HLEDÁM... VYŠŠÍ XP NÁSOBEK! (NwN 2 + 2 datadisky)

Další příběh ze světa Zapomenutých říší. Ujměte se meče, připravte si kouzla.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Sayboot
Sigilan
Příspěvky: 39
Registrován: 2.1.2009 13:47

HLEDÁM... VYŠŠÍ XP NÁSOBEK! (NwN 2 + 2 datadisky)

Příspěvek od Sayboot »

Shanim nejaky skript, mod ci navod jak mirne zvyssit XP nasobek (samozrejme Diablo z toho rozhodne nechci :roll: )... Radsi si tuhle hru vychutnavam sam, bez spolecniku a druziny. Vim ze mi i tak bude pribyvat vice XP ale cekat 10 hodin hry na jeden level me moc nebavi... Prosim, nevi nekdo? :pray:
Moudrý člověk kritizuje názor, hloupý autora. │ Jen mrtvé ryby plavou s davem. │ Nikdo není dokonalý! I hovno má své mouchy. │ Být idiotem v očích blbce je rozkoší labužníka.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: HLEDÁM... VYŠŠÍ XP NÁSOBEK! (NwN 2 + 2 datadisky)

Příspěvek od sevencreature »

Sayboot píše:samozrejme Diablo z toho rozhodne nechci
To je myšleno v jakém smyslu? :think: Pokud vím, tak Diablo není zrovna proslulé tím, že by bylo lehké získávat v něm expy.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Sayboot
Sigilan
Příspěvky: 39
Registrován: 2.1.2009 13:47

Re: HLEDÁM... VYŠŠÍ XP NÁSOBEK! (NwN 2 + 2 datadisky)

Příspěvek od Sayboot »

sevencreature píše:
Sayboot píše:samozrejme Diablo z toho rozhodne nechci
To je myšleno v jakém smyslu? :think: Pokud vím, tak Diablo není zrovna proslulé tím, že by bylo lehké získávat v něm expy.
To si do me na jinym foru rypl kdosi... :-| Spis sem to myslel tak ze tim zvysenim prirustu XP mi nejde jenom o levelovani a zabijeni priser.
Moudrý člověk kritizuje názor, hloupý autora. │ Jen mrtvé ryby plavou s davem. │ Nikdo není dokonalý! I hovno má své mouchy. │ Být idiotem v očích blbce je rozkoší labužníka.
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Re: HLEDÁM... VYŠŠÍ XP NÁSOBEK! (NwN 2 + 2 datadisky)

Příspěvek od drake127 »

No, nevím, zdali tě potěším, ale levelování je v NWN2 docela vyvážené (hrál jsem jen originální kampaň) a vzhledem k linearitě NWN2 také nejvhodnější. Být příliš silný na své nepřátele by pak byla docela nuda.

Ale tedy, jiná věc, proč píšu takový neužitečný příspěvek - hrát NWN2 bez družiníků? To přicházíš o dosti značnou část zábavy v NWN2, protože jejich charaktery, questy a vzájemné interakce (+namluvení) jsou prostě výborné. Dovolím si říct, že baldury strčí s přehledem do kapsy (vyjma romancí) a minimálně se vyrovnají PST.

Ale abych nebyl úplně OT, přiznám se, že nevím. Nejsem si jistý, zdali jsou NWN2 moduly otevřít v toolsetu, ale v nějakém editoru snad ano a měl by tam být právě jakýsi multiplikátor přídělu XP z potvor (nikoliv questů). Ale přesněji neporadím.
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Sayboot
Sigilan
Příspěvky: 39
Registrován: 2.1.2009 13:47

Re: HLEDÁM... VYŠŠÍ XP NÁSOBEK! (NwN 2 + 2 datadisky)

Příspěvek od Sayboot »

No, právě že mě de spíš o to aby se postup na lvl. nezrychlil jenom mě ale i enemakum... Prostě celkový zvýšení postupu o úrovně. A že bych byl trochu silnější... Šak to taky sám být musím :) Spolubojovníci se mi nelíbí, protože si je nemůžu vytvořit od základu (že prý v Storm of Zehir to jde tak se už těším až tam dojdu) a hraju momentálně za pěknýho hajzlíka, takže aby se kolem mě motala banda co se pořád hádá mě moc nebere...
Moudrý člověk kritizuje názor, hloupý autora. │ Jen mrtvé ryby plavou s davem. │ Nikdo není dokonalý! I hovno má své mouchy. │ Být idiotem v očích blbce je rozkoší labužníka.
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Re: HLEDÁM... VYŠŠÍ XP NÁSOBEK! (NwN 2 + 2 datadisky)

Příspěvek od Morty »

Jj, v SoZ to ide, práve to hrám a nemôžen si to vynachváliť... Úžasný je systém party... Začínaš, hra ti dá trochu expov, pár úrovní, zvolíš si partu zo 4 členov a počas hry si môžeš ešte nejakých najať...
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Bhaall
Sigilan
Příspěvky: 547
Registrován: 29.9.2005 1:19
Bydliště: Šedozem
Kontaktovat uživatele:

Re: HLEDÁM... VYŠŠÍ XP NÁSOBEK! (NwN 2 + 2 datadisky)

Příspěvek od Bhaall »

Sayboot píše:Shanim nejaky skript, mod ci navod jak mirne zvyssit XP nasobek (samozrejme Diablo z toho rozhodne nechci :roll: )... Radsi si tuhle hru vychutnavam sam, bez spolecniku a druziny. Vim ze mi i tak bude pribyvat vice XP ale cekat 10 hodin hry na jeden level me moc nebavi... Prosim, nevi nekdo? :pray:
Nevím jestli to je ještě aktuální, ale:

Pokud si otevřeš v toolsetu všechny moduly kampáně(postupně) dáš view->modul properties a na pravém boku najdeš kolonku XP scales. Změn hodnotu na násobek tobě vyhovující, implicitně je tam 10, tedy 1x například 20 xp za šedýho trpa ze začátku, při změně na 30 tedy 3x to bude 60 xp...platí to jen na monstra.
...There is no path too perilous, or hazard too great.
The specter of death does not daunt me...for I am already dead...
Giving birth to this nightmare is my most coveted dream.
I will see them all burn!
As my pain ends...theirs begins.
Odpovědět

Zpět na „Neverwinter Nights I & II“