Společný příběh ....

Zde se soustřeďují různí pouliční umělci města Sigilu a prezentují tu svá expresionistická, dekadentní a avantgardní veledílka.

Moderátor: Sadako

Odpovědět
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Najednou si Carlos na něco vzpomněl a zastavil se u vchodu do únikového modulu.
,,Co je, hráblo ti?" zařvala skupina jednohlasně.
,,Možná," zamyslel se Carlos. ,,Cozzinnni, pamatuješ, jak nám jednou na lodi odpadl kus boku?"
,,Jasně, tenkrát jsme se celkem namakali," po chvíli dodal: ,,Teda všichni kromě vás."
,,No jo, porád," zabručel Carlos. ,,Ale princip je stejný, ne?"
,,Cože?" podivil se Artemis. ,,My ale nemáme díru v boku lodi. My máme narušené vnitřní obvody ty pitomej idiote!"
,,Nech si to, jo?" oponoval Carlos. ,,Normálně odleťte, já něco zkusím."
,,Vím, o co ti jde," poznamenal Artemis. ,,Jsi nadrženej jak třináctka na koncertě Enriqua Iglesiase a chceš se před ní vytáhnout!"
,,Omyl, ona na mě působí asi stejně eroticky jako Whoopi Goldberg po třech hodinách aerobiku!"
Sadako váhala, jestli si má oddechnout nebo se urazit.
,,GM, dej mi ten prejtovej tesák."
,,Myslíš ten laserovej řezák?"
,,Jo, to máš fuk!"
Carlos zabouchl dveře modulu dříve, než ostatní stačili cokoli namítnout. Vydal se vstříc pochodující mrtvé posádce. Ze zřejmého důvodu si mrtvoly od řezáku udržovaly odstup, hlavně poté, co Carlos pro výstrahu rozkrojil pár zombie.
Celkem bez problémů se nakonec dostal až na můstek, kde stále ležel omráčený Lerek.
,,Čas do práce," odplivl si Carlos se zřejmou nechutí u slova ,práce'.
***
Modul byl najednou chycen velkým jeřábem s magnetem a umístěn do nákladového prostoru.
,,Mluví k vám váš staronový kapitán," ozval se hlas v lodním rozhlase. ,,Dostavte se urychleně na můstek."
Všichni rychle běželi k můstku, jak Carlos řekl. Dveře u můstku byly zablokované a panel, jak se často ve vypjatých chvílích stává byl zaseklý. Navíc zezadu se na ně hrnuly znovu se objevivší mrtvoly.
Najednou se dveře otevřely.
,,Kurva, kde máš nohu?" vyjekl Cozzinnni při pohledu na Carlose, který krvácel z pahýlu nohy.
,,Hádám, že to, co bývalo Isairem se dobře najedlo," řekl Carlos a ukázal na spálenou mrtvolu kousek od místa, kde vytrhl trubku ze zdi.
Kovová podlaha se čím dál více podobala krvavému brouzdališti.
,,Loď je spravená?" podivil se Artemis Entreri. ,,Tak jako jste spravili bok dřevěné lodi? Vycpal jsi to místo po trubce prostě jinou trubkou."
,,Ano, ano a ne," usmál se Carlos.
,,???"
,,Ano, loď je opravená, ano udělal jsem to přesně jako s bokem mojí lodi," Carlos se vítězoslavně napřímil - alespoň nakolik mu to zranění dovolovala. ,,Ne, já nic nespravoval, donutil jsem prostě jiného debila, aby to udělal za mě."
,,???"
,,Ano, pan Lerek, poté, co jsem vysvlékl ze slušivých kovových svršků, probral ho z bezvědomí a přitiskl mu řezačku na genitálie, souhlasil, že poruchu opraví," Carlos vítězoslavně ukázal do kapitánova křesla, kde v bezvědomí oddychoval Lerek. ,,Bohužel, když jsem ho svázal, objevil se mi v zádech ten hnusák a zbytek si asi domyslíte."
Carlosova krev už se dala použít jako náplň menšího zálivu.
,,Neumíráš třeba?" zeptal se Cozzinnni.
,,Ne," odpověděl sarkasticky Carlos. ,,Že by?"
,,Můžu to pomoct," řekla Sadako a povzdechla si jako nevolník po šichtě, kterému nahlásili přesčas.
,,Já vím," zakřenil se Carlos. ,,Vždycky jsem chtěl vědět, jaké to je, být upírem!"
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
Bodkin
Sigilan
Příspěvky: 474
Registrován: 5.12.2005 0:32
Bydliště: Soukromá krypta

Re: Společný příběh ....

Příspěvek od Bodkin »

Upírka se rozpřáhla a její pěst, co do teploty i pevnosti podobná skále, penetrovala Carlosovu ústní dutinu a donutila mu emigrovat většinu chrupu.

Carlos padal k zemi v oblaku rozdrcené skloviny připomínající třpyt hvězd. Zůstal tiše ležet, hledajíce ztracené vědomí.

"Konečně je zticha," zaradovala se. "A až se probudí, tak bude vědět jaké to je jíst trubičkou!" Střelila pohledem k noze. "Pokud bude ještě žít," dodala tiše.

"Přejděme k operaci!" pravila rozhodně. "Potřebuji něco, velmi, velmi, prostě kurevsky žhavého!"
SKOČTE ŠIPKOU DO MUŠLE, JEZTE KAŠI S MRKVÍ.
JENOM JÁ JSEM NAŽIVU; VY JSTE VŠICHNI MRTVÍ.
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

,,Co třeba tvůj zadek?" řekl jen tak pro sebe Cozzinnni, ale Sadakin sluch byl až příliš citlivý.
Cozzinnni si ustlal vedle Carlose, byť se stále kompletním chrupem.
,,Toho budeme taky operovat?" zeptal se GM.
,,Ne, to je debil," odpověděla Sadako.
***
Po hodinách šití, řezání a dalšího šití se probral Cozzinnni. Když viděl spoustu krve, podrobil kontrole své končetiny a zejména genitálie - zaplaťpánbů, nic nechybělo.
Po dalších hodinách šití, řezání a dalšího šití se probral Carlos.
,,Už je ze mě upír?" zeptal se s nadějí v hlase.
,,Ne, malinko jsme tě opravili," odpověděl Artemis a lišácky se zašklebil.
,,Zrcadlo," sykl Carlos.
Cozzinnni mu podal střep jednoho nepodstatného monitoru. Carlos měl pravou hemisféru obloženou čipy a dráty. Podíval se do míst, kde byla jeho noha - teď na něj blikal jako vánoční stromeček model Eiffelovy věže (nebo to možná byla jakási kybernetická náhražka nohy, těžko říct). Jeho ruka byla od zápěstí nahrazena dalšími mechanickými součástkami.
,,Museli jsme vyměnit všechno, co bylo špatné," pokrčila rameny Sadako v odpověď na nevyřčenou otázku, proč mu toho tolik předělali. ,,Chtěli jsme toho nahradit o trochu víc, ale nikdo se ti neodvážil podívat do kalhot!"
,,Vypadám jako čurák!" zakřičel zoufale Carlos.
,,Ano, také si myslím, že se mi operace povedla, změny jsou téměř neznatelné, že?" pochválila se Sadako.
,,Možná, pokud tady Frankensteinův bratr zmlkne, bychom mohli vyslechnout vězně!" řekl velitelsky Artemis.
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
Cozzinnni
Sigilan
Příspěvky: 651
Registrován: 1.3.2006 9:39
Bydliště: Kontrolní stanoviště duálního 350 mm pulzního děla.
Kontaktovat uživatele:

Re: Společný příběh ....

Příspěvek od Cozzinnni »

"To by jsme mohli, ale za dveřmi jsou ti nemrt..." namítnul Artemis ale Cozzinnniho zase chytil trans. Když se modré tornádo rozptýlilo, byli tam, kde předtím, akorát můstek svítil novotou a na monitoru viděli, jak Dauntless zaniká v obrovské explozi.
"Co to..."
"Naklonoval jsem Dauntless. Originál jsem nechal bouchnout a zde máme zbrusu nový klon. Se zabezpečenými trubkami." dodal Cozzinnni a střelil pohledem po Carlosovi, který stále ještě zkoumal, co s těmi novými implantáty dokáže.
"A jelikož jsem stále kapitán...nebo ne?"
Družina vydala cosi jako "Mmhhfmmm..."
"Takže jo. Artemisi, ty tu zůstaneš a pomůžeš mi to celý nastartovat, při tom klonování jsem nějak všechno vypnul."
"Jasně." řekl Artemis, který se už nemohl dočkat, až vlastnoručně zakroutí LaVaLovi krkem a skočil do sedadla prvního důstojníka. Cozzinnni usedl do kapitánského křesla a zbytek se jal vyslýchat Lereka.

Odvlekli sprostě nadávajícího Germána: "Fy mě pustit fy ...(zde následuje výčet německých nadávek)" za blonďaté vlasy do medikajuty a tam ho přikurtovali k sedadlu. Sadako připravila různá lékařská udělátka jako trubici na klystýr, zubařskou vrtačku nebo starý osvědčený skalpel (samozřejmě laserový) jako předměty pro psychologický efekt. Kyborg Carlos na Lereka namiříl hasičák, který si promptně přimontoval místo předloktí ("Začíná se mi to líbit!" řekl nadšeně. Následně schytal facku od Sadako -nechtěla ho omráčit, kdo by jí asistoval, že-, když jí ukázal fakáče hubicí).
"Tak mluv!" Sadako přiložila lampu až k Lerekovým modrým očím. "Klasika. Pro koho děláš, proč to děláš a hlavně kde je Drakoland."
So now, we have easy choice: Our and Earth's death, or their and Praia Prime death.
Admirál Gilbert, těsně před bitvou o Proximu Centauri, kde Aliance zastavila praianský postup ke Sluneční soustavě
Uživatelský avatar
Mamut
Sigilan
Příspěvky: 337
Registrován: 24.11.2007 22:06
Bydliště: Praha Bubeneč
Kontaktovat uživatele:

Re: Společný příběh ....

Příspěvek od Mamut »

"Ja nerosumim" zaskřípal zuby germánský hrdina.
"Zatraceně to si myslíš že jsi nějakej Siegfried, nebo Tristan? Jak já nesnáším takovéhle rádoby hrdiny!" zavrčela Sadako.
" Když nerozumíš ,tak ti to vysvětlíme politicky ". zašveholil pomstychtyvě Carlos a zapnul příruční motorovu pilu.
" Znáš ten film Texaský masakr motorovou pilou? Ne? Tam jednomu texasanovi uříznou motorovou pilou kulky a ptáka. A jestli tady slečně nezodpovíš urychleně všechny otázky, zahrajeme si na germánský masakr motorovou pilou a ty už si nikdy, opakuji nikdy nezařádíš s žádnou Isoldou, nebo Gudrun, protože z tvojí germánské pýchy zbyde tak nanejvýš hadička na čurání."
Vanitas vanitatum et omnia vanitas.
http://garden.mujblog.atlas.cz/
Uživatelský avatar
Cozzinnni
Sigilan
Příspěvky: 651
Registrován: 1.3.2006 9:39
Bydliště: Kontrolní stanoviště duálního 350 mm pulzního děla.
Kontaktovat uživatele:

Re: Společný příběh ....

Příspěvek od Cozzinnni »

"Ja nemit penis nebo jak fy tomu ršíkat. Ja uřísnout kdyš já přijmut to slušeb herr Sevencreature kfůli tomu, še my Reichsoldaten elita, še my nesmět šatné prasarničky s ženska. My pouse chranit herr Sevencreature a my sa něj i umšít."
"Ty vole!" Sadako se neudržela: "To chceš říct, že všichni ti SS šílenci, co nás chtěli pozabíjet, jsou eunuchové??!!! A já si myslela, že esesáci jsou pořádný chlapi!"
"My být pošádný chlap. My bojovat sa herr Sevencreature. Ja hrtý na sebe! Žensky a takofý to jagenfogel, to neni pro nas. My pouse strášci."
Carlos směrem k Sadako zašeptal: "Bojová porada!"
"No co je?" řekla Sadako, když oba odešli do opačného koutu místnosti.
"Tak co mu uřízneme? Ptáka nemá, kulky teda asi taky ne, tak co mu ufiknem, když nebude zpívat?"
"Já nevím..." Sadako zapojila své mozkové uzly. "Co třeba ruku? Ta řezničina mě nějak začala bavit."
"Jasně, a bude tu řvát bolestí a než ho umlčíš, tak vykrvácí. A navíc by za Sevencra...Sevcraen...tamtoho moc rád umřel, sám to říkal." oponoval Carlos.
Sadako si pořádně prohlédla odhozené brnění germánského heroje. Zrak jí utkvěl na velkém kříži posázeném brilianty a se zkříženými meči. "Mám nápad."
Vzala brnění, dala ho Lerekovi přímo před obličej a řekla: "Co to je za cetku?"
"To Rytířský kříš s briliant a meč. To nejvyšší vysnamenání v Reich. Ja vysloušit sa boj proti Komouschland."
"Aháááá..." řekla Sadako. V ruce se jí náhle bleskl nůž a ocitl se u jednoho briliantu. "To je hezkej kamínek. Jé, promiň!" Briliant dopadl na podlahu. Lerek zakoulel očima.
"Nein! Fraulein, bitte, nein!"
"Nejsem frojlajn či co!" usykla Sadako a čepel se ocitla u dalšího briliantu. "Budeš mluvit?"
"Ja sloušit herr Sevencreature. Ja nesratit!"
Další briliant opustil kříž. Lerekovi uniklo bolestné zavřeštění
"Cože to?"
"Nicht sprache! Ja nepromluvit!"
Meč padl na zem. Čepel dýky se dotkla ozdobné stužky. "Slyšela jsem dobře?" Čepel přeťala první vlákna...
"Halt!" Lerek sklopil oči. "Toprá. ja mlufit. Fy mě slomit. Ja sradce a ja nemoct se schiessen, sastšelit."
"Tak mluv!" Sadako odhodila brnění do kouta a opět narvala lampu Lerekovi do obličeje.
So now, we have easy choice: Our and Earth's death, or their and Praia Prime death.
Admirál Gilbert, těsně před bitvou o Proximu Centauri, kde Aliance zastavila praianský postup ke Sluneční soustavě
Uživatelský avatar
Mamut
Sigilan
Příspěvky: 337
Registrován: 24.11.2007 22:06
Bydliště: Praha Bubeneč
Kontaktovat uživatele:

Re: Společný příběh ....

Příspěvek od Mamut »

Po čtvrtodině germánova popisu cesty do Drakolandu přerušovaném po každém druhém slově výkřiky "Já srádce, já umžít v chanbě, já sratit nejlepší muš v šíších" Sadako se slovy "Tak to bychychom měli ty jeden hrdino" dodevastovala Lerekův válečný kříž a takto zneuctěného válečníka GM odeslal portálem tam, kde podle herojova pipisu tušili kancelář Sedmé kreatury.
" To jste neměli dělat, z toho budou ještě velký problémy."zavrčel temně vlk. " Ty náno pitomá, huso jedna hloupá, cos to udělala? Mohli jsme ho použít jako rukojmí při vyjednávání o mé imunitě u 7 creature!" zařval Carlos.
Jen GM si zachoval chladnou hlavu. "Uklidni se Sadako a schovej tu katanu. Mají pravdu, oba. Ale teď už tu naší chybu nenapravíme. Takže vzhůru na velící můstek oznámit našim hvězdoplavcům co jsme se dozvěděli. A bohové ať jsou k nám milostiví, až se s Lerkem potkáme příště..."
Vanitas vanitatum et omnia vanitas.
http://garden.mujblog.atlas.cz/
Uživatelský avatar
Cozzinnni
Sigilan
Příspěvky: 651
Registrován: 1.3.2006 9:39
Bydliště: Kontrolní stanoviště duálního 350 mm pulzního děla.
Kontaktovat uživatele:

Re: Společný příběh ....

Příspěvek od Cozzinnni »

V Sevencreaturově kanceláři, která měla stěny pokryté nápisy jako Bomb auf Engeland nebo erotickými obrázky fešných esesaček, se náhle otevřel portál a to přímo před stolem s vyrytým hákovým křížem, za nímž seděl Vůdce Sevencreature (tajemstvím bylo, že jeho fešný knírek "adolfák" byl jenom maketa. Prostě mu nebylo dáno shůry). Arcizloduch vyskočil a chmatl po své osobní kuši Parabellum, když z portálu vyletěla hromádka neštěstí, ze které se vyklubal Lerek.
"Got in Himmel! To si říkáš voják Říše?!! Kde máš brnění?!! A hlavně, kde máš tu partičku kolaborantů?"
Z nesrozumitelného Lerekova mumlání Sevencreature vyrozuměl, že Lerek pod tvrdým ("Oni uřšísnout mi můj Rytíšský kreuz.") nátlakem vyzradil polohu Drakolandu a polohu Sevencreaturovo hlavního stanu.
"Ty ubohá náhražko válečníka!!" rozřikl se Sevencreature a Lerek se ještě více přikrčil: "Chceš říct, že to jejich komando se mi může objevit za zadkem jen tak a krouhnout mě? Jen tak?"
Zamumlání.
Hlaveň Parabelly se ocitla na Lerekově čele: "Ty mi je najdeš, jasný?!! Nebo ti proženu šipku hlavou takovou rychlostí, že tvůj mozek překročí rychlost zvuku!"
Lerek se podíval svýma od pláče zarudlýma očima do hlavně Parabelly a řekl: "Já fědět kte oni jsou."
Kuše zaplula zpět do pouzdra. Sevencreature se posadil za stůl, zapálil si doutník a řekl: "Poslouchám."
"Oni být na hfězdná křišník. Ja fidět fesmír přes okno. Ja přečíst nápis na sdi. Tam napsáno USS Dauntless."
"Zasraní Amíci, zase se pletou do mých záležitostí..." zamumlal rozvztekleně Sevencreature. Pak se ale napřímil: "Reichsmarschale Lereku! Póóóóźor!!!"
Lerek se napřímil jako čára.
"Od teď se stáváte kapitánem naší experimentální vesmírné lodi Bismarck Zwei! Najděte je a pokud je přivedete živé, budete odměněn! A tu jejich kocábku klidně zničte, Amíci budou chvíli hudrovat, ale bojí se mě jak Sovět abstinence. Jo a vyzvedněte si nové brnění. S křížem si nelamte hlavu. A nezklamte mě! Abfarht!!"
Lerek ochotně zmizel a Sevencreature si spokojeně zamnul ruce: "Cheche, vy mi jen tak neutečete, holoubátka, chi chi chi."

"No výborně!" řekl uznale Cozzinnni. "Tedy hurá na Drakoland!"
"Počkat, počkat!" přerušil ho Artemis. "A co Charon Claw?"
"Co s ním?"
"Je tam LaVaL!"
"A to je pravda." Sadako přestala zkoumat můstek: "Mít kolaboranta v zádech, to je nebezpečný. Já osobně bych ho rozstřílela na kusy a potom na toho draka."
"Souhlasím s frau...se Sadako." rychle se opravil GM poté, co zahlédl smrtící záblesk v Sadakiiných očích.
"Nema problema. Mrtvola sem, mrtvola tam, ono je to šumafuk." přisadil si Carlos.
"No tak dobře." Cozzinnni stiskl warpové tlačítko a loď vystřelila vpřed.
So now, we have easy choice: Our and Earth's death, or their and Praia Prime death.
Admirál Gilbert, těsně před bitvou o Proximu Centauri, kde Aliance zastavila praianský postup ke Sluneční soustavě
Uživatelský avatar
Mamut
Sigilan
Příspěvky: 337
Registrován: 24.11.2007 22:06
Bydliště: Praha Bubeneč
Kontaktovat uživatele:

Re: Společný příběh ....

Příspěvek od Mamut »

Před dávnými časy ve vzdálené galaxii...
LaVaL si právě v klidu medil na velitelském můstku Charon clawu a popíjel značkové víno George Lucas 2007.
Právě se chystal do přehrávače vložit nejnovější díl Jemese Bonda s názvem Artemisova zhouba, když se za jeho zády ozval hromový hlas. "ˇAchtung ! Dustojnik LaFaL nastup a sofort potat raport !!!" LaVal se lekl tak, že se mu podařio vzpříčit DVD v mechanice. "A doprdele."povzdechl si. "Šadne doprtele. K našim posicim se šiti nepžitel. Musite saujmout obrannou posici a pyt pšiprafen na atack. Puťte prosiravy a stale na pšijmu. Ja se fratim na palubu Hfesdy smrdi, ech flastne pitevni loti Bismarck 2."
Lerek si nasadil černou přílbu a vstoupil do portálu.
"No to bude teda Silvestr stát za pěkný hovno." zabručel si potichu pro sebe LaVaL a šel nahodit lejzrová děla do bojové pohotovosti... :salut:
Vanitas vanitatum et omnia vanitas.
http://garden.mujblog.atlas.cz/
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Re: Společný příběh ....

Příspěvek od Morty »

Vlk sa pocas celej cesty citil akosi zvlastne... Jeho doba bola akosi daleko za nim, videl to iste na tvari svojho priatela Carlosa... Obaja boli sice radi, ze sa rutia priamo v ustrety osudu, dobrodruzstvu, a vecia s tym suvisiacim... No stale ho smutok zmahal...

Vlk lezal v kosiku v kajute, Carlos sedel na posteli a hladkal ho a skrabal za usami.
"Viem... Viem ako sa citis priatel moj... Kde su tie casy, ked sme pobehovali po lese a nahanali srnky..." nuz, a zacali sa nostalgicky bavit o minulosti, o chvilach stravenych spolu a proste o tom o com sa bavia muzi pri pive a poldecaku. Ked v tom...
"Ahojte, ja viem, ze toto vam asi nesadne... Vsetky tie warpove pohodny phaserove blbosti a tie ultramoderne veci... Musime sa prisposobit dobe, teraz musime drzat pokope, ako ty..." Sadako nedopovedala, pretoze do kajuty vtrhol GM, nos cerveny, skleneny pohlad, proste opity ako svina.
"Heeeh... HIC!.. he... Nasiel som flasku brandy... HIC!... Uz tretiu..." a zacal sa roztrzito smiat, spolu s nim aj nasa trojica, smiech neustaval, az ked nakoniec Vlk nadhodil:
"Nechcel si nam nieco povedat?"
"Noo, hej, hej... HIC!... Vola vas Cozzinnni na mostik, a ze pronto!" ked zasa ustal smiech, vsetci sa skupinovo pobrali na mostik.

"Vidite to?" so strachom v ociach povedal Cozzinnni
"No nie, nevidia obrovsku loptu velkosti planety, s kopou diel, rakiet, nejakym obrovskym laserom uprostred! NIEEE FAKT TO NEVIDIA!" s panikou zacal vreiskat Artemis
"Dobre, uz vieme co to je, este tak prist na to ako to znicit" prehlasil Vlk.
...
Po kratkej debate co s danou situaciou, jedine co prislo do uvahy bolo priblizit sa k tomu monstru v malych stihackach a zostrelit to nejakou presne mierenou ranou do akehosi slabeho miesta.
"HIC! A ako viete kam to trafit? HIC!"
"Noooo...."Zacal sa vykrucat Carlos, ked tu zrazu sa zjavil akysi zeleny, priesvitny muzik s velmi dlhymi usami.
"Uz mozem? Co uz som live? Aha, no co som to, jasne, kch, kch" odkaslal si ten muzik" je tam taka priehlbina, alebo co to je a na jej konci je taka vetracia sachta, no a ked do nej poslete torpedo tak Bismarck zwei spravi bum. Chapeme sa? okej, tak cau... Nech vas srevadza sila, hej tak to malo byt"dodal zeleny muzik ked zacal miznut.
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Artemis Entreri
Sigilan
Příspěvky: 368
Registrován: 7.9.2007 18:53
Bydliště: Kalimport
Kontaktovat uživatele:

Re: Společný příběh ....

Příspěvek od Artemis Entreri »

Artemis se zašklebil jak to měl jen on a řekl " to mi připomína Q vymeslel novou zbran" a vytáhl z opasku zvlášní trubičku velikosti násady meče a vzápětí i druhou obě vystřelili laserové proudy zelené barvy. "Zapmněl jsem je vyskoušet a tak To rozjedem Anakine". Strčil oba Light Sabers za opasek a vzdal se k alienčnímu stíhači který si sám upravil pomocí C3PO a R2D2 na dálku. Sadako se zmateně zašklebila pomyslela si jak já se chci vrátit na zem , to samé jako GM,vlk i Carlos. Netušili jak brzo se jim toto přání splní.
Obrázek

With each kill I grow wiser, and with added wisdom I grow stronger.

Artemis Entreri
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Re: Společný příběh ....

Příspěvek od Morty »

Ked bol Artemis vymrsteny z lode, v stihacke sa mu ozvalo: "KCHHHHHHH, JA SOM TVOJ OOTEEC! teda, tu je GM, pocujeme sa dobre? mas vizualny kontakt s cielom?"
"No neeee, nemaaam, vsade je tma jak v pytli!"
"Zapni svetlomety, nachyl sa na spravny kurz a zbav nas tej velkej lopty!" A takto sa nazatial prerusila komunikacia medzi GM a Artemisom.

Onedlho bolo vsade vidiet stihace, vesmire crusisre, fightery, XYZ-Wingy, Yeti-Fightere a podobnu haved. Vsade ohnostroj ako sa patri, Bismarck Zwei sa pokusal trafit najprv Artemisa, neskor Dountless, no ked zistil, ze jeho zameriavacie systemy su na neutronove pohony vemsirnych korabov prilis pomale, odstrelil si aspon planetku, co mu zavadzala vo vyhlade na mesiac. Ked Carlos prehodil nieco ako:"Citim zvlastne chvenie v Sile, akoby miliony zivotov zvrieskli a zrazu boli umlcane vo vecnom tichu.", vsetkym bolo jasne, ze sa tu deje nieco zvlastne, nadprirodzene a jedinecne.

Cela posadka sledovala Artemisov pokus o znicenie Bismarcku, na chvilku im zmizol z radaru, no ked sa zasa objavil, velmi rychlo sa rutil smerom ku vesmirnemu korabu.
BOOOOOOOOM!
"Stastny novy rok, posadka Dountless Two! To je ohnostroj co? YIIIIHAAAAAA!"... A sampanske tieklo potokom... Az kym nezisitli, ze odstranenim Lereka, vesmirej stanice s najvacsou palebnou silou v galaxii a oslavou noveho roka sa este nic neskoncilo... Prave naopak, cakala ich cesta na pevnu zem...
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Mamut
Sigilan
Příspěvky: 337
Registrován: 24.11.2007 22:06
Bydliště: Praha Bubeneč
Kontaktovat uživatele:

Re: Společný příběh ....

Příspěvek od Mamut »

"A hurá domů, do Podolí do lékárny." zapomněla se Sadako. "Chtěla jsi říct do Sigilu, teda pokud je Baathor ještě vůbec Sigil. Protože na Baathoru leží Drakoland, jak nám prozradil herr Lerek budiž mu vesmír lehký." umravnil ji Carlos. "A nebo taky do prdele, na Charon Claw, za LaVaLem. Pokud nedonutíme Artemise aby si to rozmyslel." Podotkl Cozzinni naštvaně.
"No to máš pravdu"zarazila se Sadako. "Leda že by..."zamyslel se Carlos. "Leda že by co?" zaznělo z trojích úst a jedné vlčí tlamy. "Ledaže bychom se na Artemise vybodli..."nadhodil Carlos a ostatní jedním joky jedněmy ústy vydechli " A jeli do Drakolandu sami bez něj a hned..."
Vanitas vanitatum et omnia vanitas.
http://garden.mujblog.atlas.cz/
Uživatelský avatar
Cozzinnni
Sigilan
Příspěvky: 651
Registrován: 1.3.2006 9:39
Bydliště: Kontrolní stanoviště duálního 350 mm pulzního děla.
Kontaktovat uživatele:

Re: Společný příběh ....

Příspěvek od Cozzinnni »

"To bych neřekl." řekl Cozzinnni. "Máme tady dva kontakty. Jeden se označuje jako Tirpitz II. a druhej jako Prinz Eugen II. A hlavně, koukněte na monitor."
Družina to udělala. Byl tam Ajantis.
"Ty už jsi tu zas?" řekla Sadako. "To ti ten výprask na pláži nestačil?"
"Vzdejte se." řekl stručně Ajantis.
Cozzinnni usykl: "Porada."
Družina se slezla dohromady. "Co teď?"
So now, we have easy choice: Our and Earth's death, or their and Praia Prime death.
Admirál Gilbert, těsně před bitvou o Proximu Centauri, kde Aliance zastavila praianský postup ke Sluneční soustavě
Uživatelský avatar
Mamut
Sigilan
Příspěvky: 337
Registrován: 24.11.2007 22:06
Bydliště: Praha Bubeneč
Kontaktovat uživatele:

Re: Společný příběh ....

Příspěvek od Mamut »

Sotvaže Lerek opustil vůdcovu kancelář, malý despota šeptl do iterkomu: "Gudrun prosím vás přiveďte mi sem Bodkina a Ajantise." (Ajantis po zdrcující porážce na pláži dobrovolně podstoupil speciální výcvik kamikadze a ve dojici s Bodkinem byl takřka neporazitelný.) Než vypravěč stačil vysvětlit pozadí, do popředí vstopupila tipická germánská krasavice. Dlouhé takřka bílé vlasy spletené do dvou copů sahajících k útlému pasu, vysoké čelo, vysedlé lícní kosti, oči modré jako obloha klenoucí se nad Říší. Velká pevná prsa podpíral černý latexový korzet a germánčina svalnatá lítka obepínaly černé naleštěné kozačky s malýmy hákovýmy kříži místo přezek. "Pánové J & B jsou tady ." zařvala řízně a každé své slovo doprovodila ranou bičíku na vůdcova předkloněná záda.
Jakmile zavřela dveře kanceláře, změnil se Sevencreature z poníženého služebníčka zase v mocného vůdce.
"Pánové. Herr Lerek sice dostal Hvězdu smrti, co to říkám Bismarck II. , ale domnívám se, že už není tak způsobylý k boji jako dřív. Proto se vydáte za ním a budete mu krýt záda. Žádné otázky? Dobře tedy. Velím odchod !!! "
A tak se stalo že po boku Chron Clawu stály proti našim hrdinům další dvě válečné lodě Tripitz II. a Prinz Eugen II.
Vanitas vanitatum et omnia vanitas.
http://garden.mujblog.atlas.cz/
Odpovědět

Zpět na „Lazzova akademie bujné rozladěnosti“