Editory, cheaty... a jiné pochybné zásahy do software HK

Staňte se součástí příběhu, ve kterém můžete změnit dějiny celého vesmíru. Vždyť Síla je všemocná.
Stránky: Knights of the Old Republic, Knights of the Old Republic II

Moderátor: Ajantis

Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Editory, cheaty... a jiné pochybné zásahy do software HK

Příspěvek od sevencreature »

Twilight: No, pro mě byl Scout a Scoundrel takové dost divné rozdělení, po pravdě řečeno. Ale autoři očividně potřebovali 3 třídy a mága tam z asi pochopitelných důvodů dát nemohli :mrgreen:

Naopak Guardian, Sentinel a Consular už je klasické rozdělení - bojovník, rogue, mage.

Nesrovnalost mezi tím systémem mě nikdy nevadila, protože v KotORu hraješ za první tři postavy jen chvilku a za druhé proto, že svoje postavy v RPG obvykle plánuji HODNĚ dopředu, takže jsem pochopitelně znal jejich výhody i nevýhody, samozřejmě co se teorie týče.

Heh, zajímavé, že jsem ale hrál vždycky za Consulara (zajímavé proto, že v RPG se mágům obvykle vyhýbám) - asi proto, že Consular (narozdíl od běžného mága) je i s mečem pořád použitelná postava...

Jinak nechápu, na co potřebujete ty skillpointy? Vždyť v KotORu má nějaký význam snad pouze Persuade a na to ten jeden skillpoint stačí, ne? :wink:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Razfallow
Dabus
Příspěvky: 1373
Registrován: 24.9.2005 22:54
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Re: Editory, cheaty... a jiné pochybné zásahy do software HK

Příspěvek od Razfallow »

Wendeee: Záleží na tom, jestli hraješ jedničku nebo dvojku.

Kotor I

Initial Character Class (ICC) points: Soldier's = 1, Scout's = 3, and Scoundrel's = 4 points. You get an extra 4 points for each INT +1 modifier.

Initial Skill Points = (ICC + INT) * 4

Character Class (CC) points: Scoundrel: CC = 8, Scout: CC = 6, Soldier: CC = 2, Sentinel: CC = 4, Guardian: CC = 2, Consular: CC = 2

Skill Points gain per Level & Char = (CC + INT) / 2


=> Consular s int 16 dostává každý level 2 skill pointy (zaokrouhluje se dolů)

http://swforums.bioware.com/viewtopic.h ... 5&forum=26

Kód: Vybrat vše

IF
  Detect([SPAMMER])
THEN
    RESPONSE #100
             ReallyForceSpell(WIZARD_POWER_WORD_KILL,LastSeenBy(Myself))
END
[/size]
Uživatelský avatar
Wendeee
Sigilan
Příspěvky: 266
Registrován: 2.10.2005 9:05
Bydliště: Taboard/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Editory, cheaty... a jiné pochybné zásahy do software HK

Příspěvek od Wendeee »

4 sevencreature:Od tebe bych ani jinou odpověď nečekal:) Ale jak řek Twilight, prostě mi příde taky debilní, že Consular, kterýmu rveš body do jinejch než fyzickejch atributů, postava která v podstatě vyplívá ze Scoundrela, kterej má nejvíc skill pointů, najednou klesne na dva, i s INT 16. A prostě vzhledem k tomu že sem si chtěl udělat postavu která taky umí něco jinýho než máchat mečem, a je schopná taky něco hacknout nebo defusnout, je to pro mě zklamání.
4 Razffallow:Dík za přehled:)
Peace on you too you son of a beach!!:-P
Uživatel
Sigilan
Příspěvky: 72
Registrován: 19.12.2005 9:49
Bydliště: Mezi židlí a klavesnicí

Re: Editory, cheaty... a jiné pochybné zásahy do software HK

Příspěvek od Uživatel »

Wendeee: ja to z popisu povolani vzdy chapal tak, ze Consular je v prve rade jedi, ne elektrikar :-)
Obrázek
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Editory, cheaty... a jiné pochybné zásahy do software HK

Příspěvek od sevencreature »

Wendeee: Tak proč si do háje bereš Consulara - to je Jedi zaměřený na používání Síly. Na hackování a spol. tu je přece Sentinel. Jediná spojitost tu je mezi Soldier -> Guardian, protože oba jsou zaměření na boj (víc feats, lepší BAB), další povolání spolu nemají moc společného.

Nic nemám proti cheatování, ale poněkud mě udivuje, když si stěžujete na to, že systém funguje tak, jak má fungovat :wink:
Naposledy upravil(a) sevencreature dne 29.1.2008 8:09, celkem upraveno 1 x.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Twilight
Sigilan
Příspěvky: 56
Registrován: 21.11.2007 8:30
Kontaktovat uživatele:

Re: Editory, cheaty... a jiné pochybné zásahy do software HK

Příspěvek od Twilight »

sevencreature píše:Na hackování a spol. tu je přece Sentinel. [/q[ote]
Preco ma potom ako class skilly repair a computers prave consular? :) Navyse dnes som kdesi cital, ze obvykle, narozdiel od inych druhov jedi, consulari zacinaju svoju karieru v inom povolani, z ktoreho si odnasaju rozne schopnosti ktore tak vedia vyuzit lepsie ako ostatni jedi :) Ale nakolko je ta informacia doveryhodna uz neviem, bolo to v nejakom navode :roll:
ok, nechajme to tak, i tak sa tu len natahujeme :)
...you live, you learn...
Uživatelský avatar
Wendeee
Sigilan
Příspěvky: 266
Registrován: 2.10.2005 9:05
Bydliště: Taboard/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Editory, cheaty... a jiné pochybné zásahy do software HK

Příspěvek od Wendeee »

4 Uživatel:A já sem si myslel že je doktorand na FELu:))
4 sevencreature:Já to neberu jako cheatování ale jako úpravu stávající hry, na místo toho abych to rozehrával znova;) A jediná změna kterou sem udělal je to že sem si změnil Consulara na Sentinela. Toť vše;) A nestěžuju si na system, jen sem to nečekal..
Peace on you too you son of a beach!!:-P
Thunderbird
Sigilan
Příspěvky: 1
Registrován: 7.3.2011 20:35

Re: Editory, cheaty... a jiné pochybné zásahy do software HK

Příspěvek od Thunderbird »

Nevíte někdo jak vyvolat konzoli ?

Editoval jsem swkotor.ini a když ve hře zmáčknu "tildu" tak se konzole neobjeví...

Nemáte někdo nějakou radu?
Odpovědět

Zpět na „Knights of the Old Republic I & II“