Sigil Top X 2008

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Sigil Top X 2008

Příspěvek od sevencreature »

Hamster píše:btw. 7c: Secret of Mana 2 jako nejlepší hudba? Ty jsi to hrál zkouřený? :mrgreen:
Eh, není to řazené od nejlepšího k nejhoršímu - jen jsem prostě vybral ty, které se mi líbí. A Seiken 3 jsem se naposlouchal docela dost :mrgreen: Z technického hlediska jde tak trochu o podivnost, ale mám pro ně slabost (soundtracky z S3).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Zakat
Sigilan
Příspěvky: 940
Registrován: 25.6.2006 19:19
Bydliště: Kavárna u ztracených snů...
Kontaktovat uživatele:

Re: Sigil Top X 2008

Příspěvek od Zakat »

Dobrá práce. :applause: Co takhle přidat příště i žebříček nejlepších datadisků? I mezi nima se najdou vyjímečné kousky (TotSC, Opposing Force...). A svůj žebříček si imo taky zaslouží...
The moon blinds my eye with opal cataracts
As I cut through the saw-mills and the stacks,
Leaping over the gully
Where I would one day take Lucy
Then wash up my hands in the gutter and the moon...
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Zakat: Je pravda, že zatím jsou datadisky dost „utlačované“. Bude-li se anketa konat i za rok, zřejmě budou mít vlastní žebříček.
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
Javor
Sigilan
Příspěvky: 420
Registrován: 29.9.2005 20:43
Bydliště: Ve skleněné vitríně
Kontaktovat uživatele:

Re:

Příspěvek od Javor »

yenn píše:Javor: Freedom Force dostalo body jen od tebe a skončilo na 153. místě. To je oproti loňsku postup o 231 pozici.
Aha, já asi žil v domění,, že jsou vypisovány všechny nominované. Nevermind. :-)
Feed your head
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“