Neverwinter Nights 2

Další příběh ze světa Zapomenutých říší. Ujměte se meče, připravte si kouzla.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Wendeee
Sigilan
Příspěvky: 266
Registrován: 2.10.2005 9:05
Bydliště: Taboard/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendeee »

Taakže:) Když sem stáhnul detaily tak mi to jede výborně na pentium dual procesor 1,6 GHz, 2000 MB RAM, 256 MB Radeon grafárna... Je to notebook takže to trochu snižuje ten výkon, ale de to... Takže by to Ajantis taky rozjel si myslim...

Jinak první dojem výbornej, jediný co mi chybí sou portréty a čeština:) Ještě ovládání mi příde horší jak v jedničce, ale snad si zvyknu. Sem zvědavej jak se budu učit na zkoušky když to mám na disku:)
Peace on you too you son of a beach!!:-P
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

Wendeee: no mě čeština chybí tak silně, že počkám s pořízením, až bude hotová. Protože jsem prošla začátek, aniž bych věděla, co jsem odkejvala a čem byla řeč. ;-)
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Uživatelský avatar
Wendeee
Sigilan
Příspěvky: 266
Registrován: 2.10.2005 9:05
Bydliště: Taboard/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendeee »

4 Vanda:To já se zase docela chytám díky bohu:) Ale otevřenej slovník na seznamu.cz to jistí:) Jen mě trochu mate že si nemůžu se svejma kumpánama vůbec promluvit, nebo prostě nevim jak na to, nevim jak se jich pak třeba zbavit, no vim prd prostě:) A ta spožděná reakce změny pohybu na šipky.. Grr... Jinak je to paráda:)

EDIT:Problém:Nevíte jak dát dvě zbraně do jednoho slotu??
Peace on you too you son of a beach!!:-P
Uživatelský avatar
Wendeee
Sigilan
Příspěvky: 266
Registrován: 2.10.2005 9:05
Bydliště: Taboard/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendeee »

Hraje to tu taky nekdo krome me? :-)
Peace on you too you son of a beach!!:-P
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuke »

Wendeee píše:Hraje to tu taky nekdo krome me? :-)
Ja to hrám. Prehovoriť s kumpánmi si môžeš tak, že nanich klikneš pravou myšou, počkáš na také to menu, a tam je talk.
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Mňo a jak se vám to zatím líbí? :-)
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuke »

Jab píše:Mňo a jak se vám to zatím líbí? :-)
Je to skvelé, akurát sa stále stratím v mape, pretože sa s ňou dá točiť dookola a stále mám problém sa zorientovať kde je sever. :lol:

Btw ja sa zatial len rozpozerávam, takže odomňa nejaké siahodlhé hodnotenia zatial nečakajte.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Jab: Nadšení z nich jen čiší :mrgreen: ( :lol: :lol: :lol: )

P.S. Sloveso "čišet" je vážně zajímavé :shock: :-P
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Wendeee píše:Hraje to tu taky nekdo krome me? :-)
Chystám se....... už čtvrt roku :-?
Uživatelský avatar
Wendeee
Sigilan
Příspěvky: 266
Registrován: 2.10.2005 9:05
Bydliště: Taboard/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendeee »

4 nuke:Díky, ale já to našel na webu po dlouhym hledání už:) Už je šprechtim o sto šest:) Mapa se točí? Hej mě se nezdá... Nebo sem si nevšim... To se musim podívat...
<po>
Já jí tu mám stojatou, to sis to asi přenastavil?:)

Jinak hodnocení... Myslíte že je to špatná hra když sem schopnej u ní sedět každej den do 3 až 4 do rána?:) Sice sem teprv načal druhou kapitolu, ale je to paráda. Graficky výborný, na ovládání sem si taky zvyk, a příběh žádnej hadr nejni. Hlavně je tu docela hromada joinable NPC, už sem jich potkal cca tak 8, a to jich ještě přibyde si myslim. Koho bavila jednička tak to musí mít:)

4 AlieN:Styď se:)
Peace on you too you son of a beach!!:-P
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuke »

Wendeee píše:4 nuke:Díky, ale já to našel na webu po dlouhym hledání už:) Už je šprechtim o sto šest:) Mapa se točí? Hej mě se nezdá... Nebo sem si nevšim... To se musim podívat...
<po>
Já jí tu mám stojatou, to sis to asi přenastavil?:)
No myslel som tú mapu, čo vidíš v kompase tam vlavo hore. Niekedy v nej mám chaos, ale už sa pomaly do nej dostávam.

Btw keď už si tak hladal na webe, nevieš náhodou ako Quicksavovať ?

EDIT : Takže Quicksave je F12. A včera som počas hrania NWN2 zažil svoj prvý blue death na tomto PC. Urobilo mi to ako som chcel vstúpiť do jednej krčmy ( tej stríkovej ). Po reštarte to už išlo OK. Netuším, čo to mohlo byť.
Uživatelský avatar
Lex
Sigilan
Příspěvky: 64
Registrován: 1.10.2005 0:35
Bydliště: Praha - H.P.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lex »

Zdravíčko, tak jsem se konečně odhodlal Vám zdělit svůj skromný názor k této již od počátku velice půvabné a zajímavé hře. Po zklamání z Oblivionu Vám hned na úvod musím povědět, že Neverwinter Nights 2 naprosto suverénně splnila všechna mé očekávání. Sehnal jsem si Německou kopii a nainstaloval první patch, nejvíce změn jsem postřehl u editoru, ale o tom vám povím až později.

Strávil jsem asi hodinu s vytvářením svého Avatara a ponořil se již po několikáté do světa ADnD. Ze začátku jsem měl problém s ovládání kamery a později s AI svých spolubojovníků. Tyto nedostatky byly sice závažné ale ne tak hodně abych se věnoval jiným, zajímavějším činnostem ;).

Příběh byl dost zajímaví a dialogy velice osvěžující, často jsem se musel zazubit vyskytujícím žertům, dokonce jsem se párkrát smíchy neudržel na židli :D. Když to tedy všechno sečteme... pobavil jsem se královsky a doporučuji jej každému který tento druh hry má rád. NWN2 je lepší jak jeho předchůdce a dokonce bych se odvážil ho srovnávat s BG2 ;). Nakonec záleží na vkusu.

Po do hraní hlavní kampaně jsem si začal hrát s existujícím editorem. Pokud máte zkušenosti s předchozím editorem Neverwinter Nights a díky tomuto faktu si podvědomě myslíte že to bude hračka, tak vás musím zklamat. Nový editor je něco naprosto jiného a osobně se snažím stále nějak, na něj zvyknout :).

P.S.: HW nároky jsou sice krvavé, ale mě to běželo až na pár situací plynule. Max detaily, stíny na střední úrovni, bloom a podobné effekty byly zapnutý. Nový počítač tedy splnil svůj úkol :-P
大丈夫 です。That's All ...унд дас ист нихтс алс дие wаhрhеит ^__^
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Lex: A co máš za počítač? :think:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Lex
Sigilan
Příspěvky: 64
Registrován: 1.10.2005 0:35
Bydliště: Praha - H.P.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lex »

sevencreature píše:Lex: A co máš za počítač? :think:
Je to Notebook:

Core 2 Duo 2.16 GHz, GeForce Go7900, 2048MB DDR2
大丈夫 です。That's All ...унд дас ист нихтс алс дие wаhрhеит ^__^
Uživatelský avatar
Wendeee
Sigilan
Příspěvky: 266
Registrován: 2.10.2005 9:05
Bydliště: Taboard/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendeee »

Co sem kde čet tak dost náročný sou stíny a osvětlení, já sem si je vypnul, a docela se mi zdá že to tomu pomohlo:) Když sem to spustil na detaily jaký tam byly na default, tak sem měl taky sekačku jako prase;)
4 nuke:Quicksave mě taky sral, ten sem taky musel hledat:) A cca po hodině hraní se mi v tipech při nahrávání oběvil znova:) Na tu mapu se zvyknout dá v pohodě:) hlavně jak si lokace trochu zažiješ tak jí ani nepotřebuješ. BTW:Co hraješ za povolání a koho máš v bandě?
Za co hrajete vy ostatní?
Peace on you too you son of a beach!!:-P
Odpovědět

Zpět na „Neverwinter Nights I & II“