Dobrá nálada I: Archív

A prach na ně usedá, brouci je prožírají.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Tokkar
Dabus
Příspěvky: 1737
Registrován: 26.9.2005 11:28
Bydliště: cerna O.....a cerna

Příspěvek od Tokkar »

Je to neuvěřitelné kvartál utekl jako voda. Další víkend před námi a světe div se, poslední víkend před PISSem je tady. Už se to blíží :!: :dancing:
The Oldest King's Knight At Realm is like a shadow on Sigil's street at moonless night.
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Jo, poslední týden před začátkem isska - a jak na potvoru máme skoro na každej pracovní den toho týdně nějakou písemku :-( ale issko mě bude držet při životě :-D
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
Tokkar
Dabus
Příspěvky: 1737
Registrován: 26.9.2005 11:28
Bydliště: cerna O.....a cerna

Příspěvek od Tokkar »

Dobrá nálada pokračuje.

Konečně definitivně začalo jaro. To se projevuje následovně.

1) před domem mi konečně roztál poslední sníh
2) navlékl jsem zkrácené odění
3) přespal jsem na balkóně
4) provedl jsem úklid bytu, auta, domu i jeho okolí

Na tom světě je občas tak báječně. :-P
The Oldest King's Knight At Realm is like a shadow on Sigil's street at moonless night.
Uživatelský avatar
Killdozer
Sigilan
Příspěvky: 463
Registrován: 23.10.2005 15:13
Bydliště: Friendly Arm Inn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Killdozer »

muhehe, všchno je fajn! jaro je tady! život je skvělej! :-)
je hezké, když se lidé spojí jako řetěz.. je ale krásné, když se spojí jako kroužková košile...

http://www.immortalfighters.net
Draci doupe ponetu
KOFi-chan
Sigilan
Příspěvky: 1417
Registrován: 2.10.2005 9:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KOFi-chan »

Taky jsem provedl jarní úklid, ale mnohem více mě těší, že mi dneska přišlo kladné vyjádření od vedoucího mé absolventské práce, takže diplomku musím už jen nechat svázat a odevzdat :!: 8-) :dancing:
Geralt
Šifrovač
Příspěvky: 810
Registrován: 9.2.2006 20:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Geralt »

KOFi píše:Taky jsem provedl jarní úklid, ale mnohem více mě těší, že mi dneska přišlo kladné vyjádření od vedoucího mé absolventské práce, takže diplomku musím už jen nechat svázat a odevzdat :!: 8-) :dancing:
To ti musím plně pogratulovat! Mimochodem, co jsi psal za téma? Taky bych si přál, abych to už jen nechal svázat, leč čeká mne ještě hodně DLOUHÁ cesta. :roll:
KOFi-chan
Sigilan
Příspěvky: 1417
Registrován: 2.10.2005 9:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KOFi-chan »

Geralt: Popsal jsem 40 stránek na téma Organizace úřadu práce.. - a tvoje téma téma zní jak :?:
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Tak dnes výnimočne napíšem aj do tejto témy - podarilk sa nám konečne uskutočniť slovenský Sigil zraz. Prebehol v príjemnej pohodovej atmosfére... musíme si to častejšie opakovať...
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

S tým sa nedá nič iné iba súhlasiť - vyšlo nám počasie, našli sme poloprázdnu reštauráciu a pod. :-)
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
Pan Bača
Lim-Lim
Příspěvky: 401
Registrován: 30.9.2005 7:12
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pan Bača »

Tak jsem dneska skoro po dvou letech zase vyjel na kole... a na novém horáku.. super pocit, lítal jsem na něm jak utržený z řetězu, se divím, že jsem si něco něudělal :)
Uživatelský avatar
Ave
Sigilan
Příspěvky: 1073
Registrován: 30.11.2005 8:04
Bydliště: Chrám Vědění

Příspěvek od Ave »

Mám báječnou náladu,bo jsem konečně dostala MP3 přehrávač kterej jsem si toliko přála.Jen musím přijít na to jak do něj tu hudbu skopírovat... :lol:
Plá plamen věrné lásky,
prýští slzy a nad hlavou hoří hvězdy
... a pak už nic... a pak už nic...
KOFi-chan
Sigilan
Příspěvky: 1417
Registrován: 2.10.2005 9:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KOFi-chan »

Ave píše:Jen musím přijít na to jak do něj tu hudbu skopírovat... :lol:
Ave: Stejně jako na každé jiné paměťové médium.. - a nejspíše k tomu přehrávači patří i nějaký prográmek pro jeho správu, ne :?: ;-)
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sirine »

hm...tak jsem dumala, jak si vylepšit náladu a...koncem měsíce jdu na kurz bruslení (snad mě tam naučí nepadat přes obrubníky chodníků - který ichtyl vymyslel obrubníky?... :-? ) a taky jsem nakonec kývla na sraz čarodějnic koncem týdne na Petrákách (když už mě mají upálit, tak stylově... :lol: )a vhodnější místo než Petráky naproti Pradědu neznám :roll: 8-) takže tak.... 8-)
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

Pan Bača píše:Tak jsem dneska skoro po dvou letech zase vyjel na kole... a na novém horáku.. super pocit, lítal jsem na něm jak utržený z řetězu, se divím, že jsem si něco něudělal :)
Takže zdravotně již v plné síle..? To věru poteší ;-) Přeji bezúrazový provoz 8-)

Jinak mám dobrou náladu, neboť je tu konečně 'léto', sluníčko, teplo a s ním i první letní bouřka :-P .... Příznivci jara si holt budou muset počkat až na podzimní počasí... (pokud ho - stejně jako jaro - nespolkne po létu opět zima :lol:)
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

I já mám dobrou náladu a zároveň mnou proudí nostalgie. Zítra dělají deváťáci příjmačky, což znamená, že já nejdu do školy a vzpomínám na to, jak jsem se cítil před rokem ;-)
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Zamčeno

Zpět na „Archivy“