Papíry proti Pikitovi + jak se stát LG

Cesty Bezejmenného po sférách s jednou moc ukecanou levitující lebkou.
Stránky: Planescape: Torment

Moderátor: Sadako

Uživatelský avatar
Rudax
Sigilan
Příspěvky: 206
Registrován: 5.12.2007 21:24
Bydliště: střed mnohovesmíru
Kontaktovat uživatele:

Re:

Příspěvek od Rudax »

Carlos píše:
Já ho nezabil kvůli meči, sejmul jsem ho, protože to byl hajzl. Ten meč už byl jen příjemný bonus navíc ;-)
Přesně tak. :salut:
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Papíry proti Pikitovi + jak se stát LG

Příspěvek od sevencreature »

Carlos: Také jsi byl LG?
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

7c: Nakonec se to povedlo, ale jen na chvíli, pak mi to zase spadlo na NG nebo CG (už si napamatuju)...
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
Rudax
Sigilan
Příspěvky: 206
Registrován: 5.12.2007 21:24
Bydliště: střed mnohovesmíru
Kontaktovat uživatele:

Re: Papíry proti Pikitovi + jak se stát LG

Příspěvek od Rudax »

Kdyby to někoho zajímalo: V Sigilu jsem plnil úkoly s polečně s Mortem a Dhakonem - když jsem nabyl přesvědčení NG - tak jsem je nechal v hospodě - další úkoly jsem plnil už sám - pak jsem se vydal za Pharodem - po rozhovoru s ním už - LG - pak jsem do party vzal jen Annah (další postavy jsem sice vzal do party kvůli zkušenostem ale pak jsem je hned na místě zase propustil). LG - mi vydrželo až do konce . :angel:
Uživatelský avatar
Aryon
Sigilan
Příspěvky: 23
Registrován: 15.5.2008 15:22
Bydliště: Solania, The Crystal Heaven, fourth layer of Seven Mounting Heavens of Celestia
Kontaktovat uživatele:

Re: Papíry proti Pikitovi + jak se stát LG

Příspěvek od Aryon »

Zákonne dobrý človek jedná presne tak, ako sa od dobrého človeka vyžaduje. Ten rozdiel medzi NG a LG je v tom, že LG nie je ochotný vonkoncom nijako pomôcť alebo spolupracovať s čímkoľvek, čo by bolo zlé - taký LG paladin vyvraždí grupu nekromancerov, aj keby tam bol jeho vlastný synček.

NG cleric by napríklad na bojisku liečil aj nepriateľských soldierov - NG charakteru je jedno "či sa to smie" "či sa to tak robí" "či to tak má byť", proste koná dobro podľa jeho vlastného srdca, nie podľa toho, že mu to niečo káže. Zákonne dobrý nie - ten robí dobro preto, lebo idealisticky verí, že dobro a JEDINE dobro je to správne pre každého, a pôjde proti každému, kto by sa mu to snažil vyhovoriť.

Ak chceš byť LG, tak si nepýtaj odmenu za questy, ale zase nebuď milosrdný a subjektívny v otázkach sporov (Trist, Anzius a Siabha, Civic Festhall questy, apod.)
Time is not your enemy. Forever is. - Fall - From - Grace
Uživatelský avatar
Fixer040
Sigilan
Příspěvky: 115
Registrován: 25.7.2007 17:28

Re: Papíry proti Pikitovi + jak se stát LG

Příspěvek od Fixer040 »

Hmmm tak zkousim hrat Planescape ciste podle sebe,zatim sem ted vylezl od Pharoda s Annah a uz sem LG,sem beznadejnej kladas :roll:
Navzdory všem opačným tvrzením má tuřínové pivo léčivé účinky.

Sekera bez trpaslíka není sekera.
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Re: Papíry proti Pikitovi + jak se stát LG

Příspěvek od Cesare »

Myslím, že momenty, který ti tímhle můžou výrazněji zamíchat, teprve přijdou...;-)

Já se teda obvykle na LG nedohrabu vůbec, ne pokud se strašně nesnažím a neomezuju.
Uživatelský avatar
Fixer040
Sigilan
Příspěvky: 115
Registrován: 25.7.2007 17:28

Re: Papíry proti Pikitovi + jak se stát LG

Příspěvek od Fixer040 »

ja zacinam mit podezreni ze je to naky bugly :think: zkousel sem vyvrazdit Úl a mel sem problemy aby to slezlo na NG :mrgreen: pak sem to teda loadnul
Navzdory všem opačným tvrzením má tuřínové pivo léčivé účinky.

Sekera bez trpaslíka není sekera.
Uživatelský avatar
DeadBoss
Sigilan
Příspěvky: 21
Registrován: 6.10.2008 15:42

Re: Papíry proti Pikitovi + jak se stát LG

Příspěvek od DeadBoss »

Fixer040 píše:Hmmm tak zkousim hrat Planescape ciste podle sebe,zatim sem ted vylezl od Pharoda s Annah a uz sem LG,sem beznadejnej kladas :roll:
Ehm, to znie ako by si LG považoval za viac kladné ako NG, alebo CG. :naughty:
NG je najčistejšie dobro. Veľmi častá chyba. Ľudia radi stotožňujú Law s Good a Chaos s Evil.
Ja len, že preto sú tie kategórie dve. :-)
Adrian Smith knows unknown cures for unknown diseases.
Uživatelský avatar
Fixer040
Sigilan
Příspěvky: 115
Registrován: 25.7.2007 17:28

Re: Papíry proti Pikitovi + jak se stát LG

Příspěvek od Fixer040 »

Mě jako typickej příklad LG přijde zblblej paladin co vraždí/zatýká všechno co se nějak provinilo proti zákonům,dobru atd...čili není to moje oblíbený přesvědčení...Když se přesvědčení vybírá dávám si CG,ale v planescapu se mi to mění samo...btw Chaos evil to už se snad nedá hrát pokud nemáš půlorka s inteligencí 3,čili v Planescapu si nedokážu představit CE :mrgreen: ono ty lawfull přesvědčení jsou podle me takový divný...LG fanatickej stoupenec dobra,LN fanatickej prosazovač spravedlnosti a LE sférovej mafián :mrgreen:
Navzdory všem opačným tvrzením má tuřínové pivo léčivé účinky.

Sekera bez trpaslíka není sekera.
Welwet
Sigilan
Příspěvky: 283
Registrován: 11.8.2009 16:39

Re: Papíry proti Pikitovi + jak se stát LG

Příspěvek od Welwet »

myslím že právě zákoné dobro není ten fanatickej paladin co vede inkvizici aby zničil vše zlé...
zákoně dobrá postava by měla dát např vrahounům šanci jak to odčinit atd,a né hned zabíjet ..
zákoně dobrá postava je soudce ,který by měl znát všechny možnosti a vybrat tu nejšetrnější a pro všechny tu nejlepší..
...myslím že těm fanatikům co upalují lidi se nejvíce podobá zákonej neutral ,nebo šmrnc se zlem...
navíc..dobrá postava by neměla jednat jen podle svého přesvědčení a své uváhy....
takhle jedná spíše zlo,které bere ohled jen na sebe..
proto je ve hrách napsáno že zmateně dobrá osoba jedná spíše podle svého přesvědčení
například ten flám že zmatenej hraníčáš loví zlé obry na pozemku přírody...
můj offtopic názor k přesvědčení..
a omouvám se za hrubky...čestina není moje silná stránka..:-)
Obrázek
Uživatelský avatar
Zero
Sigilan
Příspěvky: 152
Registrován: 24.3.2009 18:11

Re: Papíry proti Pikitovi + jak se stát LG

Příspěvek od Zero »

Když už jsme u těch přesvědčení, mě se jeden kámoš snažil přesvědčit, že skutečný neutrál koná jednou dobrý, jednou zlý, jednou zákonný a jednou chaotický skutek, a to přesně v tomhle pořadí. :-)
Welwet
Sigilan
Příspěvky: 283
Registrován: 11.8.2009 16:39

Re: Papíry proti Pikitovi + jak se stát LG

Příspěvek od Welwet »

počkej....skutečný..jeslti myslel zákoného dalo by to smysl :-)
ale tady je trochu problém v tom....na jednu stranu většina her pdole tvůrců píše..skutečnej neutrál se stará o to bay všechny strany byli vyvážené..mno ono to dohromady moc nedává smysl
být neutrální do ničeho nezasahovat..být neutrálni pomáhat podle sebe být neutrálni a věřit v rovnováhu...ty přesvědčení maj spoustu spůsobů a je na každém jak to vidí..
Obrázek
Uživatelský avatar
Zero
Sigilan
Příspěvky: 152
Registrován: 24.3.2009 18:11

Re: Papíry proti Pikitovi + jak se stát LG

Příspěvek od Zero »

Já mám právě čistého neutrála oblíbeného, a ten kámoš se mě snažil přesvědčit, že je to tak, jak tvrdí on, zato já myslím, že dělám co chci, ne že bych pomáhal stranám podle pořadí, ale spíš podle toho, jak se mi to hodí. Na to namítl, že mi pak nemůže věřit, ale zase nedokázal pochopit, že bych přece nebodl kámošovi dýku do zad jenom proto, že jsem udělal už několik dobrých skutků a teď je na řadě zlý. V Planescapu je to IMHO dobře vyřešené s přesvědčením, celkem pěkné je to i v KotORu, jen v Jade Empire jsme s tím samým kámošem vedli debaty na téma, jestli Otevřená dlaň=dobro a Sevřená Pěst=zlo. Já myslím že ne.
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Zero píše:Když už jsme u těch přesvědčení, mě se jeden kámoš snažil přesvědčit, že skutečný neutrál koná jednou dobrý, jednou zlý, jednou zákonný a jednou chaotický skutek, a to přesně v tomhle pořadí. :-)
LOL. Tohle mi zní jako nějaký hodně vypečený řád, ale rozhodně ne jako neutralita.
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Odpovědět

Zpět na „Planescape: Torment“