigilan
Příspěvky: 56
Registrován: 10.6.2007 19:39

Příspěvek od smajdalf »

ale jo seš, předtim si to nebyl ty, potom už si to ty, jenom ty, kompletní ty :-P (teda pokud si myslis ze TY jsi Bezejmeny :-) )
Uživatelský avatar
Mamut
Sigilan
Příspěvky: 337
Registrován: 24.11.2007 22:06
Bydliště: Praha Bubeneč
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mamut »

Já jsem Mamut :-D Bezejmený je bezejmený.Ale stejně si myslím ,že splynutím s Tím se stává něčím jiným.Nemůžu si pomoct.
Vanitas vanitatum et omnia vanitas.
http://garden.mujblog.atlas.cz/
Uživatelský avatar
Rudax
Sigilan
Příspěvky: 206
Registrován: 5.12.2007 21:24
Bydliště: střed mnohovesmíru
Kontaktovat uživatele:

Re: Alternativní konec

Příspěvek od Rudax »

Takže co se týče alt. konců:
Alt. konce/zakončení hry: pokud vím tak jen dva - poražení Smrtelnosti, a podle mě ten nejlepší, nejsprávnější konec jak má být - splynutí Bezejmenného se svou Smrtelností.

Zabití nějaké bytosti potřebné k tomu abyste ve hře mohli pokročit dál - to nepovažuji za nějaký konec - to je prostě blbost.

A když nesmrtelný Bezejmenný zemře - je prostě GameOver - jako vě většině her tady je to samozřejmě něco neobvyklého - takže - alt. konec pro Bezejmenného (ne alt. konec/zakončení hry).
Gurthfin
Sigilan
Příspěvky: 64
Registrován: 15.4.2008 15:02
Bydliště: Závod, Human Interface

Re: Alternativní konec

Příspěvek od Gurthfin »

Jo ja som najprv bojoval lebo som mu ukazal ze aj ja viem vzkriesit, potom sem dal load, lebo sem sa nedostal na moznost Co dokaze zmenit povahu cloveka? Bol som na to strasne zvedavy... takze load... a znovu som sa k tomu nedostal lebo som s vybabral pomocou mena... a splynul som a ozivil si celu partu (tento koniec bol naj)... load potom som znova splynul, ale pomocou Wisdom... load a konecne som sa dostal az k otazke Co dokaze zmenit povahu cloveka. Strasne neco....

Inak komu bolo na konci hry smutno, pripadne vyronil slzicku... v ziadnom pripade a za ziadnych okolnosti nehrajte HTRPG (hentai taktic role play game) Utawarerumono. Potom by ste asi spachali samovrazdu od smutku(Po skonceni tej hry som ja mal depku 2 dni co u mna ako vysokolevelovaneho high-end flegmatika je uz vazne co povedat).
"Neprítomnosť originálu spôsobí vytváranie jeho kópií." - Stand Alone Complex
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Alternativní konec

Příspěvek od sevencreature »

Gurthfin píše:HTRPG (hentai taktic role play game).
Co je tohle za blbost? :lol: Některý slang by se měl zákonem zakázat :-)

Navíc (nejen u Utawarerumona) je to hodně individuální - pokud ti většina postav leze krkem, tak cítíš maximálně úlevu :twisted:

Jinak mně konec P:T přišel vesměs pozitivní a ani v nejmenším depresivní :think:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Dead Boss
Sigilan
Příspěvky: 64
Registrován: 3.8.2007 16:16
Bydliště: Košice

Re: Alternativní konec

Příspěvek od Dead Boss »

Neviem čo je pozitívne na večnom zatratení a na poslednej rozlúčke s priateľmi. :-(
The punishment is death for all who live

Torment v LEGU - http://www.mocpages.com/moc.php/4312
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Alternativní konec

Příspěvek od sevencreature »

No, jeho "přátelé" a zároveň jeho oběti myslím mohou být rády, že se NO konečně zbaví (příznání je první krok k nápravě - a v tomto případě asi i ten poslední :-) ). NO dojde zaslouženému trestu (no, možná ještě trochu mírnému), problém s pamětí je vyřešen - co víc chtít? No, možná příběhy NPC ve stylu konce ToB :think:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Rudax
Sigilan
Příspěvky: 206
Registrován: 5.12.2007 21:24
Bydliště: střed mnohovesmíru
Kontaktovat uživatele:

Re: Alternativní konec

Příspěvek od Rudax »

Dead Boss píše:Neviem čo je pozitívne na večnom zatratení a na poslednej rozlúčke s priateľmi. :-(
Pokud hraješ za Chaotického zlouna tak to co se stane tvím "přátelům" ti může být naprosto jedno - když už si dosáhl svého hlavního cíle.

Za Zákonného dobráka - můžeš být rád že tvoji přátelé přeželi a můžeš doufat že se s nimi zase setkáš.
rozloučení - šťastný, dojemný konec
Odpovědět

Zpět na „Planescape: Torment“