RPG on-line

Kobky, města i pláně potřebují svého hrdinu (či padoucha). Aneb jeden človíček ve velkých příbězích.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

Geralt - jsi přijat:) Platí totéž, co pro Xrageho:) jakmile bude něco k mání, tak rád přenechám své vybavení - pokud to pujde řpedávat přes tržiště:)

jinak by to pomalu chtělo naspořit dineros na vyšší level gildy..;) Za příspěvky má vlekou pochvalu Mecker:)

a kdo může zkuste něco zjistit o "receptech":))
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Geralt
Šifrovač
Příspěvky: 810
Registrován: 9.2.2006 20:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Geralt »

Vallun: Díky za přijetí. Jen co se trochu zmátořím, přispěji. Příští týden od úterý jsem však v Praze, tudíž to bude chvilku trvat. ;-)
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

Geralt píše:Vallun: Díky za přijetí. Jen co se trochu zmátořím, přispěji. Příští týden od úterý jsem však v Praze, tudíž to bude chvilku trvat. ;-)
Já v Praze byl...net tam je;)

Zvažuji vypsat povinné pravidelné odvody, byl by někdo proti? (peníze budou třeba na rozšiřování gildy a na recepty, které mají sloužit všem...;)
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

POZOR

předávání zboží v gladiatu mezi velkými rozdíly úrovní je vyloučeno! prostě to nelze koupit (neobjeví se to na tržišti:( )
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

charakterizuj velky rozdiel urovni ;-)
pozvanku som zaslal prave teraz :-P
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

nevíme přesně, ale já (13. lvl) jsem nemohl poslat meč (11. lvl) Geraltovi (1. lvl)
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Mecker
Sigilan
Příspěvky: 732
Registrován: 2.5.2006 16:16
Bydliště: Forgotten Realms
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mecker »

Já jsem pro příspěvky, už jsem teda poslal zase nějaký ten 1000 a další pošlu později. Jinak vás také výtám v gildě.
BTW kdo je teda tan Gladios?

Tak na ty předměty počkáme já jsem zatím 11. level a oni na prvních levelech vidí myslím max. 9. nebo 10. , tak až se dostane na 2. či 3., tak já mám nějaké magické "zmetky" které vám "daruji".
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

tak ja dvojka som :)
potom mi mozes nieco dat, ked chces... a btw, diky za uvitanie v guilde a diky aj za ten prsipevok :lol:
a este nieco, na q potrebujem vrhaci trojzubec... nema niekto po ruke, alebo mi ho nevie zaobstarat?
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Geralt
Šifrovač
Příspěvky: 810
Registrován: 9.2.2006 20:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Geralt »

S příspěvky též souhlasím - jelikož teď budu on-line poněkud neodhadnutelně, mějte se mnou prosím trochu strpení. ;-)
Uživatelský avatar
Mecker
Sigilan
Příspěvky: 732
Registrován: 2.5.2006 16:16
Bydliště: Forgotten Realms
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mecker »

Ten s největší pravděpodobností najdeš při jakékoliv výpravě. je to tak udělaný, že požadovaný předmět nalezneš, i když možná existuje mjistá šance neúspěchu, ale já jsem zatím vždy uspěl. A o těch předmětech se domluvíme.
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

TEn předmět nalezneš nejspíš v tábořišti banditů:)
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Tafif
Sigilan
Příspěvky: 1140
Registrován: 10.10.2005 22:41
Bydliště: Za devatero horami...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tafif »

Objevili jste hry, na které jsem měl odkazy půl roku v podpisu? Tady je vidět, že podpisy jsou ve skutečnosti k ničemu.

S KF i MG jsem asi před půl rokem skončil. Hrál jsem dost dlouho a zjistil jsem, že je to chvíli sice zábavné, ale je to pořád stejné. Každý den opakujete to samé. Vydržel jsem hrát dost dlouho, nakonec jsem to zabalil, je to ztráta času.
Hole mágů to nejsou přeludy,
bývají na konci zdobeny žaludy.
Uživatelský avatar
Mecker
Sigilan
Příspěvky: 732
Registrován: 2.5.2006 16:16
Bydliště: Forgotten Realms
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mecker »

Jo, jsem si nevšiml, kdo vlastně jo že? :-)
Jo no přiznávám, že je to furt stejné, i mě to už příliš nebaví, ale Gladius mohu určitě doporučit, přidej se i ty, jsme tam už pěkná banda ze Sigilu a šel bys do aaší gildy, jestli budeš chtít a bude chtít Vallun.
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

Tafif - některé ty hry ani půl roku v češtině nejedou...:)

S MG jsem skončil, i když možnost mít pejska byla fajn:)

KF men pomalu přestává bavit, ale....:)

Gladiatus je víc RPG, takže je to fajn. Navíc zkoušíme rozjet Sigilskou gildu, která tomu dodává zas další atmosféru...:) Pokud by ses chtěl přidat, tak jsi samozřejmě vítán, na serveru 1;)
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Mecker
Sigilan
Příspěvky: 732
Registrován: 2.5.2006 16:16
Bydliště: Forgotten Realms
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mecker »

Vallun píše:...S MG jsem skončil, i když možnost mít pejska byla fajn:)
...
Já jsem ještě u něj zůstal, pořídil jsem si už toho lepšího psa, ale těším se na Černého draka, ale ten 180. level, nebo jaký a těch 100000 se bude dávat těžko dohromady.
Odpovědět

Zpět na „Další RPG hry“