HW: Myši a Klávesnice

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Re: HW: Myši a Klávesnice

Příspěvek od MCZ »

Ajantis: MX400, žádný zázrak, ale dobrý standard, řekl bych. Jen má trochu "pevnější" kolečko, tj. člověk si musí zvyknout, že pokud na něj chce klepnout, musí víc přitlačit, než je zvyklý z jiných myší. Ale možná, že tohle už mají i ty MX5x, každopádně mně to nevadí.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: HW: Myši a Klávesnice

Příspěvek od sevencreature »

Hmm, vlastně jediná hodně pozitivní vlastnost nových Logitech myší je MicroGear kolečko (s plynulým scrollováním začal už Microsoft u IntelliExploreru, mám dojem - nebo byl Logitech první?), ale MicroGear je takové zábavnější :) To plynulé scrollování je celkem příjemná věc :-P Nicméně na 100% postradatelná. Popravdě kdybych teď okamžitě měl kupovat novou myš, nejspíš bych se rozhodoval mezi MX518, IntelliMouse Explorer 3.0 nebo nějakým Razerem.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Nakonec jsem si koupil Logitech Value Optical Mouse - byla to nejlevnější myš, kterou v Hypernově měli. :mrgreen:
Ovládání klávesnicí už mě přestalo bavit (zejména v open office jsem plaval) a představa, že bych tak měl ovládat i notebook, na němž mi zrovna odešel touchpad, byla příliš děsivá.
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Re: HW: Myši a Klávesnice

Příspěvek od Sirine »

-tak jsem v práci zamávala klávesnici (taky mohla ještě ten měsíc do konce vydržet....)....naši ajťáci mi donesli "novou", je na ní asi tak pět čitelných kláves....se slovy: ty to zvládáš, ne? :shock:
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“