MDK

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Adolfik
Sigilan
Příspěvky: 166
Registrován: 12.4.2008 13:36

MDK

Příspěvek od Adolfik »

Zrovna jsem dostal nostalgickou chuť si zapařit tuhle pecku, kterou jsem hrál asi v 7 letech a zaryla se ve mně opravdu hluboko, jak rozsáhlýmu levely (na tu dobu), grafikou a skvělou hratelností, tak atmosférou. Abych si to ještě více vychutnal, tak jsem si sehnal patche pro lepší grafiku (3dfx a D3D patch), ale nějak jsem si všiml, že mi v určitých levelech vypíná hudbu, ale čert to vem. Vždyť jsem to teď před chvílí dohrál na XP (dříve jsem to smažil na 95 alepoň 2x měsíčně :-D ).
Také jsem si sehnal soundtrack ke hře, ale nějak mě neohromil (není to přesně ta hudba ve hře, ale upravená...).
Měl bych otázky, protože věřím, že na tomto foru hrajete nejen RPG klasiky :oops:
Nevíte jak by se ze souborů MDK vytáhnout "originální hudbu"?
Jak se jmenuje ta hudební skupina nebo zpěvačka, co natočila ten supr-videoklip?
Nějak jsem ke konci nepochopil v tom videoklipu
Zobrazit spoiler
proč Kurt seděl na konci v té místnosti a sundal si helmi :think: . Se mu přehřál mozek nebo co? :shock:
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Hudbu (s výjimkou té z videoklipu) lze stáhnout zde. Závěrečná skladba je Non Non Rien N'a Change od Billy Ze Kick. S významem klipu ti neporadím. Ale jestli on si Kurt nechce jen odpočinout ;-)
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“