Vaše postavy

Opusťte svůj vault a vydejte se do postapokalyptického světa plného nájezdníků, radiace a mutantů.

Moderátoři: Hamster, Saruman, Daemon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Příspěvek od Hamster »

sevencreature píše:(ach, jak vzpomínám na první hraní Fallouta, kde jsem Deathclaws poctivě vybíjel plamenometem... to byly časy :mrgreen: :cry: ).
heh, tak tady tedy musím nostalgicky při-povzdechnout... mé první hraní falauta bylo celkově slušný trapas. :-D
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Ale stejně by ty plamenomety mohly být účinnější :-? :-) Jako v reálu. Protože myslím, že když je od tebe něco maximálně 3 metry daleko, a stiskneš spoušť, tak už se těžko o něco pokusí :think:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

to ste este celkom uspesny... ja som ich daval desertom, alebo red ryder BB gun deluxe :-D alebo este .223 pistolou :-P

v podstate som fallouta parkrat presiel len s RR BB deluxe a .223 pistol :-D
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

xRage: No, vzhledem k tomu, že to je ve Falloutu nejspíš druhá nejlepší zbraň, tak na tom není vůbec nic zajímavého :lol:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

tjn... .223 pistol ma obrovsky dmg(v Fo1, nie v Fo2, tam hjo snad zmensili ci co) a RR BB DL ma brutalnu sancu na kriticak... cize som v pohode daal supermutantov strelou do oka/pravej ruky na jednu ranu :-D
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Saruman
Dabus
Příspěvky: 397
Registrován: 28.9.2005 17:19
Bydliště: Orthank

Příspěvek od Saruman »

xRage: A jaká je potom pointa tvého předchozího příspěvku? :-D

Pro mě bylo první hraní jedinečné v tom, že jsem ještě nevěděl o možnosti přidávat zátky do obchodování číselnými klávesami... :-)
If king at noon says it's night,
Exclaim: Behold! the moon, the stars!

Persian saying
Uživatelský avatar
AlmSiVi
Sigilan
Příspěvky: 579
Registrován: 29.11.2005 8:20
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlmSiVi »

Saruman píše: Pro mě bylo první hraní jedinečné v tom, že jsem ještě nevěděl o možnosti přidávat zátky do obchodování číselnými klávesami... :-)
U mě to samé :-P Přišel jsem na to při prvním(a posledním) hraní F1 skoro na konci hry...

A k postavě: Jediná postava za kterou jsem Fallout hrál byl takový nějaký sniper: nějaká puška na co největší dálku, řečnictví a plížení, jinak vysoká agility, perception a charisma, nízká endurance... Něco v tom smyslu, sice to nebylo nějak silné ale zábava to byla...
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

AlmSiVi píše:
Saruman píše: Pro mě bylo první hraní jedinečné v tom, že jsem ještě nevěděl o možnosti přidávat zátky do obchodování číselnými klávesami... :-)
U mě to samé :-P Přišel jsem na to při prvním hraní F1 skoro na konci hry...
detto :lol: :lol:

saruman: netusim, to je nejaky brahminsky zvyk... blabotat o nicom :shock: :-P :-D
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

xRage píše:cize som v pohode daal supermutantov strelou do oka/pravej ruky na jednu ranu :-D
Eh, dávat Supermutanty na jednu ránu je přece normální s každou zbraní, ne? :think: Třeba brokovnicí...

RR LE mi ale k srdci vůbec nepřirostl - za prvé spíš Easter Egg IMO a za druhé se mi nelíbí zvuk :-)
Naposledy upravil(a) sevencreature dne 20.9.2007 9:32, celkem upraveno 1 x.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

normalne? hmm nvm nvm, mne sa nejak nezda :-?

a mne sa ten zvuk pacil :-D
proti vkusu...
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Nj, však já taky mluvím o vkusu (a taky je fakt, že tou dobou, co obvykle získám RR LE už mám mnohem lepší zbraně :-? ).
Naposledy upravil(a) sevencreature dne 20.9.2007 9:33, celkem upraveno 1 x.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

RR LE? co znamena LE? :shock:

hh, ked som hral fallout po druhykrat(a nasledne presiel), tak som chodil s navodom(a vobec som mu neveril :lol: ) a mal som nacheatovanu postavu... vsetko na 200%(nechcelo to drzat na 200, raz to bolo 198, taz 187, raz 201 :roll: ), nahadzane brutalne perky, 999HP, nosnost nejak 9999 :-D
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

xRage: Limited Edition. Standardní RR BB je na nic :wink:

http://en.wikipedia.org/wiki/Red_Ryder_BB_Gun
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

mno ved o tom vravim... DeLuxe... ved normalna vzduchovka mala dmg 2-5 :lol:
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Kong Bao-tan
Sigilan
Příspěvky: 483
Registrován: 11.10.2005 13:11
Bydliště: Svět Ideí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kong Bao-tan »

Když sem už F2 měl prošlé tak jsem hrál stylem: z Ayrra do Franciska tam do Navarra - Power Armor a pulzní pušku a teprve pak do Klamatku :)

No a postava většinou: Vnímání, Inteligence, Charisma a Štěstí co nejvíc, síla a odolnost 2
Talentovaný a Mrňous/Finesse
Řeč, střelné/laserové zbraně, věda/doktor

Postavy byly většinou snajpři s ostřelovačkou a později laserovou/pulzní puškou

Tedy sečteno a podrtženo - byly to doby kdy jse,m hrýl PWG ve své nejčistší formě :oops: ale z toho jsem už vyrostl :))

Jo a byl jsem vždy dobrák:)

F1 mě tolik nechytlo... tam byla postava všeuměl

A F:T mě zas chytlo a tam to bylo - střelné, laser a něco do počtu...
Dost již bylo ostrých uší, na čase tasit nosy!
Něco málo o Svirfneblinech: http://forum.sigil.cz/viewtopic.php?p=125332#125332
Odpovědět

Zpět na „Fallout“