Sigil LARP

Chcete se potkat se svými idoly z fóra? Domluvte si schůzku.

Moderátor: yenn

Odpovědět
Uživatelský avatar
Trandul
Sigilan
Příspěvky: 540
Registrován: 26.10.2005 19:16

Sigil LARP

Příspěvek od Trandul »

Máme tady turnaj v kulečníku, nekutečně moc srazů, ale na to že sme herní komunita nemáme hru na živo. Předpokládal sem že většina Sigilu nemá meč, tak dřevárny asi ne. LARP bude určitě vhodnější, příběh se určitě najde, tolik nadaných umělců od Lazza bu určitě něco schrastilo, pár sigilanů má taky hodně organizačních XP z PISSů. Kostýmy, no, to by mohl být problém, ale to by se už nějak určitě vymyslelo.
Byl to jenom takovej nápad, mohlo by to být zajímavý.
Jak jste to mohli se mnou vydržet? Já byl tak strašně blbej. :-D
-------------------------------------------
Flower power
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Trandul: na jednom srazu jsme o tom mluvili - je to spíš záležitost delšího časového horizontu a chce to hlavně vhodné místo. Druhak to chce hodně času a ten je na pissech dost drahý, takže by to chtělo organizovat seperátně bokem od srazů. Myšlenka ale rozhodně stojá za úvahu.

btw on koneckonců i výlet do lesa na posledním pissu změnil se tak trochu v larp ;-)
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

LOL!
S valnou částí uživatelů tohoto fóra bych byla ochotna hrát leda tak LARP "Dr. Mengele." :mrgreen:
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Vampiria píše:LOL!
S valnou částí uživatelů tohoto fóra bych byla ochotna hrát leda tak LARP "Dr. Mengele." :mrgreen:
I to může být, zahrají si nějakou velebrutální dřevárnu a ty můžeš dobíjet a pitvat raněné :twisted:


Ale proti nějakému zajímavějšímu LARPu bych určitě nebyl, klidně i kdyby jsme se v menším počtu zůčastnili nějakého cizího (tzn nebyl by problém s organizací).
Uživatelský avatar
StochastikoS
Sigilan
Příspěvky: 16
Registrován: 12.7.2007 11:01

Příspěvek od StochastikoS »

Vampiria: to zní jako výborný recept pro (konečné) řešení sociální otázky v ČR :twisted:
Silent Siege
A silent siege is the conclusion of ten years of recording for the silencetriology. This triology had the theme of the right to remain silent, not having to say a word about anything, the freedom to judge over nothing and no one. der General
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

Vampiria píše:LOL!
S valnou částí uživatelů tohoto fóra bych byla ochotna hrát leda tak LARP "Dr. Mengele." :mrgreen:
S tímhle opatrně... Nikde nemáš stoprocentní záruku, že zrovna ty bys byla Mengele...;-)
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Vampiria - LARP "Dr. Mengele"? Tak to by se Lerek jistě připojil - podával by ti laboratorní nářadí. Nebo bys ho zařadila mezi pokusné objekty? :twisted:
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
wosmahl
Sigilan
Příspěvky: 399
Registrován: 2.3.2006 14:34
Bydliště: Kárlsbád
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wosmahl »

Trandule, co já vim tak larp a dřevárna je jedno a to samý
...
Quand trois poules vont aux champs,
La premiére va devant
La seconde suit la premiére
La troisième va derrière.
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

wosmahl: ne tak, dřevárny jsou podmnožinou larpu - larp lze provozovat klidně i bez dřevěných rekvizit ;-) Dřevárnou se vesměs chápe akce, kde jsou dřevěné a jiné rekvizity zbraní, jde o fantasy/středověk a boj je jednou z nedílných složek hry (házení tenisáků, jakožto metání fireballů atp. ;-))

Naproti tomu larp nemusí nutně řešit zbraně a hraní si na šermování, ale může to být v podstatě cokoliv na živo hrané. Praha a Brno zná takových akcí trvajících i třeba několik týdnů či měsíců několik, zpravidla jde o variace na World of Darkness odehrávající se v současnosti, tedy upíři, mágové, vlkodlaci. Ale může jít o úplně cokoliv.

http://www.fantasyplanet.cz/clanek.asp?id=2014 - Dies irae, pražský měsíční larp, poslední byl na jaře, chystá se myslím na podzim

http://cela.courtofmoravia.com/ - larp, kde hráči ztvárňují vězně v cele; vše samozřejmě není tak jednoduché, jak se zdá

http://oslava.courtofmoravia.com/content2.html - larp, kde jsou hráči členy příbuzenstva širší rodiny, kteří se sešli na rodinné oslavě; seznam klíčových slov pro jednotlivé postavy (např. domácí násilí, drogové závislosti, gamblerství, homosexualita, incest, komunismus, kriminální činnost, lhaní, mentální postižení...) dává napovědět, že si na oslavě bude o čem povídat (a pravděpodobně nejen povídat).
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
KEBULE
Sigilan
Příspěvky: 919
Registrován: 20.10.2006 11:00
Bydliště: Já jsem doma tam, kde mám svůj hrnek... Tak a tohle není pravda hrnek jsem si rozbil...

Příspěvek od KEBULE »

Lokalitu včetně ubytování bych teoreticky sehnat mohl... A nejspíš by to ani nebylo drahé (doufám že s grandhotelem nepočítáte ;-) )

Vampirie myslím si že ty si pokusná myš v mysli spousty sigilanů taktéž :lol:
...vždyť zaznívá,
zrána i k večeru.
Ten do srdce nůž zarývá,
do hrudi sekeru...
Odpovědět

Zpět na „Srazy a setkání“