K2: Společníci v Síle (NPC)

Staňte se součástí příběhu, ve kterém můžete změnit dějiny celého vesmíru. Vždyť Síla je všemocná.
Stránky: Knights of the Old Republic, Knights of the Old Republic II

Moderátor: Ajantis

Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

kreiu? no nanestastie som nemal na mysli ze v konecnom rozhovore bola aj nejaka temna moznost a presvedcit aj=by sa ku mne pridala... ale, ze mala skratak taku tu namyslenu postavu a za nou taky cierno cerveny mrak, chapes... no a strazkyna(toto praveze nvm ako sa vola) to je ta, co co vas raz za cas nauci nejake chvaty a chodi cela v bielom... plus som ju striedal s tou sithkou co zdrhla od toho sith lorda s maskou :-P lenze, mnbe nejak nesluzi poamet na mena cize tak...
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Erina
Sigilan
Příspěvky: 123
Registrován: 26.2.2007 12:57

Příspěvek od Erina »

Vampiria píše:Já si Kreiu náhodou hýčkala. Jedna z nejlepších NPC, co jsem potkala ve hrách vůbec. Já bych se ráda zbavila jiných...
Mne lezla Kreia desne na nervy a kdyby byla sebensi moznost ji vykopnout, tak letela. Proto taky cumela porad na palube a nechodila se mnou :-P
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

erina: u mna zasa bola nepostradatelny clen... skratka tenb pocit, ked niekoho skrtim, davam mu elektrosoky :twisted: ... ja s mojim brnenim som blesky hadzat nedokazal, ale v poslednej casti, ked uz som na tej rozpadavajucej planete, som si dal dole brnco, nahodil sithsku robu a killoval jedneho za druhym :twisted:
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

xRage píše:kreiu? no nanestastie som nemal na mysli ze v konecnom rozhovore bola aj nejaka temna moznost a presvedcit aj=by sa ku mne pridala... ale, ze mala skratak taku tu namyslenu postavu a za nou taky cierno cerveny mrak, chapes... no a strazkyna(toto praveze nvm ako sa vola) to je ta, co co vas raz za cas nauci nejake chvaty a chodi cela v bielom... plus som ju striedal s tou sithkou co zdrhla od toho sith lorda s maskou :-P lenze, mnbe nejak nesluzi poamet na mena cize tak...
Kreiu k dark side nepřesvědčíš. Ten temný mrak tam jen chvíli zůstavá, pokud jsi před ní kliknul na nějakou temnou postavu.
A strážkyně je handmaiden, čili služebná. ;-)
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

jasne. len som to nehral dlho ;-) len jednu vec nechapem, ako sa dalo presvedcit toho typka s robotickou rukou na DS? ved ja som s nim kecal a kecal a maval som furt ze mi pridalo influence, ci jaksatovolalo, ale DS nemal nikdy... vzdy mal LS :roll:
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

xRage píše:jasne. len som to nehral dlho ;-) len jednu vec nechapem, ako sa dalo presvedcit toho typka s robotickou rukou na DS? ved ja som s nim kecal a kecal a maval som furt ze mi pridalo influence, ci jaksatovolalo, ale DS nemal nikdy... vzdy mal LS :roll:
Chce to ho občas tahat s sebou po planetách a ta influence u něj naskáče do závratných výšin. Btw sith lord a Jedia master mají ještě bonusy na influence a snadněji svádí ke své straně síly (Atton či Handmaiden byli u temné strany hotovou lahůdkou).
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

jojo... tych dvoch som temnych mal :twisted: hmm, ja som ho nikam netahal, iba raz, ci dvakrat, u mna bol tank na blizko, ale aj tak som mal najviac HP a DMG... cize som sa na neho vykaslal... na dialku a technologie bol atton, kuzla kreia, ja sekanie a kecanie :twisted:
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Edvin
Sigilan
Příspěvky: 188
Registrován: 2.11.2006 8:18
Bydliště: Stín

K2: Světlá a Temná strana - vliv na hru

Příspěvek od Edvin »

Cau, lidi potřeboval bych pár rad ohledně KotOR 2.

Zatím jsem jen 4x projel jedničku a dvojku jsem dostal do rukou teprve dneska.
Vím že v 1 bylo úplně jedno jak se chováte a stejně to nemělo na " romanci " ( pokud to tak jde nazvat ) z Bastilou, nebo na hlavní dějovou linii či reakce jiných postav žádný vliv.

Prakticky jediné ovlivnění hlavní dějové linie v jedničce bylo až skoro na konci kdy přišlo rozhodnutí jestli se přidám k zlé Bastile nebo budu hodnej.

Potřeboval bych vědět jestli to platí i pro 2. Hlavně mě zajíma jestli si tím že budu zlý ( nebo hodný ) neuzavřu některý možnosti hry, nebo nějak negativně neovlivním romance ( bylo mi řečeno že jsou ve dvojce 2 z nějakou Visou a nějakou Vojandou )

Jo a taky jsem slyšel že ve dvojce ovlivňuje moje přesvědčení celou partu tak bych chtěl vědět co je na tom pravdy.

Předem děkuji za zodpovězení dotazů
Uživatelský avatar
Landor
Šifrovač
Příspěvky: 554
Registrován: 27.9.2005 10:38
Bydliště: Astral Plane

Příspěvek od Landor »

"Romance" myslim urcite ne, co se tyce partaku: Když budeš zlý máš v partě Hanharra, jinak Mirru.
Jestli dostanes do party Sluzebnou anebo toho chlapika, zalezi zase na pohlavi. ;-)
Tvy partaci se priklani k svetle / temne strane, dle toho, nejprve jaci jsou v zakladu a pote jaky nad nimi ziskavas vliv. Napr. budes hrat za padoucha a skrze tve ciny
a presvedcovani se ti podari ziskat vliv
napr. nad Attonem, coz povede k tomu ze ho svedes k temne ztezce. :twisted:

Jinak pochopitelne lightside / darkside nabizi ruzne moznosti jak plnit ruzne ukoly apod. ovlivnuje to da se rict celou hru, ale urcite ti nic zasadniho neutece. ;-) takže hybaj hrát. :lol:
Uživatelský avatar
Edvin
Sigilan
Příspěvky: 188
Registrován: 2.11.2006 8:18
Bydliště: Stín

Příspěvek od Edvin »

Zajímavé.

Takže i když je ovlivním ( třeba i tu služebnou ) na světlou nebo temnou stranu tak to základní rozhovory které s nima mohu vést neovlivní, že ?

( např. Hraju za padoucha a protože je ted už padouch i se služebné tak se mění její reakce a rozhovory )

Jo a bylo mi řečeno něco o nějaké jeskyni kde jsou nějaké nesrovnalosti se stranami.
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Edvin: Ad Služebná - mám pocit, že ta se s někým na Dark Side moc bavit nebude... :think:

Ad jeskyně - musíš být jasně přikloněn k LS nebo k DS, tj. mít ukazatel u postavy vychýlen buď hodně nahoru nebo hodně dolů. Já byla v jedné hře neutrál s (imho celkem slušným) příklonem k LS a nedostala jsem se nikam.

EDIT Jab: Já to s ní nehrála, jen mi to někdo říkal. Tedy to byla mylná informace. :)
Naposledy upravil(a) Sadako dne 20.5.2007 19:51, celkem upraveno 1 x.
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Vampiria píše:Edvin: Ad Služebná - mám pocit, že ta se s někým na Dark Side moc bavit nebude... :think:
Lze jí též svést k temné straně síly a udělat z ní Sithku (po posledním souboji s ní v lodi). Její morální upadnutí bylo jedním z "nejsvětlejších" okamžiků hry. :twisted:
Uživatelský avatar
Landor
Šifrovač
Příspěvky: 554
Registrován: 27.9.2005 10:38
Bydliště: Astral Plane

Příspěvek od Landor »

H. není problém svést na zlou stranu, asi jako skoro nikoho (jediný s kým sem měl největší problém získat vliv byl Bao-Dur), je jasné že se jí zlé skutky ze začátku nebudou moc líbit, ale nenechat se odradit. V případě nouze o INF udělat i nějaký dobrý skutek s LSP, co ji posili vliv.

Problém se Služebnou nastane tehdy, pokud se moc brzo získá vliv nad Vissas, a kdy máte H. ještě "rozdělanou", tak se nasere, začne žárlit (ach ty ženy :roll:) a s výcvikem v jedi a volbama v dialogu je po ptákách. Takže bacha. :!:
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

Jab píše:
Vampiria píše:Edvin: Ad Služebná - mám pocit, že ta se s někým na Dark Side moc bavit nebude... :think:
Lze jí též svést k temné straně síly a udělat z ní Sithku (po posledním souboji s ní v lodi). Její morální upadnutí bylo jedním z "nejsvětlejších" okamžiků hry. :twisted:
Ano, ale morální úpadek to byl tuším pouze stran porušení přísahy Atris.
Ono zde ty nesrovnalosti v rozhovorech už trochu jsou. A nejen u ní. Kupř. když mi Aton či Bao-Dur (oba svedení na DS - a to tak že dost) začnou vykládat že mají o mou osobu obavy, protože se mé rysy mění a ta 'stará čarodejnice' mne táhne dolů, tak to působí trochu komicky. Jediné co mě v tu chvíli napadlo bylo ''Tak se nejdřív podívej na sebe ty troubo'' :D
A Služebná nemlich to samé. Po návratu z Onderonu, kdy se mě ptala co že se tam dělo, mi po odpovědi začala omlacovat o hlavu něco o tom, že tohle chování se k rytíři jedi nehodí a že je to celé cesta k DS.... no mluvit takhle se sithským pánem - dejme tomu, ale aby to pronášel někdo, kdo má zranění +1-8 jako 'bonus' za ovládnutí temnoty :roll:

2 Edvin: jenom takové malé rýpnutí - takovéhle dotazy a 'plánované hraní a chování' jsou IMO ten nejlepší způsob jak si zkazit první hraní 8-)
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Frosty píše:Kupř. když mi Aton či Bao-Dur (oba svedení na DS - a to tak že dost) začnou vykládat že mají o mou osobu obavy, protože se mé rysy mění a ta 'stará čarodejnice' mne táhne dolů, tak to působí trochu komicky. Jediné co mě v tu chvíli napadlo bylo ''Tak se nejdřív podívej na sebe ty troubo'' :D
Přesně! Když mi Atton s rozpadajícím se ksichtem a rudě žhnoucím pozadím za sebou začal promlouvat do duše, málem to se mnou škráblo o zem. :-D
Ale nejlepší byl stejně barman na Onderonu, který mi nabízel mast, po které bude vypadat moje kůže zase mladě...projevila jsem velkorysost sithské paní a nechala to ubohé hůdě žít, ale tedy, byl to husťák... :lol:
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Odpovědět

Zpět na „Knights of the Old Republic I & II“