Ohlasy na PISS 3

Známý též jako PISS.

Moderátor: yenn

Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

drake127: Baník Ostrava? Juj to bys byl hodný, to je můj oblíbený klub :mrgreen:
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
KEBULE
Sigilan
Příspěvky: 919
Registrován: 20.10.2006 11:00
Bydliště: Já jsem doma tam, kde mám svůj hrnek... Tak a tohle není pravda hrnek jsem si rozbil...

Příspěvek od KEBULE »

Tady to bude číst víc lidí...

Postrádám cd KOSTKA (film) nenašel se? nezůstal? nesbalil ho někdo?

ocením každé zprávy o jeho výskytu...
...vždyť zaznívá,
zrána i k večeru.
Ten do srdce nůž zarývá,
do hrudi sekeru...
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

drake127 píše:MCZ: Hele, ty máš problém mi poslat 30 MB obrázků k webu, ale 600 MB fotek zvládneš uploadovat bez problémů?
To CD-RW, kde jsi mi všechny fotky z KEBULEho foťáku vypálil, je jaksi prázdné, ehm... a mám pocit, že jsi odškrtnul "Write", jinak si to nedovedu vysvětlit. Z mé strany tedy žádné fotky nebudou, jinak už by tu byly :-? .
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Piss4 byl výborný, jen je škoda že někteří lidé nepřijeli a spousta dalších se tam mihla jen na chvíli, takže se muselo hodně šachovat s přednáškami.

Kolektivnost mi nepřišla o moc větší než na prvním srazu což považuju za ideální stav, ale jinak byl sraz opět docela odlišný. Už jen tím že jsme trávili spoustu času venku, byla spousta přednášek a naopak filmy se stihly celkem asi 3 (což je na druhou stranu docela škoda, holt času je pořád málo :lol:).

Kdybych měl vypíchnout pár věcí a lidí tak nejprve tleskám Vlasákovi za vedení rpg her, obě které jsem odehrál byly skvělé :applause:; dále všem přednášečům za velmi zajímavé přednášky, hlavně ta Tokkarova s následnou diskuzí byla skvělá (i když u některých bych ocenil menší rozsah, 3 hodiny jsou přece jen docela dost); uznání patří i mým spoluhráčům a protihráčům v Sigilballu; a prostě děkuji všem kteří přijeli ;-)

Už se těším do Prahy :-)
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Mé dojmy z toho necelého jednoho dne, který jsem na PISSu 3. strávila.

PLUS
- Ve společenské místnosti se spí stále celkem dobře...
- Přednášky byly fajn, osobně mne nejvíce zaujala ta Geraltova. :applause:
- Byl jsem mladistvým intelektuálem v sobotu v TV, to nemělo chybu. :mrgreen:
- Vlasákův vytřeštěný pohled na to, že mu podávám náplast na rozbité koleno. :-D
- Nějaké ty rozhovory s dlouho neviděnými Sigilany.

MINUS
- ...ale ve společenské místnosti je taky stále celkem zima.
- Prošvihnutá Tokkarova přednáška. :cry:
- HMYZ!!! Nevím, jak se to podařilo, ale odminula těch nohatých mrch snad ještě přibylo. :-x
- Dopravní podnik města Brna, jehož schopnost udělat změny v jízdním řádu, když se v Brně odehrává PISS, je opravdu obdivuhodná.

See You In Hell Again...In Prague. ;-)
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

AlieN: člověče, ty jsi dneska nějak posunutý ;-) Ravenloftu říkáš Planescape, piss3 je piss4... ;-) :-P

Je fakt, že třeba v "kolektivnosti" byl první sraz taky dobrý - co ale neměl, to byla právě ta pestrost - tady byly hry, přednášky, filmy, sezení, fotbaly, sigilbally, výlety, kolotoče, opožděné slavení narozenin... ;-) Což dost právě znamená pro ty zážitky. Kupříkladu ultra-kolektivní "Daemonova metoda srazování" (tm) - tj. prosedět 3 dny v hospodě, zavání takřka stoprocentní kolektivností, protože se všichni stále nacházejí v bezprostředním dosahu. Ovšem rozhodně to nebude ono, co kolektivnost založená na různých zážitcích ;-)

Herdek, to jsem byl tři hodiny dlouhý? :think: ;-) V tom případě jedině štěstí a nouzová prozřetelnost, že jsem to v obou případech nerozšířil o ty detaily, které e nabízely - jinak bychom tam byli ještě dnes ;-)
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Vampiria píše:- Byl jsem mladistvým intelektuálem v sobotu v TV, to nemělo chybu. :mrgreen:
To nemá chybu nikdy a nikde :-)
Vampiria píše:- ...ale ve společenské místnosti je taky stále celkem zima.
Tam právě bývalo největší teplo :-?
Brutální kosa na pokojích, toť největší zápor Šplíchalů a zřejmě i putovní prokletí Pissu.
Vlasák píše:AlieN: člověče, ty jsi dneska nějak posunutý ;-) Ravenloftu říkáš Planescape, piss3 je piss4... ;-) :-P
Ehm..... ups :mrgreen:
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

AlieN: Já do pokojů nestrčila ani nos, tak netuším, jak to tam vypadalo. Zase jste tam měli na přikrytí asi něco lepšího než erární prostěradla. :)

Vlasák: Ten modding trval tři hodiny? Nebo byla ještě nějaká jiná přednáška, u které jsem chyběla?
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Vampiria píše:AlieN: Já do pokojů nestrčila ani nos, tak netuším, jak to tam vypadalo. Zase jste tam měli na přikrytí asi něco lepšího než erární prostěradla. :)
No, ty mini peřiny z pod kterých třeba drake čouhal na všechny strany ať se skrčil jak chtěl taky žádný zázrak nebyly.
Vampiria píše:Vlasák: Ten modding trval tři hodiny? Nebo byla ještě nějaká jiná přednáška, u které jsem chyběla?
Dohromady skoro ano :-P
Naposledy upravil(a) AlieN dne 3.5.2007 1:51, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Vampiria: modding se vším, tedy i s ukázkou, ty tři hodiny asi trval, ne-li víc. Pak jsem měl šifrování a to bylo nevím kolik, ale dost to bylo taky, tolik snad ne - jak jinak, z dvaceti minut jde pět hodin udělat jako nic ;-)
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

AlieN: Drake z nich nejspíš čouhal, ale mám pocit, že někomu vertikálně handicapovanému by přikrývka této velikosti snad i stačila. :-D

Vlasák: Hm, to mi ani nepřišlo. Každpádně, chtít dělat mody (jakože mě tahle věc nikdy ani v nejhorším snu nenapadla), tak po té přednášce od toho upusím. :lol: Tolik úkonů kvůli pár větám Máji s Vilíkem, to je trochu hardcore. :-)
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Vampiria píše:AlieN: Drake z nich nejspíš čouhal, ale mám pocit, že někomu vertikálně handicapovanému by přikrývka této velikosti snad i stačila. :-D
Nj, jenže to by si ten někdo vertikálně handicapovaný musel zaplatit pokoj :-P
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Vampiria píše:Vlasák: Hm, to mi ani nepřišlo. Každpádně, chtít dělat mody (jakože mě tahle věc nikdy ani v nejhorším snu nenapadla), tak po té přednášce od toho upusím. :lol: Tolik úkonů kvůli pár větám Máji s Vilíkem, to je trochu hardcore. :-)
Tady je vidět, že nesplňuješ jeden ze dvou hlavních předpokladů - trpělivost ;-) :mrgreen: Možná to chtělo, pravda, rozšířit - "+ nebýt líný" ;-)

BTW proč jsi vlastně někam nešla spát do postele? Vzhledem k téměř celonočnímu hraní RL a ne úplnému zaplnění pokojů by ses určitě někam vešla...
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

AlieN: To radši ta prostěradla, tři hodiny se v tom přežít dá a víc není třeba, je-li domoc blízko. 8-)

Vlasák: Netrpělivý a líný, to je teprve strašná kombinace. :)
Proč jsem nešla do pokoje...já ani nevím. Nechtěla jsem spát moc dlouho a to by se mi v pokoji asi stalo, ta společenská místnost byla asi nejlepší řešení.

A jestli se ještě někdy ukážu u Šplíchalů, tak s sebou beru insekticidy. :twisted:
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Vampiria píše:A jestli se ještě někdy ukážu u Šplíchalů, tak s sebou beru insekticidy. :twisted:
Jestli si jich bereš tolik aby zabraly tak budeš potřebovat náklaďák a my ostatní chemické obleky :-)
Zamčeno

Zpět na „Pravidelný internacionální sigilský sraz“