Sigil Team

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět

Poškozuje Sigil Team uživatele?

Ano
8
17%
Ne
25
54%
Výjimečně
12
26%
Často
1
2%
 
Celkem hlasů: 46

Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Příspěvek od Illuminating »

Promiňte, jen poslední věc...(a nezlobte se na mě, tohle si nemůžu odpustit) Target: Nejsem tu měsíc, ale skoro rok... ;-)
Uživatelský avatar
Target
Sigilan
Příspěvky: 449
Registrován: 22.3.2006 12:43
Bydliště: Nová Role
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Target »

SlipKnoT píše:Promiňte, jen poslední věc...(a nezlobte se na mě, tohle si nemůžu odpustit) Target: Nejsem tu měsíc, ale skoro rok... ;-)
Promiň, ale připadá mi, že si začal psát až v poslední době ;)
Jinak mi nešlo o to, kolik mám příspěvků. Ale o to, které příspěvky se mažou a které ne.
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Ó drazí kolegové Sigilani a ctěný Sigil Teame;
vaše vzájemná "spolupráce" se mi teď stala zdrojem velikého pobavení. Jenom málokdy člověk narazí na takovouhle bouři "flames" a podobně. Takhle neflambovali ani mě, když jsem začala vystrkovat růžky na dA. Ó, jen tak dál! Chaos shall prevail!

Jinak SlipKnoTe - osobně proti tobě nic nemám, ale zkus si prosím trochu hlídat pravopis ;-)
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Příspěvek od Illuminating »

Target: Ne, v poslední době jsem si max. tak měnil avatary ;-) .
Neferit: JJ, pokusim se ;-)
Uživatelský avatar
AlmSiVi
Sigilan
Příspěvky: 579
Registrován: 29.11.2005 8:20
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlmSiVi »

SlipKnoT: Měsíc ne, to je pravda, ale opravdu tady píšeš asi jenom čtvrt roku...
Uživatelský avatar
Artemis Entreri
Sigilan
Příspěvky: 368
Registrován: 7.9.2007 18:53
Bydliště: Kalimport
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Artemis Entreri »

Vážení Sigil Teame a Dabusové

Rád bych se vás na něco zaptal:
1.Která dobrá duše smazala( popř. přesunula neznámo kam) debatu v BG1/2 thread imagine tím myslím celou druhou stranu kde byly i jiné příspěvky než debatování o dívkách z BG II.

2.proč jste zamčeli debatu na hadrníku o jaheira a futonovém pokusu o humor rád bych se tam také vyjádřil.

za odpověď předem děkuji (pokud nějaká příjde)

Váš Artemis Entreri ( dávejte si bacha na záda)
Obrázek

With each kill I grow wiser, and with added wisdom I grow stronger.

Artemis Entreri
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Artemis Entreri píše:1.Která dobrá duše smazala( popř. přesunula neznámo kam) debatu v BG1/2 thread imagine tím myslím celou druhou stranu kde byly i jiné příspěvky než debatování o dívkách z BG II.
Přesunuto do threadu o NPC, kam se hovory o NPC hodí víc. Doporučuji používat dříve oči než prsty.
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Alnag píše:Můj vztah k Sigilu velmi ochladl od té doby, co se zde někteří členové Sigil týmu otevřeně hlásí k hnutí potlačující práva a svobody běžných uživatelů. :-P
Připravujeme téma "Jsme diktátoři", znáš? :-D
Uživatelský avatar
Alnag
Sigilan
Příspěvky: 512
Registrován: 17.9.2006 9:33
Bydliště: dno Propasti
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alnag »

Jab píše:Připravujeme téma "Jsme diktátoři", znáš? :-D
Lépe než ty, řekl bych. Přímo z první ruky... :cry:
Obrázek
Uživatelský avatar
Krokyn
Sigilan
Příspěvky: 205
Registrován: 29.9.2005 11:45
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krokyn »

Potěšilo by mne, když někdo někomu smaže příspěvek, aby pisateli dal formou PM vědět, že to učinil.

Doufám, že nepovažuji za přílišný luxus, aby dotyčný(ná) zároveň uvedl důvod a informoval o tom, že danou věc vyřešil jiným způsobem.

Díky.
Uživatelský avatar
Saruman
Dabus
Příspěvky: 397
Registrován: 28.9.2005 17:19
Bydliště: Orthank

Příspěvek od Saruman »

Krokyn píše:Potěšilo by mne, když někdo někomu smaže příspěvek, aby pisateli dal formou PM vědět, že to učinil.
Tohle je vážně dobré. Asi si to dám do podpisu. :-D
If king at noon says it's night,
Exclaim: Behold! the moon, the stars!

Persian saying
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Krokyn píše:Potěšilo by mne, když někdo někomu smaže příspěvek, aby pisateli dal formou PM vědět, že to učinil.
Jsou tu jistí uživatelé, kterým by se kvůli tomuto musela kapacita schránky snad zdesetinásobit ;-).

Jinak nevím, proč bych se měl kvůli každému hloupému příspěvku, co smažu, obtěžovat s něčím takovým (tj. mělo by to přeci "postihovat" uživatele a ne moderátory ;-) ). Toliko jen můj názor pro případ, že by to bylo míněno vážně ;-).
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

MCZ: Taktéž souhlasím. Kdyby mi pořád měly chodit PMka, když mi někdo smaže post, tak bych musel pořád promazávat schránku :-D

Jinak, už takhle je promazávání threadů děsná otrava (v phpBB), ještě k tomu muset psát PMka :roll:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Krokyn
Sigilan
Příspěvky: 205
Registrován: 29.9.2005 11:45
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krokyn »

pro vysvětlení:
upozornil jsem na opakované hrubky v jednom threadu, které nebyly dosud zcela odstraněny (jinak by mi také smazání příspěvku po jejich opravě naopak připadlo rozumné)

chápu ale, že číst příspěvky o stránku napřed, i když thread zabírá pouze dvě, je asi moc práce (zvlášť při existenci jiných threadů, které spíše připomínají chatovací místost s dostatečnou kapacitou; osobně bych nechtěl být jejich moderátorem ani za nic)

přijměte omluvu, příště si poradím jinak
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Krokyn: Obávám se, že chtít po přispěvatelích v BG sekci, aby opravovali desítky svých pravopisných chyb, je holá utopie. Nehledě na to, že spousta z nich česky prostě neumí a ty chyby nepozná. A pokud jsou na ni upozorněni, proč ji opravovat - vágus v tramvaji svůj smrad necítí.

Ale to hovořím obecně, nevím, oč jde/šlo v tomto konkrétním případě.
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“