Koľko hier ste v živote dohrali ?

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět

Takže ako ste na tom ?

Ani jedna. Hry nehrávam.
0
Žádná hlasování
1 - 10
22
15%
11 - 25
42
29%
26 - 50
33
23%
51 - 100
26
18%
101 a viac
20
14%
 
Celkem hlasů: 143

Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Re: Koľko hier ste v živote dohrali ?

Příspěvek od Illuminating »

AlieN píše:... A dnes jsem nainstaloval Gothic 3, takže o zábavu v těch několika málo chvílích na začátku prázdnin mám zdá se postaráno 8-)
A nebo snad o nervy?
Ne, já doufam, že se bude Gothic 3 líbit aspoň tobě, když už nikomu jinýmu. ;-)
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

Ach, splnil jsem si svůj odvěký sen, a to konečně dohrát Thief: The Dark Project. :dancing: Ale nutno podotknout, že ty poslední mise stojí za hovno.
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Koľko hier ste v živote dohrali ?

Příspěvek od sevencreature »

Zajímavé - Lost City byla jedna z mých nejoblíbenějších misí, stejně tak i ta závěrečná (hlavně kvůli gradaci příběhu).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

Lost City bylo skvělé, spolu s Cragscleftem, Bonehoardem a Hammerit Temple má nejoblíbenější mise, dolů to začalo imo jít od Katedrály. Poslední mise byla strašná zívačka, navíc ta monstra mi připadají spíš trapná než respektuhodná. Ovšem outro je boží, o tom žádná. :-)
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Adolfik
Sigilan
Příspěvky: 166
Registrován: 12.4.2008 13:36

Re: Koľko hier ste v živote dohrali ?

Příspěvek od Adolfik »

Her jsem dohrál asi přes 100 a z těch zajimavějších bych mohl vypsat tady

Systém Shock,Raiload Tycoon II, Jedi Knight, Systém Shock II, Civilization III, Jedi Knight II
Wizadry VIII CZ,Master of Orion II,Aliens vs Predator, Gothic CZ,Sudden Strike, Aliens vs Predator II, Gothic II, Populous III, Return to castle Wolfenstein, Gothic: Nigjt of the Raben, Z (sector Z), Silent Hill II , Deus Ex, Knights and Merchants , Bloodrayne, Jagged Alliance II, Starcraft, Blade of Darkness, Jagged Alliance II: Unfinished Business, Starcraft: Broodwar, Thief Gold, Jagged Alliance II: Wildfire, Thief II: Metal Age, Baldur´s Gate, Thief II:2X, Baldur´s Gate: Tales of the Sword, Quake II, Baldur´s Gate II: Shadows of Amn, Quake III: Arena, Baldur´s Gate II: Throne of the Bhall, Soldier of the Fortune, Diablo, The Thing, Fallout, Hitman, Fallout II, Hitman II: Silent Assasin, Fallout Tactics, Hitman III: Contracts Arcanum, Operation Flashpoint Gold, Final Fantasy VII, MDK, Planescape Torment, Neverwinter Nights, TES: Morrowind
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Re: Koľko hier ste v živote dohrali ?

Příspěvek od CrowX »

Po dlhšom čase ďalšia ukončená hra - F.E.A.R. - 6/10. (176)
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
Zakat
Sigilan
Příspěvky: 940
Registrován: 25.6.2006 19:19
Bydliště: Kavárna u ztracených snů...
Kontaktovat uživatele:

Re: Koľko hier ste v živote dohrali ?

Příspěvek od Zakat »

Ve F.E.A.R.u jsem zhruba v polovině, zatím tak 8/10, ale začíná to být čím dál víc stejné :lol:
Jinak 39. Half Life 2 - 8/10 (dobrá hra, ale nic převratného)
The moon blinds my eye with opal cataracts
As I cut through the saw-mills and the stacks,
Leaping over the gully
Where I would one day take Lucy
Then wash up my hands in the gutter and the moon...
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Re: Koľko hier ste v živote dohrali ?

Příspěvek od Illuminating »

F.E.A.R. jsem dohrál, docela dobrý, ale nejlepší na celé hře jsou poslední lokace. Nechci moc prozrazovat, ale za celou hru jsem se bál nebo lekl jen asi párkrát, ale konec to celkem dohnal. :twisted:
Uživatelský avatar
Tomus
Sigilan
Příspěvky: 9
Registrován: 13.2.2007 20:18
Kontaktovat uživatele:

Re: Koľko hier ste v živote dohrali ?

Příspěvek od Tomus »

PC: fallout 2, 1, BG 2, Planescape Tornment, Deus ex, Oblivion, Morowind, HL 1 a 2, F.E.A.R, Far Cry, NWN, Kingpin, Messiah, MDK 1, Max Payne 1 a 2, Cod 1, 2, Beyond Good and Evil, Doom 3, SWAT 3-4, Fahrenheit, Halo, Hitman 1, 2, 3, 4, Splinter Cell 1, 2, 3, Ice wind dale 1 a 2, Jade Empire, Jedi Knight, Jedi Academy, Mafia, Duke Nukem 3D, PSychonauts, Broken Sword 2, 3, 4, Quake 1, 2 ,3 4, Unreal 1, 2, Return To caste, Wolfenstain, STALKER, Dark Messiah of Might and Magic, Sin Episode, KOTOR 1 a 2, Zaklínač, Thief 1, 2 a 3, AWP 1 a 2, Warcraft 2, a 3, XIII, a Raymana 2 a 3 :-D

Playstation 1-Metal Gear Solid 1, Silent hill 1, Ape Escape, Final Fantasy (Ale nevím jaký díl)

Playstation 2-MGS 2, MGS 3, Ratchet and clank 2 a 3, JAK 3, Black, Nějaké díly Final Fantasy, Resident Evil 4, Okami.

Co nejde zařadit: Guild WArs (Mise) Prophecies, Factions, Nightfall, Eotn, to všechno asi tři krát :-D
Uživatelský avatar
AlmSiVi
Sigilan
Příspěvky: 579
Registrován: 29.11.2005 8:20
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Koľko hier ste v živote dohrali ?

Příspěvek od AlmSiVi »

Tomus píše: Co nejde zařadit: Guild WArs (Mise) Prophecies, Factions, Nightfall, Eotn, to všechno asi tři krát :-D
No já nevím, ale jestli máš Legendary Protectora nebo dokonce Guardiana, tak by se to s klidným svědomím za dohranou hru určitě počítat dalo :-)
Uživatelský avatar
Tomus
Sigilan
Příspěvky: 9
Registrován: 13.2.2007 20:18
Kontaktovat uživatele:

Re: Koľko hier ste v živote dohrali ?

Příspěvek od Tomus »

Ano, u dvou postav :D (Kind of The Big Deal Titul:)) )

A teď rozehrávám Vampire:bloodlines, nikdy jsem to nedohrál ačkoliv to je úžasná hra, na konci mi to znemožnily bugy... :oops:
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Re: Koľko hier ste v živote dohrali ?

Příspěvek od CrowX »

Onimusha 3: Demon siege - ďalšia z radu konzolových hier prerobených na PC - a samozrejme ako býva zvykom, ovládanie je dosť desivá záležitosť. 7/10 (177)
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Re: Koľko hier ste v živote dohrali ?

Příspěvek od MCZ »

Dneškem jsem dohrál celý Half-Life 2 (tedy HL2 + Ep 1 a 2). Když k tomu přidám ještě zajímavý (a roztomile vtipný) Portal a chytlavý Team Fortress 2, je Orange Box pro příznivce akčních her hodně dobrá koupě. Jen zvláště od toho HL2 nesmí člověk čekat příliš (hlavně v oblasti příběhu...). Každopádně ta druhá epizoda byla opravdu dost dobrá.
Uživatelský avatar
Zero
Sigilan
Příspěvky: 152
Registrován: 24.3.2009 18:11

Re: Koľko hier ste v živote dohrali ?

Příspěvek od Zero »

Dohrál jsem přesně 12 RPG her. Můj problém je, že jsem schopný hru klidně 10x rozehrát, ovšem ne dohrát. Několikrát mě hra znechutila těsně před koncem a kvůli tomu jsem ji nedohrál.
Ty dohrané RPG jsou: Fallout 1, Fallout 2, Gothic 1, Gothic 2 (s datadiskem), KotOR 1, KotOR 2, Jade Empire, Zaklínač, Planescape - Torment, VtM - Bloodlines, M&M VII, M&M VIII.

Z neRPG her si asi moc nevzpomenu, protože ty si nezapisuju na papírek.
Takže: Jedi Outcast, Jedi Academy, Commandos 2, Commandos 3, Horké Léto 2 a možná pár blbostí typu Hugo, když jsem byl malý.
Uživatelský avatar
Dani
Sigilan
Příspěvky: 9
Registrován: 26.7.2009 20:36

Re: Koľko hier ste v živote dohrali ?

Příspěvek od Dani »

Juj keby som chcela vyrátať tak veľmi veľa naposledy som dohrala Icewind Dale 1 a pred Baldur‘s Gate, Baldur‘s Gate 2 a Jade Empire. Baldur‘s Gate som sa chystala dohrať aj datadik lenže mi blbol pri boji v Strážcovej Tvrzi. :-( :-(
A chcela by som to dohrať. Tak si zoženiem v obchode celé kompletné hry z Baldur‘s Gate. :-D :-D :-D
Moje výtvory si pozrite na http://danitheangeldevil.deviantart.com/
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“