Koľko hier ste v živote dohrali ?

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět

Takže ako ste na tom ?

Ani jedna. Hry nehrávam.
0
Žádná hlasování
1 - 10
22
15%
11 - 25
42
29%
26 - 50
33
23%
51 - 100
26
18%
101 a viac
20
14%
 
Celkem hlasů: 143

Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

necrotising_: fajn, že aspoň někdo ;-) . Nemohl bys mi tedy říct, jak využít kouzlo Dispel? Já jej použil jen jednou, na začátku, k zrušení těch magických dveří, ale jinak vůbec. Mám ho zhruba na 4. úr., ale nemám páru jak jej využít. K čemu je?
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Slouzi prave jen ke zruseni ruznych magickych clon. Podle me jedine kouzla, ktere se vyplati maxovat jsou stit, ty lebky a to zakladni utocne kouzlo. Se stitem jsem chodil prakticky od te doby, co jsem ho ziskal.
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

No, ten dispel se údajně jako štít použít dá, nevím ale jak - ten štít jsi asi získal až později, že? Dobře a k čemu to kouzlo levelovat a proč jsem ještě na žádnou clonu nenarazil :?:

BTW - jinak levelovat se hodí všechna kouzla - vzkříšení kvůli kostlivcům (úplně je zabije), a hlavně vidění - asi od 4. levelu dokáže indikovat zdraví nepřátel a to se rozhodně hodí. Zesilovací kameny jsem zatím objevil snad všechny, co se daly, tak proč by ne? 8-)
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Stit je samostatne kouzlo, neni to ten Dispel.

Vzdyt jsi psal, ze jsi tim zrusil ty magicke dvere :).

Samozrejme pokud mas dostatek levelovacich kamenu, tak muzes maxnout vsechna kouzla, jen nevim, jestli ti to na vsechny vyjde :).
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Ok, ale k čemu je tam kouzlo, které použiješ jednou za hru? Já jej teda použil zatím jen jednou...

No, myslím, že kameny na všechna kouzla nevyjdou, ale šetřit také nemusíš ;-) .
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

To kouzlo je vicemene k nicemu :). Vyuzijes ho jen parkrat za celou hru.
Uživatelský avatar
Yoshi Snipo
Sigilan
Příspěvky: 245
Registrován: 4.10.2005 6:05
Bydliště: Stormrage Barrow Dens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yoshi Snipo »

Dispel by teoreticky malo znicit/poskodit vyvolane prisery a odstranit buffy z nepriatelskej jednotky a debuffy z vas, cize napr z nepriatela stit a z vas kliadbu =)
End of hope! - End of love! - End of time, the rest is silence! ~ Nightwish
Uživatelský avatar
raider
Sigilan
Příspěvky: 498
Registrován: 1.12.2005 18:48

Příspěvek od raider »

Inymi slovami,rozptylit magiu.
"Máš štestí,že mám deset kilo podváhu. Jinak už by z tebe byla mrtvá liška."
Myron
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuke »

Vrátim sa trochu k téme. Pridávam si ďalšie dva zárezy : Medal Of Honor Pacific Assault a Vietcong.
Uživatelský avatar
raider
Sigilan
Příspěvky: 498
Registrován: 1.12.2005 18:48

Příspěvek od raider »

Age of Empires II, Postal2, Fallout1, Fallout2, Fallout Tactics, Planescape: Torment, Project IGI1, Project IGI2, Heroes Of Might And Magic 2, Might&Magic6, Might&Magic7, DeusEX, Hitman, Hitman2, Oni, Warcraft2, Ufo Aftermatch, Max Payne1, Max Payne2, C&C Generals, C&C Zero Hour, Splinter Cell, Diablo, Mafia, Rainbow Six – Raven Shield, Enter The Matrix, Dungeon Siege, GTA3, GTA Vice City, Medal of Honor: Allied Assault, Far Cry, Earth 2150, Soldiers of anarchy, Battlefield 1942, Broken Sword 1, Broken Sword 2, Polda4, Ve stínu havrana , Tony Hawk Pro Skater3, Worms Armageddon, Delta force Land Warrior

a urcite som na nejake zabudol lebo skleroza je svina ;-)
"Máš štestí,že mám deset kilo podváhu. Jinak už by z tebe byla mrtvá liška."
Myron
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

nuke píše:Vrátim sa trochu k téme.
U mě je to po dlouhé době pro změnu Quake 4 - zajímavá hra - grafika je nádherná, děj relativně zajímavý, prostředí a náplň misí se docela mění, takže nehrozí nuda a stereotyp.

Ale celkově je to standardní konzumní hra... Prostě mít něco lepšího na práci, tak jsem ji asi nehrál. Chybí mi u ní nějaká zvláštnost - jak to říct, něco, co by ji odlišilo od ostatních - třeba takový Heretic ][ byla bomba - grafika taky nádherná (jak je ostatně u Ravenu tradicí), ale navíc měl i jakési kouzlo ;-) Stejně jako Heretic (který hodně lidí zavrhlo jako mizerný klon Dooma).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

nuke píše:Vietcong.
Tak tam jsem se před dlouhou dobou zasekl na té akci se zajatcem a když jsem si jí chtěl teď dát, tak jsem zjistil, že už jsem úplně zapoměl ovládání, takže mě čeká si to projít hezky od začátku (tedy alespoň trenink :doh:) - ale vzhledem k rozehrané BG si bude muset chvíly počkat :-D
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuke »

Frosty píše:
nuke píše:Vietcong.
Tak tam jsem se před dlouhou dobou zasekl na té akci se zajatcem a když jsem si jí chtěl teď dát, tak jsem zjistil, že už jsem úplně zapoměl ovládání, takže mě čeká si to projít hezky od začátku (tedy alespoň trenink :doh:) - ale vzhledem k rozehrané BG si bude muset chvíly počkat :-D
Tú akciu so zajatcom som urobil trochu inak ako bola naplánovaná, trochu svojrázne ale dokonale úspešne.
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Tak, před chvílí jsem dohrál Clive Barker's Undying a můj verdikt?
:applause: :dancing: 8-) .

Prostě paráda :-P ! I když začátek (a první boss) byl jistě nejlepší a atmosféra nejhororovější a ke konci už to byla víceméně jen akční řežba, nemohu říci, že bych byl nějak zklamán nebo že bych se nebavil. Co se cení, nezažil jsem žádný pocit nudy a to ani při posledních už dost lineárních úrovních. Poslední boss mi zas tak těžký nepřišel (hrál jsem na střední), zato ten první strašně :twisted: . Zbraně i kouzla - až na pár vyjímek (molotov, válečný kanón) skvělé. Technické zpracování rovněž (především po zvukové stránce), tedy až na ten systém nahrávání hry po hráčově smrti. Atmosféra perfektní 8-) .

Tak mám další zářez ;-) .
Uživatelský avatar
Ave
Sigilan
Příspěvky: 1073
Registrován: 30.11.2005 8:04
Bydliště: Chrám Vědění

Příspěvek od Ave »

Tak já jsem dohrála:BGII,NWN,Golden Land,Harry Potter1,Harry Potter2,Harry Potter3,6 ženichů a jeden navíc :twisted: ,DiabloII,Fellowship of the Ring,Sacred,Sacred Underworld,Mafia,Age of EmpiresII,Zoo tycon
Plá plamen věrné lásky,
prýští slzy a nad hlavou hoří hvězdy
... a pak už nic... a pak už nic...
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“