Quest for Glory

Kobky, města i pláně potřebují svého hrdinu (či padoucha). Aneb jeden človíček ve velkých příbězích.

Moderátor: sevencreature

Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Jirka29: Musíš na ni skočit už co nejblíž vodopádu, abys z ní pak ještě stihl skočit na druhou stranu; víc neporadím.
Uživatelský avatar
90210
Sigilan
Příspěvky: 131
Registrován: 22.8.2007 21:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Quest for Glory

Příspěvek od 90210 »

4jirka29 - stoupni si nahoru co nejbliz k vodopadu a pouzij kurzor ruky(!), az bude drevo pobliz.

qfg2 vga zadny bugy nema, skoda ze se podobne netestoval daggerfall number 2 - qfg 4.:0(
Jirka29
Sigilan
Příspěvky: 4
Registrován: 8.9.2008 20:49

Re: Quest for Glory

Příspěvek od Jirka29 »

Díky moc za radu! :dancing:
Jirka29
Sigilan
Příspěvky: 4
Registrován: 8.9.2008 20:49

Re: Quest for Glory

Příspěvek od Jirka29 »

Tak QfG 2 je dohrán - ikdyž jsem získal jen 400 bodů. Asi jsem neudělal úplně všechno :think:

90210 píše:ad.qfg4 cestina - imho meli ve score 2 verze cestiny, jedna pro namluvenou cd verzi a druha pro disketovou. mozna mas tu disketovou.
Mám češtinu pro CD verzi, ale zjistil jsem, že CD verze prostě na XP nefunguje - místo ní se spustí jen dosová. Nevíš, kde se dá sehnat ta čeština pro dosovou verzi :?:
Uživatelský avatar
90210
Sigilan
Příspěvky: 131
Registrován: 22.8.2007 21:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Quest for Glory

Příspěvek od 90210 »

Jirka29 píše:Mám češtinu pro CD verzi, ale zjistil jsem, že CD verze prostě na XP nefunguje - místo ní se spustí jen dosová. Nevíš, kde se dá sehnat ta čeština pro dosovou verzi :?:
nasel jsem 100% fungujici windowsovskou verzi QFG4, fanousci ji dali nekolika neoficialnimi updaty do cajku a opatrili dosboxovskym installerem, takze by mela byt bezproblemove funkcni a stabilni na vsech systemech. nehrat windowsovskou verzi by byla chyba, protoze ma vyborny dabing. zkus to vygooglovat, btw radsi bych moc neriskoval a nezasiral ji cestinou, v tomhle pripade bych byl rad, ze to vubec funguje. krome toho - ty cestiny nejsou moc dobry.
Danella
Sigilan
Příspěvky: 1
Registrován: 23.8.2009 12:08

Re: Quest for Glory

Příspěvek od Danella »

Můžete mi rosím někdo poradit? Oživila jsem domovoje v klášteře, ale nechcce se mi ukázat ten v hostinci aby mi dal panenku, nevíte někdo co s tím? :oops: :oops: :oops:
Uživatelský avatar
90210
Sigilan
Příspěvky: 131
Registrován: 22.8.2007 21:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Quest for Glory

Příspěvek od 90210 »

Danella píše:Můžete mi rosím někdo poradit? Oživila jsem domovoje v klášteře, ale nechcce se mi ukázat ten v hostinci aby mi dal panenku, nevíte někdo co s tím? :oops: :oops: :oops:
pokud jsi vsechno udelala standartnim zpusobem (domovoj se ti ukazal a rekl ti o zachrane uschleho domovoje z klastera), tak me nenapada nic jinyho, nez pockat par hernich dni. nebo to zkouset a chodit po pulnoci stale do kuchyne a zpet do sveho pokoje.
Odpovědět

Zpět na „Další RPG hry“