Sněhuláci a nacistky

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

7c - do plynu určitě ne, byla to více méně vojenská organizace a proto yb se na ní ěmly vztahovat ženevské konvence, nehledě k tomu, že s trestem smrti nesouhlasím i tak... Ale i jinak musíš samozřejěm rozlišovat jejich dopovědnost dle toho, co mohou vlastním rozumem rozeznat a nakolik mohou řídit své jednání. Nicméně to by mi enbránilo soudit velice tvrdě ty příslušníky HJ, kteří se dopouštěli vědomé krutosti proti "nepříteli" a to včetně současného pana papeže...

Mám li vyložit to, co napsal Neferit Sr., tak to beru tak, že někdo je sám za sebe nácek. A potom je mi fakt jedno, kolik mu je, nebo jak vypadá. Jiná věc je, že tyto dívenky jsou spíš nástrojem své drahé mutter a jejich zneužití by mělo být významnou přitěžující okolností...
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Příspěvek od Hamster »

neferiťák: Nic to na věci nemění, ale jen oprava, že tyhle dívenky jsou z USA.

Jinak jak píše vallun jde u nich o indoktrinaci rodinou, takže je šance, že to u nich není konečná.
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

Neferit Sr. píše:Cesare - ty ses tedy rozčílilo.
Nerozčílilo, kdybych se rozčílilo, ten post by byl delší...:-) Jsem tak obecně trochu prostořeké a tohle bylo takové prostořeké konstatování (nadsazené, pravda...;-)).
7c píše:Cesare: Nač ta silná slova?
Nedalo mi to...;-))
Jinak ano, máš pravdu, zdaleka se to nevztahuje jen na nacistky...;-)
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

Neferit Sr.: Čas pracuje na mé straně a měnit tento svůj názor nehodlám. ;)
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Hamster - Pokud jsou z USA-opravil jsem. Ale je to jedno. Nácek je nácek ať je odkukoliv a v USA to má tradici tak bohatou, že Němečtí náckové tiše blednou závistí.

A je-li to v USA tak jde o v celoživotní záznamy v papírech, na internetu a minimálně 15 let.

Cesare - tak proč ses nerozčílilo, třeba bychom si více početli.

Lerek - já po Tobě chtěl změnu názoru?
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
KEBULE
Sigilan
Příspěvky: 919
Registrován: 20.10.2006 11:00
Bydliště: Já jsem doma tam, kde mám svůj hrnek... Tak a tohle není pravda hrnek jsem si rozbil...

Re:

Příspěvek od KEBULE »

Lerek píše:Neferit Sr.: Čas pracuje na mé straně a měnit tento svůj názor nehodlám. ;)
Nejhorší na tom je, že je to pravda...

A mezi náma ta Hamsterova věta o indoktrinaci mutter je taky pravdivá, a tím je z nich pro mě něco jako sexuální antisymbol nebo tak nějak to nazvat a navíc nejsu péda... :-)
...vždyť zaznívá,
zrána i k večeru.
Ten do srdce nůž zarývá,
do hrudi sekeru...
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“