v Modronském bludišti jako mág

Cesty Bezejmenného po sférách s jednou moc ukecanou levitující lebkou.
Stránky: Planescape: Torment

Moderátor: Sadako

Odpovědět
Uživatelský avatar
Rudax
Sigilan
Příspěvky: 206
Registrován: 5.12.2007 21:24
Bydliště: střed mnohovesmíru
Kontaktovat uživatele:

v Modronském bludišti jako mág

Příspěvek od Rudax »

:shock: Jako mág na nižším levelu při přímém souboji (útok dýkou)se silnými robůtky nemáte šanci nebo šílenou spotřebu lečivých lektvarů.
Doporučuji si držet odstup, další postavou několik odlákávat a sesílat především kouzlo Kletba roje (tak 3* až 4). Po vičerpání kouzel se vrátit do hlavní místnosti nebo se teleportovat port. čočkami do Sigilu - odpočinout.

Tak lehce porazíte asi těch destet konstruktů v té hlavní místnosti.


Kostka - hlavní příjem pěněz - velmi cenné magické předměty ze zabytých monster. Tak jsem si vydělal na tetování mága cena: 12 000.

:-)
Naposledy upravil(a) Rudax dne 10.12.2007 11:37, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Jaký je smysl tohoto příspěvku? :think:

Btw na západ od Madridu, když se budeš pár týdnů plavit po moři a udržovat kurs, dorazíš do takové zajímavé země - roste tam kukuřice, tykve, brambory a vůbec je to tam fest cool. Nemůžeš udělat chybu - i těch pár zlatých nugetů se tam dá údajně najít :wink:

Eh, jinak tentokrát vážně - jediné místo v P:T, kde má smysl se snažit o něco jako opakované zabíjení monster je, jak předpokládám každý ví, Under Sigil po návratu ze sfér...
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Rudax
Sigilan
Příspěvky: 206
Registrován: 5.12.2007 21:24
Bydliště: střed mnohovesmíru
Kontaktovat uživatele:

Rudax

Příspěvek od Rudax »

Jestli myslýš to podzemí pod Sigilem - kde jsou ti obrovští červy - tak to samozřejmě kvůli zkušenostem ale ne kvůli penězům - já jsem to vymlacoval pravydelně několikrát - před tím než jsem se vypravil do sfér (za Ravel....)
Jak jsem se již zmiňoval nalákat na sebe co nejvíce nestvůr pak kouzla hromadného ničení.
smajdalf
Sigilan
Příspěvky: 56
Registrován: 10.6.2007 19:39

Příspěvek od smajdalf »

právě musíš po tom až se vrátíš :-P
Uživatelský avatar
Rudax
Sigilan
Příspěvky: 206
Registrován: 5.12.2007 21:24
Bydliště: střed mnohovesmíru
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rudax »

no když jsem se vrátil do zase do Sigilu tak už tu pro mě (Bezejmenného a Annah) nebyly soupeři ty červy nebo konstrukty jsem lehce rosekal nožejkem.
Uživatelský avatar
Twilight
Sigilan
Příspěvky: 56
Registrován: 21.11.2007 8:30
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Twilight »

to asi nevies, co za pekne veci tie cerviky pojedli, kym si ty cestoval po sferach :-D
...you live, you learn...
Uživatelský avatar
Rudax
Sigilan
Příspěvky: 206
Registrován: 5.12.2007 21:24
Bydliště: střed mnohovesmíru
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rudax »

Předpokládám že tím myslíš, že mi byl smazán další příspěvěk. :-( Nebo ne ?
Uživatelský avatar
AlmSiVi
Sigilan
Příspěvky: 579
Registrován: 29.11.2005 8:20
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlmSiVi »

Ne :-D Tím bylo myšleno že když se později vrátíš do Sigilu, tak z těch červů padají hodně dobré věci :-D
Uživatelský avatar
Rudax
Sigilan
Příspěvky: 206
Registrován: 5.12.2007 21:24
Bydliště: střed mnohovesmíru
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rudax »

To bych se teda na to podíval, Torment jsem už dohrál mnohokrát, ale i z těch červů mi nikdy nic nevipadlo - i po návratu do Sigilu. No uvidíme. 8-)
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Ne z "červů", ale z Glabrezu :wink:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
AlmSiVi
Sigilan
Příspěvky: 579
Registrován: 29.11.2005 8:20
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlmSiVi »

7c: Jejda :-D Omlouvám se za mystifikaci, člověk to rok nehrál a hned píše takové blbosti..
Uživatelský avatar
Rudax
Sigilan
Příspěvky: 206
Registrován: 5.12.2007 21:24
Bydliště: střed mnohovesmíru
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rudax »

sevencreature píše:Ne z "červů", ale z Glabrezu :wink:
No tak to je něco jiného, já jsem ty potvory vymlacoval hlavně před odchodem za Ravel, z těch potvůrek vypadávaly jen nějaké drobáky nebo zbytečné předměty - vůbec jsem se tyty nezabýval zběrem - potom ke konci když jsem se tam jen na chvíli vrátil - pěněz několik desítek tisíc - už nebylo jak je utratit - už jsem nic co zbylo z nepřátel už nějakou dobu před návratem do Sigilu nezbýral.

Jo taky jsem si všiml že je taky samostatné téma Modronské bludiště:
Četl jsem že někteří hrají na nejlehčí obtížnost a ještě si kreslí mapku -
já jsem si PT rozehrál párkrát na střední pak už sem pařil jen na nejtěžší -
a mapku v žádném případě - prostě uloži před chůzí do další místnosti -
tam kde jsem ještě nebyl samozřejmě poznám podle toho že tam jsou krvežíznivý roboti. - Sice mi to trvalo celkem dlouho (bludiště jsem si několikrát prošel - musel jsem se vracet do hlavního sálu, nebo do Sigilu pro doplnění sil - stačí se nechat zabýt nebo použít portálové čočky - hledáním cesty zpět jsem se nezdržoval) než jsem Nordona našel (toho mága s kouzlem a portálo. čočami se mi podařilo většínou najít rychle). :salut:
Odpovědět

Zpět na „Planescape: Torment“