Grimoár zhoubného myšlení

Cesty Bezejmenného po sférách s jednou moc ukecanou levitující lebkou.
Stránky: Planescape: Torment

Moderátor: Sadako

Odpovědět
arlidor
Sigilan
Příspěvky: 7
Registrován: 5.1.2008 13:38

Grimoár zhoubného myšlení

Příspěvek od arlidor »

mno kdyz mate tu knizku a musite nekoho prodat do otroctvi tak nerozebirejte s tou zenskou zadny keci jen proste prodejte morteho( doufam ze to nefunguje jenom u me )a pak kdyz se s ni budes dlouho rozkecavat morte se tam objevy ( teda me se obevil ) a nebude s tebou v parte a muzes ho hned vzit je to docela peknej bug :) :)
Uživatelský avatar
Rudax
Sigilan
Příspěvky: 206
Registrován: 5.12.2007 21:24
Bydliště: střed mnohovesmíru
Kontaktovat uživatele:

Re: bug- morte

Příspěvek od Rudax »

Zajímavé...., já jsem úkoly s té knihy skoušel jen jednou - je to úplně k ničemu - nestojí to vůbec za to.
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Re: bug- morte

Příspěvek od Cesare »

Já se k plnění těchhle questů nikdy nedostala...
Kdykoli ve hře provedu něco podobně hadovitýho, cejtím se ukrutně provinile... Na jednu stranu mě to mrzí, protože bych si docela ráda vyzkoušela jaký je to bejt chvíli za pořádnou svini - ale po pár pokusech jsem zjistila, že si hru za zlou postavu nedokážu užít. Takže bug nebug, Morta asi do otroctví neprodám...:-)
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Questy pro tu knihu byly fajn, ale doufal jsem, že jich bude víc, budou propracovanější a bude za ně pořádná odměna. :evil:
Ovšem řešit to takhle bugem, z toho bych neměl vůbec radost.

Cesare: Tento problém mám u Fallout 2, v PST jsem se nakonec přemohl a nebylo to zlé být zlý.
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Tento "bug" funguje u všech členů party, které lze Vrischice prodat. Prostě se tam po nějakém časem objeví a člověk je může zase nabrat. Nevím, jestli je to skutečně chyba hry, nebo byli třeba využiti jen na pár věcí a pak propuštěni, není to tam nijak vysvětleno.

A těch úkolů opravdu mohlo být víc a mohly být propracovanější. O odměně ani nemluvě, tři svitky s kouzly, z toho dvě jsou poměrně nanicovatá..škoda slov. :evil:
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
arlidor
Sigilan
Příspěvky: 7
Registrován: 5.1.2008 13:38

Re: Grimoár zhoubného myšlení

Příspěvek od arlidor »

Mno ja to ted du za zlou postavu skusit ale nechce se mi peclive vydrivat prachy a postavu tak pouziji ch***y ale ne na expi ani veci jen si nahodim vlastnosti protoze to chci skusit za valecnika ale zase by mi bylo lito nehrat za maga takze si chci nahodit moudrost abych si tu hru alespon trochu uzil
PS:nechtel sem zakladat dalsi tema tak to pisu sem
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Re: Grimoár zhoubného myšlení

Příspěvek od Cesare »

já jsem úkoly s té knihy skoušel jen jednou - je to úplně k ničemu - nestojí to vůbec za to.
Questy pro tu knihu byly fajn, ale doufal jsem, že jich bude víc, budou propracovanější a bude za ně pořádná odměna.
A těch úkolů opravdu mohlo být víc a mohly být propracovanější. O odměně ani nemluvě, tři svitky s kouzly, z toho dvě jsou poměrně nanicovatá..škoda slov.
:lol: Berte to jako morální lekci, vy padouši... :mrgreen:
IMHO je to tvůrčí záměr. :twisted: Grimoár na každej pád působí dojmem literatury, která toho hodně nakecá a skutečná řešení nenabízí, něco jako Mein Kampf nebo Leninovy spisy, takovýhle knížky se nevyplácí poslouchat. ;-)
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Re: Grimoár zhoubného myšlení

Příspěvek od Carlos »

Popravdě, mě i při plnění těch questů pro knihu celkem běhal mráz po zádech - ne že by byly děsivé nebo těžké, ale cítil jsem se jako největší svině pod slunce a téměř okamžitě jsem byl připraven spáchat hara-kiri, resp. ihned po dokončení těch questů jsem loadoval. Nehledě na to, že ta rádoby odměna za to fakt nestojí. Radši jsem ji prodal Vrischice. 8-)
Arlidor: Mohl bys používat háčky a čárky, prosím? Tohle není ani nějaký debilní chat ani smska a tvoje příspěvky se takto dost špatně čtou...
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
AlmSiVi
Sigilan
Příspěvky: 579
Registrován: 29.11.2005 8:20
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Grimoár zhoubného myšlení

Příspěvek od AlmSiVi »

Carlos, Cesare: Moje řeč, jednou jsem jen tak (abych zjistil co se stane :-P ) vyzkoušel prodat celou partu.. Po prodání Dak'kona jsem okamžitě loadnul a ještě jsem měl celý den výčitky svědomí. Asi se do toho moc vžívám, ale něco takového udělat je prostě svinstvo..
Uživatelský avatar
Rudax
Sigilan
Příspěvky: 206
Registrován: 5.12.2007 21:24
Bydliště: střed mnohovesmíru
Kontaktovat uživatele:

Re:

Příspěvek od Rudax »

Ajantis píše: Cesare: Tento problém mám u Fallout 2, v PST jsem se nakonec přemohl a nebylo to zlé být zlý.
Nebylo to zlé být zlý - moje řeč - je to docela zábavné.
Já jsem teprve na záčátku - plním si zatím úkoly v Úlu - a už mám přesvědčení: Chaotické Zlo - Bezejmenný už stihl povraždit spoustu obyvatel Úlu kteří byli na něho drzí, sprostý.

Změna na CH. neutrál - když jsem si promluvil stím starším párem ( jak ten dědek byl naštvanej kvůli tomu že se upsal Spalovákům ) - napřed jsem si sprostě promluvil stím dědkem, pak hodně sprostě a výhružně s tou stařenou - takže na mě hned oba dva zaútočily.

Změna na CH. Zlo - když jsem si promluvil s jedním měšťanem od kterého jsem se mohl dozvědět zajímavé informace o městě a Paní Bolesti. Za odměnu chtěl nějaké drobné tak jsem mu řekl že může být rád když ho nechám naživu - tak se tedy chystal k odchodu - pak jsem měl možnost ho nechat odejí nebo na něj zaútočit - takže jsem ho samozřejmě zavraždil.

:twisted:
Uživatelský avatar
scorpioo
Sigilan
Příspěvky: 387
Registrován: 9.3.2008 21:08
Bydliště: Sigil

Re: Re:

Příspěvek od scorpioo »

no ja sa nesnazim hrat ani za taky car ani za taky charakter.ja proste hram ako keby som to bol ja a uvidim na akom charaktere skoncim ;-) je to zaujimavejsie a vychutnam si tu hru podla seba a uplne :-)
Hrdinovia umierajú,legendy žijú naveky. - BEOWULF
www.kocogel.info
Uživatelský avatar
Rudax
Sigilan
Příspěvky: 206
Registrován: 5.12.2007 21:24
Bydliště: střed mnohovesmíru
Kontaktovat uživatele:

Re: Grimoár zhoubného myšlení

Příspěvek od Rudax »

Jako Chaoticky zlý charakter jsem si hned velice rád splnil úkoly pro tuto knihu.



Herní nedostatky: 1.: Když prodáte nějakého společníka (já jsem prodal Dak'kona ) pak když si hru uložíte a pak hned zase načtete tak se zase objeví v tom obchodě - a může s vámi zase cestovat.

2.:Když zabijete nějakého svého společníka předtím než ho vyřadíte z party tak si ho můžete zase oživit. - Proto jsem já napřed vyhodil z party Annah i Morteho a pak je oba zabil.

Teď zabiju ještě Dak'kona aby mi v tom obchodě nestrašil :lol:
A teším se až si vyzkouším to silné kouzlo které jsem za to od Knihy dostal ( na to si ještě chvíli počkám jsem teprve na deváté úrovni )
Odpovědět

Zpět na „Planescape: Torment“