Tabu hákového kříže

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

taka takto sa zacina koniec sveta v prahe :lol:

mne to pripomina nejaku hru, alebo film, ale neviem si spomenut :-?
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Je to prima. Pokud soud povolí něco takového, je to vrchol demokracie. Proč by nácek který hlásá rasovou čistotu nemohl projít židovskou čtvrtí? Jak by se potom dověděl že jeho cíle bylo dosaženo a že většina židů zde už není protože jeho předchůdci je zlikvidovali?

Takto zjistí, že cíle bylo dosašeno a vrhne se na něco méně akčního. Třeba na roubování chlebovníků.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Artemis Entreri
Sigilan
Příspěvky: 368
Registrován: 7.9.2007 18:53
Bydliště: Kalimport
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Artemis Entreri »

Neferit Sr. píše:Je to prima. Pokud soud povolí něco takového, je to vrchol demokracie. Proč by nácek který hlásá rasovou čistotu nemohl projít židovskou čtvrtí? Jak by se potom dověděl že jeho cíle bylo dosaženo a že většina židů zde už není protože jeho předchůdci je zlikvidovali?

Takto zjistí, že cíle bylo dosašeno a vrhne se na něco méně akčního. Třeba na roubování chlebovníků.
ted sem te trosku nepochopil souhlasis tim nebo tos myslel ironicky
Obrázek

With each kill I grow wiser, and with added wisdom I grow stronger.

Artemis Entreri
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Pouze a jen ironicky. Na druhou stranu. Já prostudoval hodně věcí o II.SV. Vím jak se s tímto národem zacházelo. Ale vím lecos i o vzniku státu Izrael. A lecos jsem prostudoval i o Židech jako lidech, jejich víře a chování v průběhu staletí.

Odpovědně říkám, že se ani moc nedivím tomu, co je během těchto staletí potkávalo. Obdivuji neuvěřitelnou stmelenost tohoto národa, který si uchoval svoji identitu i v těch podmínkách co měl. Jako bývalý voják dokážu ocenit jejich fascinující bojechopnost a vítězství ve všech válkách které vedli aby přežili.

Ale jsou to jen lidé, navíc velmi dogmatičtí a jejich nesnášenlivost je příslovečná.

JInak ten rozsudek praví, že u nás je možné všechno.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Lerku sděl nechápajícímu Nefereitovi Seniorovi co znamená ta podivuhodnost s ANTI-ANTIFOU v Tvých postech? Nebo je to také vtípek?
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

Neferit Sr. píše:Lerku sděl nechápajícímu Nefereitovi Seniorovi co znamená ta podivuhodnost s ANTI-ANTIFOU v Tvých postech? Nebo je to také vtípek?
Je to reakce na nádorové bujení antifašistických živlů (pod nickem Carlos). Samozřejmě je to z části nadsázka, ale já, jakožto kovaný pravičák, který své přesvědčení dává najevo, beru tyto jedince jako obtížný hmyz. Mají moc řevu a skutek obvykle utek.
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Příspěvek od Hamster »

Neferit Sr. píše:Lerku sděl nechápajícímu Nefereitovi Seniorovi co znamená ta podivuhodnost s ANTI-ANTIFOU v Tvých postech? Nebo je to také vtípek?
Kdyby to byl vtip, tak by to nebylo tak vtipné. ;-)
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Neferit Sr.: Odpovím za něj, protože se v těchto věcech taky orientuji, byť z druhé strany barikády - Antifa (Antifašistická akce) vznikla z důvodu potírání nacismu a fašismu a taktéž jako upozornění o fašistických aktivitách (antifašisté samozřejmě působili už za 2. světové války) a samozřejmě jako přímý odpor vůči nim. Anti-antifa je neonacistická organizace, která se pokoušela okopírovat název a vtipně jej parodovat, nakolik úspěšně nechám na vašem úsudku. Nakonec odkaz v Lerekově podpisu vede na (u nás) nelegální internetové stránky, které však mohou existovat, neboť jsou registrovány v USA - vyznačují se zejména rasistickými a antisemitskými články a taktéž články nadávající na feťáckou levicovou mládež. V poslední době se snaží uchvátit i jinými tématy jako vegetariánství, vlastenectví, sport, straight edge (XXX - 1.x no drugs, 2.x no alcohol, 3.x no nicotine) apod.
EDIT: Tak pardon, už nepoužívá odkaz na Národní odpor, takže žádné nelegální stránky...
Lerek: Také si o tobě myslím jen to nejlepší... :roll:
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

Nesnášenlivost židů?? Nemyslím si,že by byla byť jen vzdáleně srovnatelná s tou, jako okolní svět projevoval jim...

Navíc z hlediska zákona není důvod onen pochod zakázat, protože po formální stránce splnil podmínky. A v tom případě bych jej prostě nezakazoval, tedy dokud neporuší první zákon. Potom by ovšem ten zákrok měl být odpovídající situaci a samozřejmě Policie musí být připravena ochránit veřejnou bezpečnost.
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Artemis Entreri
Sigilan
Příspěvky: 368
Registrován: 7.9.2007 18:53
Bydliště: Kalimport
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Artemis Entreri »

Nemam rad Rasismus a cigány.

Lerek chápu: ty- Proti protifašista Carlos- Protifašista

smím-li se tě zeptat budeš se učastnit pochodu Prahou ?
Obrázek

With each kill I grow wiser, and with added wisdom I grow stronger.

Artemis Entreri
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Ano nesnášenlivost až neuvěřitelná.

Dám Ti pár příkladů.

Víš například že pravověrný Žid MUSÍ pokud jde kolem křesťanskéhio hřbitova všechny kdo tam jsou uloženi k poslednímu odpočinku proklíTt? Nahlas a přitom si třikrát odplivnout na zem.
Žádná jiná víra nic takového nepřikazuje. Naopak, hřbitovy jsou pládány za neutrální zónu. Zde je možná ukryt podtext myšlení lidí co likvidují židovské hřbitovy, pokud tedy nejde o pár idiotů vandalů. Jako nácek který není hloupý bych toto věděl a tím bych si to sobě i jiným dokázal zdůvodnit.

Ale pokračujeme.
Ortodoxní věřící Žid. Má šábes. Sedí na zahradě svého domu. Na chodníku před jeho domem se zhroutí člověk. Nemá jarmulku, tudíž to není asi Žid. Tento pravověrný nejenom že se nezvedne a nepomůže tomu člověkovi co tam třeba umírá na zástavu srdce..On mu ni nepřivolá pomoc. Protože má prostě šábes a nežidé pro něj jsou lidé, které nestojí za to zachraňovat.
Stát se to někomu z mojí rodiny, na pravověrného Žida podám žalobu. Pokud to ale bude v Izraeli, soud ho osvobodí.
Žádný jiný národ ani víra se takto nechovají.

A mohl bych pokračovat. Zatím stačí.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

Neferit Sr. - Ono stejných povinností pravověrného křesťana je taky fůra. A jaks sám správně poznamenal - jde o ultraortodoxní jedince, zkrátka o fanatiky a Ti jsou nebezepční ať vyznávají cokoliv od veganství po korán.
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

Carlos - Antifa jsou naprosto stejní jako fašos, jen s opačným znaménkem. Ba dokonce ani to ne - jedno jsou anarchokomunisté a druzí "korporativní komunisté". A zcela upřímně mi přijde nechutné, když si banda anarchystů bere za své hrdiny z druhé světové války...

Lerek - ani ejdno z toho nemá nci společného s pravicí jako takovou:) Především pro to, že pravice tak docela neexistuje neboť máme buď konzervativism nebo liberalism;)
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

To máš pravdu. Ale na druhou stranu si majoritní společnosti dělají úsudek podle těchto nepochybně velmi nehezkých projevů.. A to jak jsem psal zdaleka není všechno co by se dalo tomuto národu vytknout. Jsou i věci co jsou ještě horší. Jen jsem nechtěl hrotit problém.

Jinak by mě zajímalo co třeba podobného by měli dělat křesťané. Píšeš že mají podobné kostlivce, já o tom nevím nic.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Příspěvek od Hamster »

neferiťák: Já bych zrovna tohle takhle nehrotil. Nenávist k ostatním náboženstvím se najde ve všech třech světových nejagresivněj... teda chci říct nejrozšířenějších náboženstvích - liší se pouze rozvrstvením lehkých a těžkých příslušníků. Zrovna u toho judaismu to co popisuješ za problém nepovažuju právě proto, že většina těhle extrémních pošuků žije spolu v Izraeli. :-)

(tedy tvrdím že to je samozřejmě špatné, ale není to výsadou židů)

EDIT:
Vallun píše:A zcela upřímně mi přijde nechutné, když si banda anarchystů bere za své hrdiny z druhé světové války...
Heh, tak teď by mě fakt zajímalo na co narážíš. :-D
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“