Lands of Lore

Kobky, města i pláně potřebují svého hrdinu (či padoucha). Aneb jeden človíček ve velkých příbězích.

Moderátor: sevencreature

Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Ale já se ptal na to, jestli jsi mohla zakouzlit víc kouzel na 3. nebo 4. levelu na jednu manu :wink:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Erina
Sigilan
Příspěvky: 123
Registrován: 26.2.2007 12:57

Příspěvek od Erina »

A ty si myslis, ze si to po tech 12 letech pamatuju? :shock:
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Aha, já jsem vycházel z tohohle tvého příspěvku - tak nějak jsem z něj pochopil (asi špatně), že jsi mohla vesele masově kouzlit bez spaní...
Erina píše:No vidite a ja na LoL vzpominam s laskou a klidne bych si ji zahrala znovu. 7c, prave proto je nutne postavy levelovat, abys nezakouzlil jednou a nebyl bez many...
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Erina
Sigilan
Příspěvky: 123
Registrován: 26.2.2007 12:57

Příspěvek od Erina »

no vim, ze jsem asi 2x nebo 3x mohla zakouzlit Mist of Doom, nez jsem se musela vyspat, ostatni kouzla si nepamatuju. To mas jak v BG, tam mag zakouzli kouzlo a taky se musi vychrnet, bo je tak blbej, ze kouzlo zapomel :-P
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

2x nebo 3x Mist of Doom na levelu 3 nebo 4?

Ne, není to jako v BG - to bys v BG musela spát každých 5 minut :lol: :lol: :lol:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Erina
Sigilan
Příspěvky: 123
Registrován: 26.2.2007 12:57

Příspěvek od Erina »

no BG jsem uhrala jen jednou a za mlaticku, protoze mag mi pripadal desne blbej a dekuji, uz vic nemusim :oops: . Lol jsem hrala asi 4x
Odpovědět

Zpět na „Další RPG hry“