Koľko hier ste v živote dohrali ?

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět

Takže ako ste na tom ?

Ani jedna. Hry nehrávam.
0
Žádná hlasování
1 - 10
22
15%
11 - 25
42
29%
26 - 50
33
23%
51 - 100
26
18%
101 a viac
20
14%
 
Celkem hlasů: 143

Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Re: Koľko hier ste v živote dohrali ?

Příspěvek od Sirine »

- "zaklínač" pokořen (zatím s e dvěma různými konci, ještě zkusím být hrozně zlá) :oops: 8-) :think:
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Re: Koľko hier ste v živote dohrali ?

Příspěvek od Vanda »

MCZ píše:Vanda: proč jsi nedohrála BG2? Vždyť jde obtížnost měnit libovolně v průběhu hry.
Tedy základní hru jsem dohrála, Irenicuse jsem vyřídila, ale tu ženštinu v datadisku jsem nedala, ale pořád věřím, že to jednou dám.
SlipKnoT píše:Protože jí to jako spoustu jinejch žen/dívek nebavilo .......
Vedle jak ta jedle. Naopak mě velmi bavil, proto jsem ho rozehrála hned 3x po sobě a myslím si, že se k němu ještě vrátím, asi nepatřím k většině a proto zřejmě taky chodím na Sigil.:-)

No a co vlastně by mě mělo bavit jako většinu dívek a žen? Ať vím, jak moc se vymykám normálu. ;-)
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Vanda píše:No a co vlastně by mě mělo bavit jako většinu dívek a žen?
The Sims přece!
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Takže když mě baví The Sims a "tu ženštinu v datadisku" jsem udolal jen jednou a to ještě velkým zázrakem, patřím mezi většinu dívek? Hm... sugoi! :-D
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Re: Koľko hier ste v živote dohrali ?

Příspěvek od Illuminating »

Vanda píše:
MCZ píše:Vanda: proč jsi nedohrála BG2? Vždyť jde obtížnost měnit libovolně v průběhu hry.
..[.. No a co vlastně by mě mělo bavit jako většinu dívek a žen? Ať vím, jak moc se vymykám normálu. ;-)
[[/quote][/quote]
No tak třeba proto, že hraje hodně Žen (píšu s velkým "ž" :-) ) RPG hry, ve kterejch si můžou nakoupit "oblečení", upravit si vzhled a podobně. (aspoň tak to vidim já)
Takže třeba Morrowind nebo Oblivion, možná Fable kvůli jeho roztomilosti? :?: (A Sims! :-) )
BTW :arrow: Snad Tě to nerozčílilo nebo co ...... :idea:
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Re: Koľko hier ste v živote dohrali ?

Příspěvek od Morty »

Bohužiaľ ma SLipKnoT pravdu... Vačšina žien/dievčat hrá oddychové hry na PC, poprípade také, kde sa môže pekne "vyřádit" so vzhľadom postavičky :-P

Naštastie poznám aj dievčatá, ktoré nikdy nepričuchli k inému, než je taký Half-Life, SoF, quake, atď :mrgreen: A som rád keď vidím, že sú aj nejaké, ktoré bavia RPGčka ;-)
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Morty: Prosimtě, jaká "většina žen"? Většina žen, co znáš? To bude asi celkem omezený vzorek populace, že.

Nadto nemám pocit, že by mělo být snad něco špatného na faktu, že někomu slouží hry jako zábava, když to jaksi zábava být má...
Jo a jestli si myslíš, že zrovna Sims jsou oddechovka, tak to se teda sakra pleteš - když ti jeden Simák umře hlady a další zešílí proto, že viděl ducha a praskne sprcha a začne hořet mikrovlnka a...a spousta dalších věcí, tak nějaký Baldur dvojka je vedle toho těžká lehárna. :)
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Re: Koľko hier ste v živote dohrali ?

Příspěvek od Vanda »

SlipKnoT píše: No tak třeba proto, že hraje hodně Žen (píšu s velkým "ž" :-) ) RPG hry, ve kterejch si můžou nakoupit "oblečení", upravit si vzhled a podobně. (aspoň tak to vidim já)
Takže třeba Morrowind nebo Oblivion, možná Fable kvůli jeho roztomilosti? :?: (A Sims! :-) )
BTW :arrow: Snad Tě to nerozčílilo nebo co ...... :idea:
On Morrowind baví lidi kvůli oblíkání? Sims by mě měl bavit? Tak to jsem mimo normál víc než jsem si myslela. Sims jsem nikdy nedohrála jako ostatně asi žádnou vyloženě budovatelskou hru. Chybí mi trpělivost. Zrovna tak moc nehraji různé karetní hry, ale taky mě neláká hrát Battlefield a podobně, tedy vyloženě akční hry. Na hrách mě skutečně baví především zábava a jelikož nejsem zrovna šikovný hráč tak dávám přednost hrám, kde začínám jako lama a končím jako největší king, takže rpg a druhý velmi oblíbený žánr jsou strategie, ať už tahové či realtimové. A u těch je systém stejný jako u rpg, tedy nejde sice o vývoj jednotlivce, ale o vedení národa, který začíná s pár rolníky a nakonec drtivou silou porazí nepřítele. ;-) Mezi mé nejoblíbenější hry skutečně patří Morrowind, ale kvůli oblíkání to asi nebude, spíš velké možnosti, která tato hra má a mezi mou pětici určitě patří BG2, už kvůli rozhovorům a pár hodně vtipných situací,ale v první řadě kvůli příběhu. No ale už brzdím, vysvětlovat, co mě na které hře baví, tak jsem tu do vánoc.
Jo a nerozčílilo mě to, spíš pobavilo takové to škatulkování nebo spíš unáhlené závěry, tedy pokud nedohrála BG, tak jí to nebavilo, protože je ženská. :lol:
Ale nic ve zlém.
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Re: Koľko hier ste v živote dohrali ?

Příspěvek od Illuminating »

V :arrow: No vidíš, já zas často slyšel řeči o tom, jak Žena převlíká svou postavu v Morrowindu, nakupuje v Oblivionu, nebo dělá "Ženský věci" v The Sims. A proto jí to baví.

Třeba moje starší sestra, hrála BG pár minut a vypla to. Nejvíc jí vadilo, že si nemůže vytvořit vzhled postavy.
A to je další věc, kterou Ženy/Dívky často u her žerou. A co já vim, tak taky nemusíte bojování. "Tam se střílí, to nechci hrát"

:-) No a ty jseš třeba vyjímka.
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Já znám mimo Sigil 3 dívky, které hrají PC hry. Žádná z nich neodpovídá oné "většině", o které se zde mluví.
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Re: Koľko hier ste v živote dohrali ?

Příspěvek od Elessar »

Naopak, ja tej väčšine celkom zodpovedám... :whistle:
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Re: Koľko hier ste v živote dohrali ?

Příspěvek od Illuminating »

Já jich znám trošku víc a odpivídá tomu většina.
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Re: Koľko hier ste v živote dohrali ?

Příspěvek od Vanda »

Já teda moc holek, které hrají neznám, ale dvě hrají podobné hry jako já a taky jim nejde o oblíkání, další dvě hrají adventury a sem tam rpg, ale neznám holku, co hraje sims.
No a co se týče toho střílení, já osobně dávám přednost luku a šípu, magii a sečným zbraním. ;-)
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Re: Koľko hier ste v živote dohrali ?

Příspěvek od Sirine »

-áha...nejsem normální, nejsem...? asi postavím zase nějaké zoo, nebo :?: já vím :twisted: novou barbie prohlídku na téma večerní šaty :angel: juchů (jenom, jestli to bude stačit... :think: ) když si v tom Oblivionu mohu vybírat jestli ohněm nebo ručo mečem - těžký :-D hm...ne - tetris je ta pravá volba :oops: :roll: :shhh:
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Re: Koľko hier ste v živote dohrali ?

Příspěvek od AlieN »

Od měho posledního zápisu sem už pár let uplynulo, takže dohraných her mi na kontě přibylo celkem dost - celkem něco málo přes 100 různých titulů.
Z posledního půl roku hlavně akčnější hry - Call of Duty 4, Stranglehold, Flatout 2, Tribes Vengeace, HL: Orange Box, CC: Tiberium Wars...

A dnes jsem nainstaloval Gothic 3, takže o zábavu v těch několika málo chvílích na začátku prázdnin mám zdá se postaráno 8-)
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“