K2: Společníci v Síle (NPC)

Staňte se součástí příběhu, ve kterém můžete změnit dějiny celého vesmíru. Vždyť Síla je všemocná.
Stránky: Knights of the Old Republic, Knights of the Old Republic II

Moderátor: Ajantis

Uživatelský avatar
Edvin
Sigilan
Příspěvky: 188
Registrován: 2.11.2006 8:18
Bydliště: Stín

Příspěvek od Edvin »

Chtěl bych se zeptat ještě ne 2 věci:

1) Nevím jestli se to někomu chce ale mohl by mi někdo prosím opsat nebo alespoň říct co HK odpoví na tu otázku " Jak zabít rytíře Jedi ? " a plynou z toho nějaké výhody jako nějaký bonus k útoku nebo charakteristice ? Mě se u něj nikdy nepodařilo mít dost velký vliv a to jsem okrádal chudé a vraždil neviné :twisted:

2) Co se týká Baldura tak se mi z něho nikdy nepodařilo vychovat si Jediho nebo Sita. Nevím čím to je i když jsem to naposled zkoušel hrát krok po kroku podle návodu ale stejně stejně se mi s nim konverzace nakonec sekla když jsem vyčerpal všechny témata a pak už mi jen pořád odpovídal " Ano, generále ? " a konec dialogu. Strašně by mě zajímalo o čem spolu mohli ještě mluvit že z něho udělal Jediho ( Nebo Sita )
Uživatelský avatar
Landor
Šifrovač
Příspěvky: 554
Registrován: 27.9.2005 10:38
Bydliště: Astral Plane

Příspěvek od Landor »

Edvin:1) Na popsání je toho z hlavy moc, dialog je to zajímavý a bonusy z toho myslim jsou.
2) asi musíš mít hodně influence.
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Aby se z Bao-Dura stal padawan, je třeba ho mít s sebou bez Krei na Dantooine ve chvíli, kdy předáváte osadníkovi u vznášedla ty filtry (nebo co to je) nalezené v jeskyni kinrathů a odmítnout finanční odměnu. Za tohle vzroste Inf + se objeví docela rozsáhlý dialog, na jehož konci se může stát Bao-Dur padawanem.
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Edvin
Sigilan
Příspěvky: 188
Registrován: 2.11.2006 8:18
Bydliště: Stín

HK-47 - Soucastky

Příspěvek od Edvin »

Já vím ze je to docela trapný dotaz ale uz dlouho jsem to nehrál a chtel bych to dohrát s maximálním vlivem u HK aby mi rekl tajné metody na zabíjení ritíru jedi.
Vím ze jedna cást je hned na peragusu, jedna cást je v polární akademii a jedna u huttove skladisti, ale uz nevím kde byla ta poslední ( tusím ze ji nekdo prodává ) , kdyby tady nekdo zverejnil místo jejího umístení byl bych velmi vdecný.
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Re: K2: Společníci v Síle (NPC)

Příspěvek od Morty »

Na nar-shadde zozenies vsetky casti ;-)
+Pozri si ten FAQ v tejto sekcii

Edit: predava ju obchodnicka, ktoru nechas na Nar-Shadde prezit a posles jej konkurenciu na odpich :-)
Myslim, ze predava dva, Control Cluster a Pacifist Package(to posledne je upgrade, zvysi HK +1 Wisdom a myslim, ze este nieco + dostanes expy)
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
revan004
Sigilan
Příspěvky: 5
Registrován: 20.7.2008 16:07
Bydliště: Naltrimea
Kontaktovat uživatele:

Re: K2: Společníci v Síle (NPC)

Příspěvek od revan004 »

http://www.youtube.com/watch?v=8UHbxf86qz0

zaujimave s tymto som sa nestretol
"Who I am is not important—my message is."
Uživatelský avatar
Razfallow
Dabus
Příspěvky: 1373
Registrován: 24.9.2005 22:54
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Re: K2: Společníci v Síle (NPC)

Příspěvek od Razfallow »

To taky v původní hře není. Jde o quest, který nebyl nakonec zahrnut do finální verze hry. To, co vidíš na videu je mod, který vrací tento quest do hry.

Kód: Vybrat vše

IF
  Detect([SPAMMER])
THEN
    RESPONSE #100
             ReallyForceSpell(WIZARD_POWER_WORD_KILL,LastSeenBy(Myself))
END
[/size]
Uživatelský avatar
revan004
Sigilan
Příspěvky: 5
Registrován: 20.7.2008 16:07
Bydliště: Naltrimea
Kontaktovat uživatele:

Re: K2: Společníci v Síle (NPC)

Příspěvek od revan004 »

Tak to je škoda. Ale celkovo mi The Sith Lords pripadajú takí nejakí nedokončení. Ten koniec mohli viacej vymakať nebol by som proti.
"Who I am is not important—my message is."
Odpovědět

Zpět na „Knights of the Old Republic I & II“