Lazaret aneb koutek kriplů

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Re: Lazaret aneb koutek kriplů

Příspěvek od Cesare »

Nebo nějaká pravá, nefalšovaná, v Evropě dosud neznámá asijská... :twisted:
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Lazaret aneb koutek kriplů

Příspěvek od sevencreature »

Klimatizace v práci má docela dost nevýhod :evil:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
KEBULE
Sigilan
Příspěvky: 919
Registrován: 20.10.2006 11:00
Bydliště: Já jsem doma tam, kde mám svůj hrnek... Tak a tohle není pravda hrnek jsem si rozbil...

Re: Lazaret aneb koutek kriplů

Příspěvek od KEBULE »

Dneska jsem mi klekly záda. Dostal jsem injekci do pozadí. K zádům se tedy přidala dost nepohyblivá končetina. Lidi ve špitále čuměli jak z jara, pohyboval jsem totiž jako ta pověstná zkrachovalá kurva...

Mám takový pocit, že injekce přestává působit... :evil: Záda se zase ozývají... :evil: :evil: :evil:
...vždyť zaznívá,
zrána i k večeru.
Ten do srdce nůž zarývá,
do hrudi sekeru...
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Re: Lazaret aneb koutek kriplů

Příspěvek od Cesare »

KEBULE: Soustrast.
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
KEBULE
Sigilan
Příspěvky: 919
Registrován: 20.10.2006 11:00
Bydliště: Já jsem doma tam, kde mám svůj hrnek... Tak a tohle není pravda hrnek jsem si rozbil...

Re: Lazaret aneb koutek kriplů

Příspěvek od KEBULE »

Cesare: Díky :-)

No dneska je to lepší, záda bolí, ale v normálních hodnotách. Pozadí už taky nebolí. Pokud to vydrží v pondělí jdu do práce :evil:
...vždyť zaznívá,
zrána i k večeru.
Ten do srdce nůž zarývá,
do hrudi sekeru...
Uživatelský avatar
CeBrk
Lim-Lim
Příspěvky: 136
Registrován: 29.9.2005 15:39

Re: Lazaret aneb koutek kriplů

Příspěvek od CeBrk »

Poslední dobou mě trochu kazí náladu podivné a nepříjemné pocity na hrudi. Jak jsem zjistil měřením tepu, asi jde o arytmii, při níž - jak se zdá - mi sem tam vypadne jeden úder srdce. Jak by nestačilo že jsem se díky vysokému tlaku propracoval přes stále se zvyšující dávky Enapu až k nějakým třem drahým medikamentům, teď ještě tohle. Co bude příště? Nedomykavost chlopně? Infarkt? Mrtvice? Asi jsem si místo těch drahých hodinek, co jsem si minulý týden koupil, měl raději opatřit nějakou pěknou urnu. Jeden nikdy neví...
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

CeBrk: Příště to bude láska... to je ještě horší. :-)
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

CeBrk: Ty žiješ!
Hm, vzhledem k tomu, co píšeš, doufám, že ti to ještě nějakou chvíli vydrží...
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Re: Lazaret aneb koutek kriplů

Příspěvek od Morty »

Sadako: ach tá morbídnosť :mrgreen:

CeBrk: a akože máš v pláne ísť k lekárovi? Lebo s týmto sranda nieje ;-)

Mna poslednú dobu trápi skôr krvácanie z dosť netradičného otvoru, a už keď to prestalo, tak sa to objavilo zas :-x

Ale inak poslednú dobu celkom dobre žijem, ako každý s nejakými neurčitými bolesťami :twisted:
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Lazaret aneb koutek kriplů

Příspěvek od Adieu »

Morty píše:Mna poslednú dobu trápi skôr krvácanie z dosť netradičného otvoru, a už keď to prestalo, tak sa to objavilo zas :-x
Pokud kakáš krev, měl bych jednu hypotésu.
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Re: Lazaret aneb koutek kriplů

Příspěvek od Morty »

Nie Adieu, homosexuaálny sex nepraktikujem, ani ma nikto neopíchal :mrgreen:
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Lazaret aneb koutek kriplů

Příspěvek od Jab »

Morty píše:Nie Adieu, homosexuaálny sex nepraktikujem, ani ma nikto neopíchal :mrgreen:
Být tebou tak to tak či tak nepodceňuji. Rakovina tlustého střeva to asi není (na tu máš ještě čas), ale krvácení z tohoto otvoru rozhodně není pouhým indikátorem tvé pohlavní dospělosti (viz Southpark).
Uživatelský avatar
CeBrk
Lim-Lim
Příspěvky: 136
Registrován: 29.9.2005 15:39

Re:

Příspěvek od CeBrk »

Sadako píše:CeBrk: Ty žiješ!
Hm, vzhledem k tomu, co píšeš, doufám, že ti to ještě nějakou chvíli vydrží...
Netřeba se obávat. Právě studuji seriál MacGyver a jsem přesvědčen, že se mi pomocí ruského budíku a vakuové pumpy podaří sestavit srdce nové a lepší. Akorát nevím, co mě pak bude budit a těšit.
Morty píše:CeBrk: a akože máš v pláne ísť k lekárovi? Lebo s týmto sranda nieje
Přesně tak. Domnívám se, že toto je ideální záminka abych se objednal ke svému kardiologovi. Pokud přežiji jeho přednášku o zodpovědnosti, protože jsem doporučené půlroční kontroly natáhl už na roky dva, přežiji i nějakou arytmii. V každém případě jsem se na své problémy ptal i v několika internetových lékařských poradnách a skoro každý lékař mi radí něco jiného. Trochu mě uklidnilo zjištění, že některé arytmie jsou - prý - v podstatě neškodné.
Ajantis píše:CeBrk: Příště to bude láska... to je ještě horší.
Bezva, koupím ty urny dvě.
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Re: Lazaret aneb koutek kriplů

Příspěvek od Vanda »

Tak CeBrkovi sem tam srdce vynechá a mě zase věnuje údery navíc,takže místo klasického dvoutaktu jedu občas na třítakt, takže asi vím, kde má CeBrk ty ztracené údery, mám je já. :mrgreen:
Návštěvu u lékaře rozhodně neodkládat. Já tam taky už byla a zrovna jsem měla to štěstí, že tu arytmii zachytil a vyděsil se. Jenže arytmie není na objednávku a tak když jsem absolvovala další dvě návštěvy a zrovna hodnoty byly normální, usoudil, že to ještě není tak zlé. Takže buď budu muset změnit lékaře a nebo se smířit s tím, že se občas kvůli nadměrnému bušení srdce nevyspím, že mě to někdy hrozně unavuje. Jinak moje máti má celý život arytmii, kterou popisuje CeBrk a v podstatě ji to nikdy v ničem neomezovalo, nemusí brát léky.
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Uživatelský avatar
Minsc
Sigilan
Příspěvky: 323
Registrován: 19.5.2008 16:55
Bydliště: Celý Faerun je mým domovem!!!

Re: Lazaret aneb koutek kriplů

Příspěvek od Minsc »

Zduřte lidi! Dlouho jsem tu nebyl, jistě se vám už po mě stýskalo.... :twisted: Když jsme u těch kriplů, zrovna jsem zjistil při prohlídce u očního, že jsem slepý jako patrona a už nosím brýle! Jak nechutně to dokáže kazit život! Zajímalo by mě, kolik lidí tu je postiženo touto strašlivou kletbou...
"Měli bychom si odpočinout, Boo začíná veverkovatět", Minsc
Obrázek
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“