Ignus-Konec

Cesty Bezejmenného po sférách s jednou moc ukecanou levitující lebkou.
Stránky: Planescape: Torment

Moderátor: Sadako

Odpovědět
arlidor
Sigilan
Příspěvky: 7
Registrován: 5.1.2008 13:38

Ignus-Konec

Příspěvek od arlidor »

nevite nekdo proc vas ignus na konci zradi ?? dohral sem to 6x a nemuzu prijit porad an to proc ? _:) diky za odpoved
Uživatelský avatar
Rudax
Sigilan
Příspěvky: 206
Registrován: 5.12.2007 21:24
Bydliště: střed mnohovesmíru
Kontaktovat uživatele:

Re: Ignus-Konec

Příspěvek od Rudax »

Já jsem PT taky už dohrál mnohokrát, ale vždy s dobrým nebo neutrálním přesvědčením. A Ignus je zlý - četl jsem od jednoho velkého fanouška PT že Ignus vás nezradí pokud budete mít zlé přesvědčení - místo něj na vás zaútočí Valh?ior. Proto si chci zase PT za nějakou dobu rozehrát..... 8-)
arlidor
Sigilan
Příspěvky: 7
Registrován: 5.1.2008 13:38

Re: Ignus-Konec

Příspěvek od arlidor »

Vhailor na tebe zautoci kdyz se prokecnes u letanie lebek ale kdyz tto sravne prokecnes na konci tak vhailorovi myslim ze sila a odolnost (mozna i obratnost) stoupne na 25 a je z nej masivni zabiak, i kdyz je to je jenom na konci ale proti transedentnimu se to stejne hodi jako sul a takovej warior neni k k zahozeni :) :) ale stejne podle me je lepsi kombinace postav je jet ty jako mag s dakonem to dou lvl rychle a dakkon je docela silnej valecnik ( a trosku mag) :) :) :boohoo:
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Re: Ignus-Konec

Příspěvek od MCZ »

arlidor: teď si nevzpomínám, do jaké míry na tom záleží, ale už ses někdy Ignuse ptal na jeho minulost?
arlidor
Sigilan
Příspěvky: 7
Registrován: 5.1.2008 13:38

Re: Ignus-Konec

Příspěvek od arlidor »

MNo nvm to jiste ale vzdycky (kdyz sem mel Int a moundrost a char 25 )sem prokecal vsechny moznosti s kazdou postavou
PS: krome nordoma ty jeho roboticky hlasky me dovadeli k silenstvi :mrgreen:
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Pokud vím, tak na zákonný/zcela neutrální charakter je na konci Transcedentním povolán Ignus a na chaotický Vhailor, bez ohledu na dobré/zlé přesvědčení. K vysvětlení proč zrovna tihle dva, si stačí s oběma výše zmíněnými charaktery pořádně popovídat, oba mají dost a dost důvodů nenechat se dlouho přemlouvat, když je někdo požádá o nakopání zjizvené a potetové zadnice Bezejmenného.
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
arlidor
Sigilan
Příspěvky: 7
Registrován: 5.1.2008 13:38

Re: Ignus-Konec

Příspěvek od arlidor »

MNo vhailora bych chapal proc by me chtel zabit ale ignuse ?? tomu sem prece pomoch takze nvm proc :-/
pawel
Sigilan
Příspěvky: 13
Registrován: 19.11.2006 14:07
Kontaktovat uživatele:

Re: Ignus-Konec

Příspěvek od pawel »

Ja jsem si nenavist Ignuse k Bezejmenemu vzdy vysvetloval skutecnosti, ze nejaka minula inkarnace Bezejmeneho prece ucila Ignuse umeni. Ma o tom story i Smradodech. Pri rozhovoru se samotnym Ignusem se vam muze vratit vzpominka na toto obdobi. Vase metody uceni byly dost drasticke (chudakovi Ignusovi zrovna upalite v krbu obe ruce, kvuli nejake prkotine :eh: ), a pro tyto drasticke metody Ignus Bezejmeneho nenavidi.
Gurthfin
Sigilan
Příspěvky: 64
Registrován: 15.4.2008 15:02
Bydliště: Závod, Human Interface

Re: Ignus-Konec

Příspěvek od Gurthfin »

No ja som Ignusa veru nemal rad. Takze som sa ho zbavil (ale bolo mi luto jeho kuziel). No aj tak bol na konci strasne slaby. Odrovnal som ho jednym kuzlom (no presnejsie jednou vecou, ktora zosiela kuzlo), ktore plati asi na 99% kuzelnikov. Potom som si ho len so dorubal bez toho aby na mna vytiahol nejake silnejsie kuzlo. Skoda, ze som domrvil toho Vhailora, chcel som bonus, ale nemal som spravne presvedcenie(ako som sa dovedel). Inak na suboj s TO som nepotreboval nijaku pomoc. Skoncil som to dobre.
"Neprítomnosť originálu spôsobí vytváranie jeho kópií." - Stand Alone Complex
Uživatelský avatar
Rudax
Sigilan
Příspěvky: 206
Registrován: 5.12.2007 21:24
Bydliště: střed mnohovesmíru
Kontaktovat uživatele:

Re: Ignus-Konec

Příspěvek od Rudax »

No pravda Ignuse je celkem lehké porazit - protože bojuje jen kouzly - takže stačí na něj seslat kouzlo kletba roje - takže pak nemůže vůbec čarovat.

Zato ten Vhailor ten je hodně odolný - seslal jsem na něj magické střely, kletby roje, magicé střely, Kanon z mechanu a Bouře řetězových blesků než dal konečně pokoj. (a s Ignusem jsem se náležitě rozloučil)
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Re:

Příspěvek od Cesare »

Sadako píše:Pokud vím, tak na zákonný/zcela neutrální charakter je na konci Transcedentním povolán Ignus a na chaotický Vhailor, bez ohledu na dobré/zlé přesvědčení.
Jistá si samozřejmě nejsem - ale mám dojem, že i když jsem byla chaotic good, nastoupil na mě Ignus.
Svoji roli v tom může hrát fakt, že Ignuse jsem z party většinou pouze vyhazovala, kdežto Vhailora pokaždé s potěšením ukecám k smrti...
A taky je možný, že jsem byla neutral good, aniž bych si toho všimla... (Lawful good jsem nebyla určitě...;-))
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
scorpioo
Sigilan
Příspěvky: 387
Registrován: 9.3.2008 21:08
Bydliště: Sigil

Re: Ignus-Konec

Příspěvek od scorpioo »

Ja som bol tiež "chaotic good" a mal som na koci ignusa.Možno to je tým ako spomenula Cesare, že som Vhaliora presvedčil o tom,že jeho existencia je zbytočná :-D . Ale podľa mňa je to skôr tak, že dobré a neutrálne okrem chaotckého neutrálu majú Ignuse a od chaotic neutral nastupuje na scénu Vhalior.
Hrdinovia umierajú,legendy žijú naveky. - BEOWULF
www.kocogel.info
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Re: Ignus-Konec

Příspěvek od Elessar »

Neutral, Lawful + Chaotic Good- Ignus
Chaotic Neutral, Evil- Vhailor

Nie je to takto? :think: (pri CG som mal určite Ignusa, tým som si istý- a Vhailora som k smrti určite neukecával)
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Odpovědět

Zpět na „Planescape: Torment“