Neverhood

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Uživatelský avatar
Black
Sigilan
Příspěvky: 336
Registrován: 28.9.2005 17:04
Bydliště: Pragl... I kdyz uz by to chtelo mozna zmenu...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Black »

super... tak me tu snad najdes az to domluvis... :D diky moc
Ticha kocka brehy mele...
Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Re: Neverhood

Příspěvek od Koveras »

nuke píše:
Koveras píše:Taky jsem ho hrál, ale obdobně jako ty - nedohrál kvůli nedostatku času a možná už i chuti.
Že si to ty tak sa priznám... tá hra ma bohvieako nebavila ale chcel som ju prejsť len aby som mal ďalší zárez na myši. Nakoniec sa mi to nepodarilo. Dôvodom bol možno aj môj pokročilejší vek na adventuru tohoto tipu. ;-)
Nějak tak to bylo. Nevím, jestli to bylo pokročilejším věkem, ale po nějaké době jsem prostě neměl chuť to dohrát do konce a tou dobou jsem moc na zářezy ještě nehrál.

Jinak už se mi blíží další zářez - Battle for Middle-earth za dobro. :-P
[img:02a03da0e2]http://koveras19.wz.cz/Neverwinter/NWN.jpg[/img:02a03da0e2]
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Re: Neverhood

Příspěvek od nuke »

Koveras píše:Jinak už se mi blíží další zářez - Battle for Middle-earth za dobro. :-P
Tak to ti gratulujem. Mne to moc nehovorí, Kým nebudem mať asi tak 10x rýchlejší comp, tak to aj tak nespustím :cry:
Uživatelský avatar
Taita
Sigilan
Příspěvky: 33
Registrován: 1.11.2005 18:45
Bydliště: Elementálna sféra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Taita »

Neverhood je skvelá adventura. Prešiel som ju len jediný raz a to napriek tomu, že som ju hral asi 3x. Proste som zabudol na riešenie určitej hádanky a potom som to radšej odinštaloval :oops: . Inač tato hra nie je len o logike, ale veľkú rolu hrajú aj nervy. Imho potrebuješ sakra velku trpezlivosť aby si prešiel tú enormne dlhú chodbu len preto, aby si na konci zdvihol kazetu. Ja som tu chodbu omylom prešiel v tme a na konci ten pajác nevidel kazetu takže som sa musel vrátiť, zapnúť svetlo a znova naspäť Obrázek.
Alebo tá časť s tou myšou bola tiež zaujímavá. Strávil som pri nej hodiny, kým som tú myš dostal tam, kam patrila... No proste miestami som mal chuť roztrieskať komp
Obrázek
"Practice makes perfect. Nobody is perfect. So, why to practice?"
Uživatelský avatar
Keira
Sigilan
Příspěvky: 62
Registrován: 7.10.2005 8:38
Bydliště: Thanedd

Příspěvek od Keira »

Ahh, Neverhood... Nejmilejší hra mého dětství... :-P
Who hath seen her wave her hand?
Or at the casement seen her stand?
Or is she known in all the land?
The lady of Shalott...
Uživatelský avatar
Bender
Sigilan
Příspěvky: 109
Registrován: 30.10.2005 11:40
Bydliště: Jak kdy...

Příspěvek od Bender »

Keira píše:Ahh, Neverhood... Nejmilejší hra mého dětství... :-P
Tak to jsme dva. i když jsem ji moc nechápal, celou dobu jsem byl plný nadšených emocía po DLOUHÉ době ji dohrál...a stále tu pařbu někde mám!
Obrázek
Uživatelský avatar
Keira
Sigilan
Příspěvky: 62
Registrován: 7.10.2005 8:38
Bydliště: Thanedd

Příspěvek od Keira »

Já taky, někde doma zahrabanou... Až budu mít čas (tzn. po matuře :-D ...možná), tak ji z čisté nostalgie vytáhnu.
Who hath seen her wave her hand?
Or at the casement seen her stand?
Or is she known in all the land?
The lady of Shalott...
Uživatelský avatar
Fryn
Sigilan
Příspěvky: 60
Registrován: 3.10.2005 8:46
Bydliště: pořád někde blízko severu

Příspěvek od Fryn »

Opravdu vtipná věc, ale adventurou bych ji nenazval, spíš je to takový logický rychlík. Je to strašně jednoduchá a docela krátká hra, ale s naprosto zábavnými momenty a se skvělou hudbou. Jediný problém je najít trpělivost na řešení některých hádanek, protože ne všechny se dají jen tak logicky odvodit a někdy jsem si musel vypomáhat tužkou a papírem :-) .
Člověk se na jistém fóru neukáže asi jen tak přes půl roku a najednou je tu nové fórum, ale se starými lidmi :).
Uživatelský avatar
Keira
Sigilan
Příspěvky: 62
Registrován: 7.10.2005 8:38
Bydliště: Thanedd

Příspěvek od Keira »

Jednoduchá? S tím, že některé hádanky nejsou moc logické, souhlasím, ale lehký mi to zrovna moc nepřipadalo... I když jestli to nebude tím, že to byla jedna z mých prvních her zhruba ve 12 letech :-P
Who hath seen her wave her hand?
Or at the casement seen her stand?
Or is she known in all the land?
The lady of Shalott...
Uživatelský avatar
Fryn
Sigilan
Příspěvky: 60
Registrován: 3.10.2005 8:46
Bydliště: pořád někde blízko severu

Příspěvek od Fryn »

Ke mně se Neverhood dostal trochu později :-) . No, hlavně některé věci byly dost zdlouhavé (už zmiňovaná dlouhá chodba ve které se mi stalo naprosto to samé ;-) , takovýto "pexeso", ta věc s myší ...). Zase tam byly dost vtipné scény, které si pamatuji dodnes, třeba ta asi nejdelší animačka s hrací skříňkou a následném odpálením té podivnosti dynamitovým panákem :-D nebo s tou obří mochomůrkou atd..., našlo by se toho určitě ještě hodně.
Člověk se na jistém fóru neukáže asi jen tak přes půl roku a najednou je tu nové fórum, ale se starými lidmi :).
Uživatelský avatar
Cozzinnni
Sigilan
Příspěvky: 651
Registrován: 1.3.2006 9:39
Bydliště: Kontrolní stanoviště duálního 350 mm pulzního děla.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cozzinnni »

Mám v Neverhoodu zákys. Dostal sem se až k¨dělu, ale tam jsem nemoh přijít na druhou řadu symbolu. Nevíte někdo jak na to? V tom okně vedle děla jsou sice symboly, ale ty se do děla nehodí takže...babo raď :-?
So now, we have easy choice: Our and Earth's death, or their and Praia Prime death.
Admirál Gilbert, těsně před bitvou o Proximu Centauri, kde Aliance zastavila praianský postup ke Sluneční soustavě
Uživatelský avatar
DerAdler
Sigilan
Příspěvky: 409
Registrován: 16.6.2006 2:21
Bydliště: Auschwitz-Birkenau

Příspěvek od DerAdler »

Skvelá hra, hlavne originálna. Nasmial som sa pri nej dosýtosti (aj keď priznávam, že miestami je trošičku infantilná, ale čo už). Proste paráda :lol: .
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Cozzinnni píše:Mám v Neverhoodu zákys. Dostal sem se až k¨dělu, ale tam jsem nemoh přijít na druhou řadu symbolu. Nevíte někdo jak na to? V tom okně vedle děla jsou sice symboly, ale ty se do děla nehodí takže...babo raď :-?
Na hlavním náměstí je vstup do budovy s písmenem H nad vchodem, uvnitř sjedeš výtahem do spodní místnosti a tam najdeš na zdi hledané znaky - musíš mít ale přítom mít v místnosti zhaslé světlo, jinak je neuvidíš.

Při druhém střílení pak budeš potřebovat znaky z červené budovy s teleportem.
Bean79
Sigilan
Příspěvky: 1
Registrován: 17.9.2006 19:53

Neverhood

Příspěvek od Bean79 »

Ahoj nevite nekdo kde jde stahnout hra Neverhood, nejaky funkcni odkaz, diky
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“