14. pražský srázek

Chcete se potkat se svými idoly z fóra? Domluvte si schůzku.

Moderátor: yenn

Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Vlasák píše:Čistě teoreticky možná dorazí ještě Jája
Heh, vážně? :-? ;-)

A další sraz je tedy za 14 dnů? Ok, zakládám...
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Katt píše:Katt by mozna mohla dojit,ale nevi kdy : )
V houmrovi jsi byla. A číslo na někoho z nás máš? Je to skoro hned za rohem, tak neni problém tě navignout.
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

17:00, Jiřího z Poděbrad

602 968 464
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Tak co? Tak co??? :-D
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

sevencreature píše:Tak co? Tak co??? :-D
Bylo nás... šest. :-D Me (Jab), Vlasák, Deamon, yenn, Kyblík, drake127.
Což není zlé, ale mohlo být i o dost více, enemže hodně lidí absentovalo. :-(
Ináč pivo je to celkem dobrý i točený. ;-) A jenom z té poličky ho tam opravdu mají 6 druhů. Ceny se ale mírně zvýšili (i tak jsou ale celkem příznivé).
Hmm, mně osobně se tam líbilo víc než v Houmrovi. Ale dost možná to příště bude chtít rezervaci. :-)
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Jab píše:Hmm, mně osobně se tam líbilo víc než v Houmrovi.
To kvůli té dražší cole? :-D
Příště opravdu bude lepší booknutí. A dozadu, tam snad nebude tolik kouře ;-)
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

yenn píše:
Jab píše:Hmm, mně osobně se tam líbilo víc než v Houmrovi.
To kvůli té dražší cole? :-D
A proč sis nedal pivo? :shock: :-D
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Jab píše:Hmm, mně osobně se tam líbilo víc než v Houmrovi. Ale dost možná to příště bude chtít rezervaci. :-)
Jo, book to pro všechny případy chtít bude ;-) Nejsem proti obměně lokálu, nic mi tam necházelo (málem až na peněženku :-P ), servírka byla hezká, klíďo 8-)
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Tak jsem to prozkoumal a AvP 2 ještě určitě nevyšel, takže to musela být jednička (i když o Antarktidě nevím vůbec nic :-P)
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Jab píše:A proč sis nedal pivo? :shock: :-D
Nechci vypadat jako sevencreature-ův oblíbený smajlík (a opravdu nemám na mysli toho, jenž se řeže smíchy) ;-)
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

drake127 píše:Tak jsem to prozkoumal a AvP 2 ještě určitě nevyšel
Uhm? AvP 2 asi nebude Aliens versus Predator 2, což? :-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

sevencreature: Je to Aliens versus Predator 2, ale film.
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Tak, ještě abych splnil ještě jeden rest ze srázku, tak tady je ta část o té ruské KV-1
generálplukovník Erhard Rauss, velitel 4. a 3. tankové armády, listopad 1950 píše:... Potom se náhle na bojišti objevil prapor těžkých nepřátelských tanků zcela neznámého typu. Rozdrtil motorizovaný pluk a uskutečnil průlom do dělostřeleckých postavení. Projektily všech obraných zbraní (kromě 88mm protiletadlového kanonu) se odrážely od silného pancéřování. 100 tanků nedokázalo zastavit 20 neohrožených nepřítelských kolosů a utrpělo ztráty. Přes několik tanků české výroby (T-36), které uvízly v obilném poli kvůli mechanickým závadám, se ruské příšery převalily. Stejný osud potkal baterii 150mm houfnic, která vytrvale pálila až do poslední minuty. Navzdory skutečnosti, že kolosy mnohokrát zasáhla svými těžkými granáty i na vzdálenost 200 metrů, nevyřadila z boje ani jediný. Situace začínala být kritická. Pouze 88mm flak nakonec několik ruských KV-1 zlikvidoval a ostatní přinutil k ústupu do lesů.
Jednomu z tanků KV-1 se dokonce podařilo dostat na jedinou zásobovací silnici předsunutého odřadu, bojujícího v severním předměstí, a po několik dní ji blokoval. Několik nic netušících nákladních vozidel vzplálo po zásazích tankového kanonu. Němci neměli prostředky na jeho zničení. Objet jej nebylo kvůli bažinatému terénu možné. Do předmostí se nedostaly potraviny ani munice. Těžce ranění nemohli být odvezeni nemohli být převezeni do nemocnice a zemřeli. Pokus o zneškodnění tanku nasazením 50mm protiankové baterie, právě zavedené do výzbroje, na vzdálenost 500 m, skončil těžkými ztrátami osádky i kanonů. Tank zůstal nepoškozený navzdory později zjištěnému faktu, že utržil 14 přímých zásahů. Ty téměř nezanechaly na pancíři stopy. Kdž němci přisunuli maskovanou 88, tank ji chladnokrevně nechal ustavit ve vzdálenosti 700 metrů a potom ji i s osádkou rozstřílel, dříve než se stačila připravit k palbě. Poté se jej v noci pokusili ženisté vyhodit do povětří, avšak opět neúspěšně. Podařilo se jim sice umístit pod pás předepsanou nálož, která explodovala podle plánu, ale nestačila na mohutné pásy. Sice je poškodila, ale tank zůstal mobilní a nadále sužoval týl fronty a blokoval veškeré zásobování. Zpočátku jej zásobovali rozptýlené skupinky Sovětů a také civilisté, ale Němci později zablokovali celý okolní prostor. Ani izolace však Rusy nepřinutila vzdát se své výhodné pozice. Nakonec se stali obětí německé lsti. 50 tanků předstíralo palbou útok ze tří směrů, aby tam soustředili pozornost posádky. Pod touto ochranou se podařilo dostat do postavení další zamaskovaný 88mm flak ze směru zádě tanku. Ten posléze zahájil palbu. Z 12 přímých zásahů tohoto středního kanonu 3 prorazily pancíř a tank zničily.
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Daemon
Dabus
Příspěvky: 284
Registrován: 30.9.2005 0:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Daemon »

Pokud jde o účet - nezapomněl jsem na něj, jen jsem se zatím k němu nedostal. Dneska ho nascenuju, jestli teda chcete, ale komu ho mám pak poslat, aby ho hodil na stránky?
Life's hard, time's short, take it easy, fuck it all!
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Dae: jestli's už někomu neposlal, pošli to mně ;-) (náležitě zcenzuruju ;-) )
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Zamčeno

Zpět na „Srazy a setkání“