Neverwinter Nights 2

Další příběh ze světa Zapomenutých říší. Ujměte se meče, připravte si kouzla.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuke »

Wendeee : Ja som na ten Quicksave prišiel cez google ( quicksave in neverwinter 2, či také dačo :lol: ).
Njn na mapu som si zvykol, hlavne keď som po dni hrania prišiel nato, že po stlačení M sa otvorí celá mapa oblasti. Ja viem, človek ktorý prejde cez 100 hier a trvá mu deň kým stlačí M pre mapu sa dá nazvať ako idiot, ale nevadí... :mrgreen:

Hrám to za barbara a práve som sa vrátil z questu, kde som zachránil toho diplomata. V družine mám zatial najstabilnejšie ... ale to už by som spoiloval, takže takto : toho, čo mu pomôžeš v krčmovej bitke. Tú čo stretneš a zachrániš pod pevnosťou. A napokon tú čo sa dostane do potýčky s ďalšímy dvoma pred krčmou tvojho strýka.
Uživatelský avatar
Lex
Sigilan
Příspěvky: 64
Registrován: 1.10.2005 0:35
Bydliště: Praha - H.P.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lex »

@Wendeee
Souhlasím, stíny a světla jsou asi nejvíc náročný pro HW. Nejlepší proste vypnout a mělo by se to pohybovat líp ;)

Quick save... no podivam se do klavesoveho nastaveni a dozvim se to hned, nebo ne?

Jinak jsem hrál za Barda... vcelku šlo všechno jednoduše až na poslední bitvy 3 kampaně... :)
大丈夫 です。That's All ...унд дас ист нихтс алс дие wаhрhеит ^__^
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuke »

Lex píše:Quick save... no podivam se do klavesoveho nastaveni a dozvim se to hned, nebo ne?
Nie. Alebo aspoň ja som to nevidel nikde.
Uživatelský avatar
Wendeee
Sigilan
Příspěvky: 266
Registrován: 2.10.2005 9:05
Bydliště: Taboard/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendeee »

4 nuke:Já si to mydlim alá thief/mage/arcane tricksticker nebo jak se to píše:) naboostuju se, a pak pobíhám a rozdávám sneak attacky s dvouma zbraněma, zatim mě to baví:) útočný kouzla taky dou. tak to mám úplně jiný lidi než ty:) A jestli se nepletu tak ti to radši ani řikat nebudu, asi je všechny až na tu co tě sledovala ještě teprv potkáš.
4 Lex:Mě bard celkem zklamal, hlavně ta jeho píseň, sem si jí představoval jako v jedničce, a ono je to rozházený na víc možností.. Holt v jedničce byla silnější:) A když nehraješ za barda a máš ho v bandě tak si přehazuje songy jak chce -> zahodil sem ho:) Když za něj hraješ sám tak to asi bude lepší no.
Peace on you too you son of a beach!!:-P
Uživatelský avatar
Wendeee
Sigilan
Příspěvky: 266
Registrován: 2.10.2005 9:05
Bydliště: Taboard/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendeee »

Nějaký návrhy jak vyvolat konzoli na notebooku? klávesa ~ mi nefunguje :-?
Peace on you too you son of a beach!!:-P
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

Question: Jak lze kovat magické zbraně a brnění? Potřebuju snad jinou, lepší formu?
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Uživatelský avatar
Wendeee
Sigilan
Příspěvky: 266
Registrován: 2.10.2005 9:05
Bydliště: Taboard/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendeee »

4 Adieu:Když si chceš udělat sakumprásk sám magickou zbraň, tak pomocí craft skillu, kterej musí bejt vysokej podle materiálu ze kterýho kováš zbraň nebo zbroj, a druhu zbraně, vytvoříš normální nemagickou zbraň. A pak musíš mít postavu, u který sis vybral v průběhu levelování jednorázovej skill, kterej si vybíráš prostě tam kde je zacházení se zbraní, skilly pro zvýšení záchranejch hodů, atd, a u tý postavy si vybereš skill craft magic weapons and armor. Tahle postava musí bejt kouzlící a musí mít level odpovídající druhu očarování. Takže se to dá udělat pomocí dvou postav, jedna předmět vyrobí, druhá očaruje. Nemagickou zbraň vytvoříš na kovářskym stole, a očaruješ jí na magickym stole. Pro vytváření amuletů a prstenů musíš mít zase jednorázovej skill, kterej se jmenuje myslim Craft Wonderous Magic Items, nebo tak něco. Snad sem to dostatečně vysvětlil?:)
Peace on you too you son of a beach!!:-P
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

Děkuju pěkně. ;-)
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Mhm, takže NWN 2 má zase pěkně hnusné portréty (ale podařilo se mi vytvořit celkem ucházejícího tieflinga..co ten tam hergot dělá, to by mě taky zajímalo...). Tentokrát 1:1, s mužem i ženou je třeba si opravdu dost vyhrát, aby se mi z pohledu na ně nedělalo moc špatně.
A to, že drow si bezstarostně vykračuje na slunci, mi taky moc nesedí...sice chápu, že je to asi zase nějaká sirota (hm, lidé kteří vytváří příběhy pro hry z FR musí mít velmi špatné zkušenosti s rodiči, že každý druhý herní hrdina o ty vlastní asi přišel..:)), ale přesto bych uvítala, kdyby měl aspoň třeba brýle, nebo tak něco... 8-)

A konečně si k tomu čtu recenze na webu...ten meč rozlámáný na x částí, které musí hráč hledat... :roll: Je ten příběh hodně špatný, nebo jen průměrně špatný? Z recenze mi to zatím zní dost děsivě...
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Vampiria: Absence vlastních avatarů je vždycky handicap :-?

Hmm, a brýle jsou občas fajný doplněk :mrgreen:

Obrázek
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

tak ja sa na NWN2 nemozem stazovat... jedna z tych peknych hier... v dnesnom nedostatku original-D&D hier boli kotory, NWN2 a D&D onlajn jedinou spasou=kotory su z ineho sudka, ale podobnost s D&D im nemozno upriet, NWN2-pekna grafika, pribehy sa uz tazko vymyslaju-aj tak je to cele o zachrane sveta, alebo aspon jedneho mesta na zapadnom pobrezi... no a D&D onlajn? to je zasa prehnany WoW... len keby som tak vedel zohnat tu hru... trial uz mam, len ten download :-( :cry: ... cize u mna sa NWN2 vytiahla na 7/10, co je dost dobre... :roll: :-P
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

xRage: Příběhy se nevymýšlejí "těžce." Tvůrci jen přišli (už dávno, příběhy starých RPG taky často - až na výjimky - nestojí za nic, tedy pochopitelně ty, co znám...) na to, že pokud je zachována jakás-takás kostra, hra hezky vypadá, má slušnou hratelnost a replayabilitu, nabízí nějaké hezké vychytávky, přináší nová povolání etc. etc., tak kvalitního příběhu není třeba. Jsem v NWN 2 na začátku, tak ji zatím nechci soudit, ale obávám se, že to bude právě tento případ. :roll: Nicméně, slova o propracovanosti NPC a srovnávání s KotORy mi z recenzí zněla docela nadějně, tak doufám, že se tam něco zajímavého pro mne najde.
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

mozem povedat, ze suboje su tam dost akcnejsie, nez v "starsich" D&Dckach, kde som na dalsi tah cakal(ano sice kratko, ale bola tam citelna pauza), takto ta hra mozno zaujme mladsiu generaciu, ktora by sa mohla namotat na starsie hry... nemozem povedat, ze som niekde neviemkde, som za pasazou so subojom po vypaleni(coho neprezradim :-P )ale, presne nvm... lezi mi to na HDD cez mesiac a take tri tyzdne som to nehral...
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Slyšel jsem, že už je na to plno patchů.
Zlepšuje některý z nich REÁLNĚ hardwarovou optimalizaci, nebo opravuje jen herní chyby?
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Dokonale lamácká otázka...nějak nemohu přijít na to, jak umístit skills do toolbaru..ať mačkám, co mačkám, tak mi u postav naskakují čísla, ale quickicon (nebo jak tomu říkat), se mi do toolbaru ne a ne přesunout. :oops: Nejspíš něco dělám špatně, ale nevím co. :-(
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Odpovědět

Zpět na „Neverwinter Nights I & II“