Vampire: the Masquerade - Bloodlines

Kobky, města i pláně potřebují svého hrdinu (či padoucha). Aneb jeden človíček ve velkých příbězích.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět

Který z hratelných klanů máte nejraději?

Brujah
5
7%
Gangrel
4
5%
Malkavian
26
34%
Nosferatu
6
8%
Toreador
9
12%
Tremere
17
22%
Ventrue
9
12%
 
Celkem hlasů: 76

Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Dík, našel jsem si jí dříve. :-)
Zafungovala smazání adresáře temp.
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Tato hra mi funguje teprve po nainstalování cracku (mám originálku). Pročež bych rád vzkázal všem výrobců protipirátských ochran chcípněte v křečích! Od firmy activision od teď všechny hry jen přepaluji! :evil:
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Jab: Mně originálka Bloodlines zase asi po 14ti dnech od zakoupení nějak záhadně "odešla" - sice není vůbec poškrábaná, ale instalaci zkrátka nedokončí s tím, že "z disku nelze číst". A není to ten problém, který popisovals Ty.

O tom, jak byla hra i s nejnovějším patchem neuvěřitelně promořena bugy ani nemluvě. Ano, originálka této hry se opravdu vyplatí. ;-)
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Jab: Co se týče neoficiálních patchů: "It can be installed easily on top of the official 1.2 patch from Troika Games."
Ajantis píše:O tom, jak byla hra i s nejnovějším patchem neuvěřitelně promořena bugy ani nemluvě.
Jak u koho ;-)
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

yenn: Jj, taky mi to nepřišlo nějak extra hrozné.

Jab: Heh, tenhle pocit celkem znám :lol: Ochrany mi opravdu lezou krkem. S pirátsky získanými hrami snad nikdy nebylo tolik problémů jako s těmi kupovanými :evil: :roll:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Ale hraje se to celkem pěkně. Jen mám trošku chuť vykašlat se na ty Tremere a zahrát si za Toreadory. Asi si více užijí v rozhovorech (ač ne tolik co Malkaviané)...
Jo a rychlost je též fajn. Stačilo dokoupit těch 512 MB RAM a na 1024x768 je vše v poho.

Mmj. ten vznik nové postavy jakožto Nosferatu je nedodělaný, nebo se mi to jen zdá? :-)

Ajantis: Reklamuj, od čeho je záruka.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Co mají všichni s těmi Toreadory by mě vážně zajímalo :think:

Jab: Blood Shield je Blood Shield :wink: :oops: :lol:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

sevencreature píše:Co mají všichni s těmi Toreadory by mě vážně zajímalo :think:

Jab: Blood Shield je Blood Shield :wink: :oops: :lol:
Jsou to dobré kecací postavy. Skoro tak dobré, jako Venture (které ale mají ohavné avatary).

Yep. Taky nakonec za Tremere hraju. Už mám pár pěkných screenů se svou žíznivou kočičkou. :twisted:
A toho kecání si beztak užiji dost.

Btw. kdyby to ještě někdo z vás nevěděl, tak Bloodlines je opravdu nádherná hra! Jen mě trošku otravují souboje a pravděpodobně to nebude příliš dlouhé, ale zbytek je vážně super!
Mmj. též bych očekával, že postavy budou více rozeznávat mezi klany, už vzhledem k tomu, že Tremere nemají být příliš oblíbeni.
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Jab píše:Jen mě trošku otravují souboje a pravděpodobně to nebude příliš dlouhé, ale zbytek je vážně super!
Soubojů rozhodně ubývat nebude (ve druhé polovině právě naopak). A délka odpovídá zhruba čtyřnásobku Santa Monicy. Poprvé jsem hrál Bloodlines cca 65 hodin, ovšem já hraji pomalu.
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Uf, už dělám asi 4. patro katakomb a je to strašná nuda. Jen nepřátelé a nic víc. Trochu se mi chce kritizovat "a la Lionheart." :-(
Ještě ke všemu to jsou nepřátelé buď slabí nebo alespoň neuvěřitelně hloupý. I když vzhledem k tomu, že nemám rád akční hry, by mě nevytrhly ani nějaké dokonalé potvůrky.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

No ke konci to trochu přitvrdí :wink:

Ale přiznávám, že po bojové (a atmosferické) stránce se mi líbilo VtMR víc (heh) 8-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Ave
Sigilan
Příspěvky: 1073
Registrován: 30.11.2005 8:04
Bydliště: Chrám Vědění

Příspěvek od Ave »

Já jsem si nedávno taky koupila V:TMB. Je to fajn hra :applause: . Dostala jsem se zatím jen skrz ten hotel Ocean House. Dost jsem se tam nalekala. Hlavně jak mi ta zavražděná žena zničeho nic proběhla před nosem.
Btw, já hraju za Brujahy. Tremere mně moc nechytli. Všude ve hrách na čarování moc nejsem a tak mi Brujah vyhovuje. 8-)
Plá plamen věrné lásky,
prýští slzy a nad hlavou hoří hvězdy
... a pak už nic... a pak už nic...
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

Ocean House... aaah, nadherne miesto O:-) Nikdy v zivote som nechcel v hre tak rychlo vypadnut, ako prave tam...
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Dohráno. :-)
Kritické připomínky:
Bugs - Zbraně při loadu střílí. Nepřátelé vás po loadu vidí, i když by neměli. Občas grafické bugy. V sídle Sabbatu na vás střílí skrze zeď. V chrámu Ming Xiao nejde odsunout závora ze dveří (nutné užít load/save taktiku a nepoužívat na dveře "use item"). Hmm, jinak ty chyby ke konci přibývají.
Kritika: Vedlejších questů by mohlo být více, anžto jsou na hře asi nejzábavnější. Často se vyskytují souboje proti tuctům stále stejných nepřátel (doslova), což je velmi nudné.

Pochvaly: I ty nejnudnější soubojové lokace nejsou příliš dlouhé a závěrečné vyvražďovačky mají něco do sebe, resp. jsou i nápadité. Grafika je přeze všechnu kritiku opravdu pěkná. Spolu s hudbou, náplní questů, NPC postavami atd. dává hře naprosto jedinečnou atmosféru, která opravdu pohltí. Díky ní pak hře mnohé odpustíte.
Hodnocení bych dal tak 9/10. Není to nej hra, kterou jsem hrál, ale jedna z nejlepších určitě je. Už kvůli té atmosféře stojí za vyzkoušení.
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Tak jsem to rozehrál za malkaviana. A hned mám problém se získáním bytu. Na lodi jsem nikoho nezabil, nikdo mě neviděl a přesto jsem byt nedostal, čím to?
Odpovědět

Zpět na „Další RPG hry“