SW: Ikony

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

SW: Ikony

Příspěvek od sevencreature »

Hmm, mnohým z vás (soudě podle threadu Váš Desktop) sice na vzhledu GUI moc nezáleží (tímto jsem si odbyl malé (?) rýpnutí), ale já jsem na jeho vylepšování - podobně jakož i další jedinci na zdejším fóru (jejichž úpravy jsou mi často inspirací - jmenovat je řekl bych nemusím) - docela zatížený.

Například na ikony :wink:

Má to háček - jsem poměrně hodně vybíravý a po ikonách chci (kromě toho, aby byly z technického hlediska co nejdokonalejší), aby plnily co nejlépe svoji primární funkci - tj. sloužily jako ikona objektu, na který odkazují (výjimky potvrzují pravidlo :-) ).

Tím jsem odflákl menší úvodní slovo (a nezbytné vnořené závorky) a teď k věci (či obsahu threadu). Bylo by fajn (no dobře, pro mě), kdyby jste sem odkazovali zajímavé kousky (ať už ikony, soubory ikon či software), které se vám opravdu líbí nebo vás něčím zaujaly. Technická poznámka - primárně ICO (128+ pokud možno), ale ani PNG (doky a linux) nejsou na škodu.

A na závěr jedna ukázka - naprosto nádherná ikona (dle mě, samozřejmě) PSX (ideální třeba k nahrazení hnusné výchozí ikony ePSXe):

http://anarkhya.deviantart.com/art/PSX-icon-48910996 :-P
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Já právě používám tuto sadu ikon:
http://www.wincustomize.com/skins.aspx? ... bid=29&c=1

Pokud se u ní vymění ikona pro obyčejnou složku (která na tomto obrázku vidět není), je to dokonalé. :-P
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

jbi

Příspěvek od Jab »

Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“