Vaše postavy

Opusťte svůj vault a vydejte se do postapokalyptického světa plného nájezdníků, radiace a mutantů.

Moderátoři: Hamster, Saruman, Daemon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

F1 ani mna nejak nechytilo... teda pravda, hral som to snad polroka den noc :-D ale oproti f2 mi to pripadalo ako slaby odvar :-?

ale nespoilujme :-D

a vyskusam ten PG, ze do sanfran, navara a az tak do klamathu :shock: to musi byt zaujimave :-?
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Desperado
Sigilan
Příspěvky: 19
Registrován: 2.8.2007 14:36

Příspěvek od Desperado »

Jako inspiraci dalším hráčům ;-) sem dávám závěrečné statistiky své postavy (hru jsem s ní dohrál před několika měsíci) Možná to není z toho obrázku znát, ale žádný kladný hrdina to zrovna nebyl - naopak otrokaření a zabíjení malých dětí bylo na jeho denním pořádku...
Obrázek
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Příspěvek od Illuminating »

Jak si tam dostal ty svoje staty :shock: :?: Já měl k rozdělení snad pět bodů či co? :?: ?
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

coze co? akoze pocet skillpointov zalezi od perkov, traitov a od inteligencie... takze ak si mal debila, mal aj debilne % ;-)
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Příspěvek od Hamster »

xrage: Mám dojem, že myslel spíše SPECIAL.
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

aha, tak tam implantaty a perky to mozu vytiahnut z **** :-P
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Desperado
Sigilan
Příspěvky: 19
Registrován: 2.8.2007 14:36

Příspěvek od Desperado »

SlipKnoT píše:Jak si tam dostal ty svoje staty :shock: :?: Já měl k rozdělení snad pět bodů či co? :?: ?
V průběhu hry narazíš na několik předmětů, nebo postav, které ti mohou permamentně zvýšit některé staty... Energozbroj - +4S
Brýle - +1Ch
Moduly apod...
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Desperado: To byla nebojová postava? :think:

Tady je můj poslední PG experiment (vyšel tak napůl, ale víceméně ano):

Obrázek
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Příspěvek od Hamster »

7c: Awareness pro PG přebytečný, ne? Zlepšit těch 10% critical chance by bylo imo na místě víc. ;-)
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Hamster: Bez Awarness ani ránu :wink: Hodí se to pro selektování nepřátel, které zabít dřív, protože mají náboje, které se mohou hodit :-)

More Criticals se mi nikdy moc neosvědčilo, přijde mi to jako zbytečný perk :think:

Hmm, štěstí a More Criticals zvedají Critical Chance - a jak se k tomu má Sniper?
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Příspěvek od Hamster »

7c: Aj, tohle si nejsem jistý, ale mám dojem že na kritičák za snajpra se háže nezávisle na critical chance... Což ale se štěstím 10 není problém, to je fakt. :-)
Uživatelský avatar
raider
Sigilan
Příspěvky: 498
Registrován: 1.12.2005 18:48

Příspěvek od raider »

Desperado píše:Jako inspiraci dalším hráčům ;-) ...
Tu je moja inšpirácia ďalším hráčom ;-)
Meno som zafarbil, lebo som si tam napísal svoje priezvisko a nechcem ho dávať na net.

Obrázek
"Máš štestí,že mám deset kilo podváhu. Jinak už by z tebe byla mrtvá liška."
Myron
Desperado
Sigilan
Příspěvky: 19
Registrován: 2.8.2007 14:36

Příspěvek od Desperado »

sevencreature píše:Desperado: To byla nebojová postava?
Abych pravdu řekl, tak ani ne.

Marně přemýšlím nad tím, jak jsi se vytáhl na ten level 36 (moje statistiky jsem típl po finálním boji s Frankem) a jak jsi dosáhl takového enormního zlepšení schopností...
sevencreature píše:Hmm, štěstí a More Criticals zvedají Critical Chance - a jak se k tomu má Sniper?
Perk "sniper"? Tak ten ti automaticky každý zásah převádí na kritický, tudíž už pak nějaká šance na kritičák je zbytečná, jelikož kritické zásahy už jsou pro tebe samozřejmostí...
pozn. dává to, co jsem napsal, vůbec smysl?
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Desperado: No, ten level 36 je vcelku v pohodě (ještě tam nejsou nějaké enormní nároky) - za vodou jsem byl už před levelem 30 (tj. měl jsem esenciální perks).

Co myslíš tím enormním zlepšením schopností? :think: Jestli myslíš SPECIAL, tak si všimni, že mám EN a CH poměrně nízké, jestli skills, tak jde o to, že musíš investovat jen do těch, které akutně potřebuješ (pro mě Small Guns) a do těch, které nejdou zvedat jinak (Big Guns). No a pak tak různě (Speech, Doctor).

raider: Trochu málo životů, ne? :wink:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Příspěvek od Hamster »

Desperado: Sniper ti přece dává kritický zásah pokud uspěješ v hodu na štěstí. To co píšeš platí jen se štěstím 10.
Odpovědět

Zpět na „Fallout“