Co Vás v životě nejvíce potěšilo?

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Příspěvek od Hamster »

Já nemám jako nejuspokojivější věc jednu, ale celou sérii událostí a to, že se mi ze všech pozitivních kroužků a koníčků, do kterých mě rodinka během dětství namočila, podařilo vybojkotovat stylem, že a) mě vyhodili b) na to už rodiče neměli nervy a kapitulovali sami. sbohem basketbale, sbohem karate! Mějte se judo, malování i španělo! Jíchá! :twisted:
Uživatelský avatar
Arthalion
Sigilan
Příspěvky: 981
Registrován: 29.9.2005 14:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arthalion »

Vlasák píše:Ale zas, že by to bylo vyloženě to nejlepší, co mě v životě nejvíc potěšilo...? 8-)
Bol to dokonaly okamih, vsekty najkrajsie pocity v jednom okamihu. Priam az magicky okamih. :angel: Co viac si clovek moze priat ? :-)

Stane sa, ze sa v jednom momente nahodne zlucia najkrajsie pocity a potom ten moment vyzera az "nadprirodzene" a cloveka to mozno az prekvapi. :-)

Preto o tom hovorim ako o jednom zo svojich potesitelnych zazitkov.
Uživatelský avatar
Tokkar
Dabus
Příspěvky: 1737
Registrován: 26.9.2005 11:28
Bydliště: cerna O.....a cerna

Příspěvek od Tokkar »

MCZ píše:Vůbec nevím, co nejvíc, ale těší mě zcela obyčejné události, kterých si, žel, mnozí už ani nevšímají; sledovat unikátní útvary mraků na obloze, pozorovat záři vycházejícího podzimního slunce přes holé větve stromů, sledovat opadávání zlatého listí, je toho mnoho. Jednou jsme s kamarády pozorovali východ slunce, taky nádhera :-P .
Souhlasím. Velkých okamžiků člověk zažije v životě jen málo, ale lze si ho zkrášlovat vnímáním zdánlivých maličkostí.

Nic si z nich nedělej MCZete. Jsou to ignoranti. :-)

A co mě potěšilo. Třeba sraz, kterého jsem někdy na jaře zůčastnil.
Do značně míry jsem se obával, že se setkám s bandou puberťáků, ale opak byl pravdou.
The Oldest King's Knight At Realm is like a shadow on Sigil's street at moonless night.
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Tokkar: no já si z toho nic moc nedělám, Jabův dodatek mě rozesmál, ty komentáře ostatních už ani ne. Jsem rád, že patřím mezi lidi, co si užívají obrazů přírody snad každý den ;-) .
Uživatelský avatar
Arronax
Sigilan
Příspěvky: 514
Registrován: 28.9.2005 18:57
Bydliště: Niekde v temnom údolí...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arronax »

No ja neviem... nie som na také niečo ešte primladý??? Hádam ma to najlepšie ešte len čaká... ;-) :roll: 8-)
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, ash nazg
thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.
Uživatelský avatar
crovax en-vec
Sigilan
Příspěvky: 396
Registrován: 28.9.2005 16:14
Bydliště: "Kráter"

Příspěvek od crovax en-vec »

MCZ píše:Vůbec nevím, co nejvíc, ale těší mě zcela obyčejné události, kterých si, žel, mnozí už ani nevšímají; sledovat unikátní útvary mraků na obloze, pozorovat záři vycházejícího podzimního slunce přes holé větve stromů, sledovat opadávání zlatého listí, je toho mnoho. Jednou jsme s kamarády pozorovali východ slunce, taky nádhera :-P .
Jako bych se viděl... ;-)

V poslední době mě nejvíc potěšil uspěch mé povídky skoro na všech frontách (smáli se dokonce i ti, kteří ani neví, co je to meč a magie...) :-D
Život je hra, která se nedá vyhrát. Na konci téhle mise stejně všichni zařvem...

Vyassaultujem a všechny rozzassaultujem!!! je kompletně napsané!
Uživatelský avatar
Arronax
Sigilan
Příspěvky: 514
Registrován: 28.9.2005 18:57
Bydliště: Niekde v temnom údolí...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arronax »

Tak to je naozaj úspech... btw to boli čo za malé decká, keď nevedia, čo je to mágia??? O meči nehovoriac... :shock: :shock: :shock:
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, ash nazg
thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.
Uživatelský avatar
crovax en-vec
Sigilan
Příspěvky: 396
Registrován: 28.9.2005 16:14
Bydliště: "Kráter"

Příspěvek od crovax en-vec »

Arronax: obrazně řečeno :-D Byli absolutně out of RPG, kapišto? O Matrixu, Stopaři ani nemluvě... :cry:
Život je hra, která se nedá vyhrát. Na konci téhle mise stejně všichni zařvem...

Vyassaultujem a všechny rozzassaultujem!!! je kompletně napsané!
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Arthalion píše:
Vlasák píše:Ale zas, že by to bylo vyloženě to nejlepší, co mě v životě nejvíc potěšilo...? 8-)
Bol to dokonaly okamih, vsekty najkrajsie pocity v jednom okamihu. Priam az magicky okamih. :angel: Co viac si clovek moze priat ? :-)

Stane sa, ze sa v jednom momente nahodne zlucia najkrajsie pocity a potom ten moment vyzera az "nadprirodzene" a cloveka to mozno az prekvapi. :-)

Preto o tom hovorim ako o jednom zo svojich potesitelnych zazitkov.
jj, chápu - takováta chvíle, kdy se člověk cítí zcela naplněn a třeba si řekne "tak, a teď už klidně můžu umřít." ;-)
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Arthalion
Sigilan
Příspěvky: 981
Registrován: 29.9.2005 14:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arthalion »

MCZ: Isteze aj krasna kvetinka alebo vona ihlicia dokaze potesit a mozno aj naplnit spokojnostou, ak si to vie vychutnat, ale hovorime tu snad o tom, co najviac potesilo.
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Tak ze včerejška na dnešek to bylo ještě hezčí, než posledně :angel: a taky se událo pár věcí navíc... ;-) :angel: nejvíce mě tedy těší, když vyjde nekonečná nepravděpodonost :angel:
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Arthalion píše:MCZ: Isteze aj krasna kvetinka alebo vona ihlicia dokaze potesit a mozno aj naplnit spokojnostou, ak si to vie vychutnat, ale hovorime tu snad o tom, co najviac potesilo.
No, tohle mě v životě asi potěšilo ze všeho nejvíc, je to prostě nádhera :-P - mám prostě raději přírodu, než "osamostatněné" (jakkoli blízké) lidi, co ti na to říct? ;-) .
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Vampiria píše:Tak ze včerejška na dnešek to bylo ještě hezčí, než posledně :angel: a taky se událo pár věcí navíc... ;-) :angel: nejvíce mě tedy těší, když vyjde nekonečná nepravděpodonost :angel:
Vida, jakej se z tebe nakonec stane svatoušek ;-)
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Dalcor
Sigilan
Příspěvky: 982
Registrován: 30.9.2005 8:53
Bydliště: Černá skála, Nightlund, Solamnie, Krynn, Mnohavesmír
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

Abych řekl pravdu nevím co bych zvolil jako věc která mě nejvíce potěšila. Něco co by bylo opravdu povznášející...

Vezmu li to z Fantasy hlediska potěšení pro mě byly asi pořízení Tales of the Lance.

Dá se říct že mě potěšilo když děda nakonec umřel, resp oba umřeli, jeden umřel ptýden poté co na něj udeřila Mozková mrtvice a druhému až na pitevně nelezli pokročilou rakovinu plic, oba alespoň dlouhodobě netrpěli. Samozřejmě jsem rád že nertpěli, ale mohli by tady být ještě dalších 300 let.

Potěšení pro mě byla moje bývalá přítelkyně, ten rok s ní byl naprosto božský.

Pokud bych zašel do dětství tak mě vždy hodně potěšilo když jsme (ještě jako mimopražský) vždy viděl dědovu brčálově zelenou škodu 100 za plotem.

Když jsem dal Hattrick Slávii či Berounu, více méně každý vstřelený gól který měl smysl mě potěšil.

Když jsem konečně dostal k narozenimám model lodi CVN 68 USS Nimitz (znáte Tajmenou záři nad pacifikem?), nebo když jsem poprvé postavil Grumman F-14A Tomcat of VF 84 Jolly Rogers

Naposledy jsem zažil dobrý pocit když se mi povedlo nabarvit figurku Tordeka tak jak jsem si přál
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Vlasak: To z s tou nedeli pocitam. tedy pocitam s tim, pokud by se shodou nahod hralo... :-)

Jinak vcera me VELMI potesilo, ze kdyz jsem prisel na pokoj, spolubydlici rekl, ze videl nekde na kolejich letak, ze se zacina zavadet internet do bunek na Bloku 2 (tam bydlim) a dneska rano k nam dokonce prisli nejaci robotnici a zacali uz v tom ohledu neco podnikat! Nedelam si iluze o jejich rychlosit, ale pristi semestr uz bych mel mit rychly internet! :D
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“