K2: Společníci v Síle (NPC)

Staňte se součástí příběhu, ve kterém můžete změnit dějiny celého vesmíru. Vždyť Síla je všemocná.
Stránky: Knights of the Old Republic, Knights of the Old Republic II

Moderátor: Ajantis

Uživatelský avatar
Edvin
Sigilan
Příspěvky: 188
Registrován: 2.11.2006 8:18
Bydliště: Stín

Příspěvek od Edvin »

Hmm, takže pokud nebudu s Vissou mluvit ( než dokončím dialogy se služebnou ) tak to služebné nebude vadit že ?

Nevím jak je to ve 2 ale v 1 vždycky když se mnou chtěl někdo mluvit tak se mi ukázala možnost jestli s ním chci mluvit nebo jestli to chci nechat na později.

Je to tak i ve dvojce ?
Uživatelský avatar
Landor
Šifrovač
Příspěvky: 554
Registrován: 27.9.2005 10:38
Bydliště: Astral Plane

Příspěvek od Landor »

Edvin píše:Hmm, takže pokud nebudu s Vissou mluvit ( než dokončím dialogy se služebnou ) tak to služebné nebude vadit že ?

Nevím jak je to ve 2 ale v 1 vždycky když se mnou chtěl někdo mluvit tak se mi ukázala možnost jestli s ním chci mluvit nebo jestli to chci nechat na později.

Je to tak i ve dvojce ?
A před rozbalením a vložením CD do mechaniky si nasaď nějaký bezpečnostní skafandr, co kdyby to náhodou bouchlo nebo něco..
K2 se od K1 tak moc zase neliší, abys musel dopředu zkoumat každý špendlík. :roll:
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuke »

Edvin: No ja by som to na tvojom mieste zhruba teraz rozohrával podruhýkrát. Pretože kým sa pýtaš, už si to mohol mať prejdené ;-)
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Landor píše:Problém se Služebnou nastane tehdy, pokud se moc brzo získá vliv nad Vissas, a kdy máte H. ještě "rozdělanou", tak se nasere, začne žárlit (ach ty ženy :roll:) a s výcvikem v jedi a volbama v dialogu je po ptákách. Takže bacha. :!:
Asi jsi to dělal nějak blbě, páč mě se povedlo obé. Za dark Side jsem influence v podstatě neztrácel.
Když mi Služebná navrhovala, abych se Visas zbavil, tak jsem její návrh velmi slušně odmítl. Žádná ztráta influence a na sithku (či jedie) jsem jí dostal. U ní i u Visas jsem pak měl influence maximální...
Uživatelský avatar
Edvin
Sigilan
Příspěvky: 188
Registrován: 2.11.2006 8:18
Bydliště: Stín

Příspěvek od Edvin »

Výborně Jabe, přesně tohle jsem chtěl slyšet, moc ti děkuju
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Jab píše:Asi jsi to dělal nějak blbě, páč mě se povedlo obé. Za dark Side jsem influence v podstatě neztrácel.
Když mi Služebná navrhovala, abych se Visas zbavil, tak jsem její návrh velmi slušně odmítl. Žádná ztráta influence a na sithku (či jedie) jsem jí dostal. U ní i u Visas jsem pak měl influence maximální...
Mně se stalo totéž co Landorovi, ale nevěděl jsem, zda za to může pozitivní pokrok v dialozích s Visas nebo s Kreiou. :think:
Uživatelský avatar
Landor
Šifrovač
Příspěvky: 554
Registrován: 27.9.2005 10:38
Bydliště: Astral Plane

Příspěvek od Landor »

Jab píše:Asi jsi to dělal nějak blbě, páč mě se povedlo obé. Za dark Side jsem influence v podstatě neztrácel.
Když mi Služebná navrhovala, abych se Visas zbavil, tak jsem její návrh velmi slušně odmítl. Žádná ztráta influence a na sithku (či jedie) jsem jí dostal. U ní i u Visas jsem pak měl influence maximální...
Já ale nikde nepíšu o nějaké ztrátě influence.
Samozřejmě jsem v té situaci, jak píšeš, postupoval tak, abych si udržel obě. ;-)
Našel sem na internetu (a z toho vycházel), že tento problém (konverzace) nastane, když má Visas o 15 nebo o 20 vyšší influence, než Handmaiden. Prostě začne žvatlat, že je to zlá sithka atd.. a pak už je útrum. Ale já sem skripty nezkoumal, tak nevím přesně jak to je. Každopádně to load jistil...
http://www.gamespot.com/pc/rpg/kotor2/s ... pid=920601

edit: Jab: Ne bug, řekl bych spíš hnusná feature.
Naposledy upravil(a) Landor dne 23.5.2007 16:23, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Landor: Aha, čili jde o bug. Nu, pak mám štěstí, že jsem na něj nenarazil. Nicméně pokud s sebou budeš Handmaiden chvíli tahat, tak s ní budeš mít tu influence dost vysokou (za ideálních předpokladů), až potkáš Visas. Ta jde totiž na maximum influence dostat hned prvním rozhovorem...
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Jab píše:Landor: Aha, čili jde o bug.
Nemyslím, že by nutně muselo jít o bug. Já to dosud považoval za kladnou vlastnost hry.
Jen by mě zajímalo, zda je tam takových vazeb více. :think: Rozhodně by mě to potěšilo.
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Ajantis píše:
Jab píše:Landor: Aha, čili jde o bug.
Nemyslím, že by nutně muselo jít o bug. Já to dosud považoval za kladnou vlastnost hry.
Jen by mě zajímalo, zda je tam takových vazeb více. :think: Rozhodně by mě to potěšilo.
Mně se ovšem nic nestalo a naprosté většině hráčů též ne = je to bug. To že tě bugy těší je... skvělé. Pro výrobce her, kteří stejnak vydávají jen beta verze. :-D
Uživatelský avatar
Landor
Šifrovač
Příspěvky: 554
Registrován: 27.9.2005 10:38
Bydliště: Astral Plane

Příspěvek od Landor »

Jab: Já bych si tak jistý tvým verdiktem nebyl, nemůžeš totiž zjistit, jak se přesně údajná většina v této situaci při hraní chovala. Mě se tohle taky při prvním hraní nestalo, ale to sem taky z Visas hned po duelu "nevyždímal" při rozhovorech maximum. Jak pravil ajantis, je to vlastnost, což značí ty následné dialogy, ale bez které bych se klidně obešel. Na to, jestli je tam nějaká chyba ve spouštění této akce, by se musel podívat nějaký maestro.
Jo K2 je betaverze, ale celkem dobrá. :-P
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Já jsem z Visas "vyždímal" maximum influence hned při prvním rozhovoru a problém jsem neměl. Ale to už jsem ostatně psal. :roll:
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Jab: Nebo přímo alfa verze...

Nicméně u KotOR 2 není překvapivé vůbec nic - chyb je tam jako much, ať s patchem nebo bez něj. Čili je tu možné snad úplně všechno.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Já hrál s patchem samozřejmě. Asi se budete divit, ale mám přístup k internetu. Nemusím řvát z okna na starou Blažkovou, aby Vám poslala tuhle zprávu na fórum. :-D
Uživatelský avatar
Landor
Šifrovač
Příspěvky: 554
Registrován: 27.9.2005 10:38
Bydliště: Astral Plane

Příspěvek od Landor »

jab:taky si ale v tu chvíli mohl mít u handmaiden už nahnaný dostatečně velký influence, tímpadem se nesplnila podmínka rozdílu bodů v INF... :-D
jestli mam opatchovanou verzi tak to si nejsem jistý.
Odpovědět

Zpět na „Knights of the Old Republic I & II“