KotOR 1, či KotOR 2?

Staňte se součástí příběhu, ve kterém můžete změnit dějiny celého vesmíru. Vždyť Síla je všemocná.
Stránky: Knights of the Old Republic, Knights of the Old Republic II

Moderátor: Ajantis

Který z dílů hvězdné ságy se Vám zamlouvá více?

KotOR
26
60%
KotOR 2
17
40%
 
Celkem hlasů: 43

Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

sevencreature píše:Zajímavé - teď, když jsem s odstupem asi 2 (?) let zase hrál KotOR a KotOR 2, tak musím říct, že se mi dvojka líbí mnohem, mnohem víc, než jednička...
U mne to byl sice jen ani ne roční odstup, ale nápodobně.
Po prvním dohrání obou mi přišla jednička výrazně lepší, po druhém kole už si místa prohodily...
Uživatelský avatar
Erina
Sigilan
Příspěvky: 123
Registrován: 26.2.2007 12:57

Příspěvek od Erina »

Mne se jednoznacne libi vic jednicka, dvojka je do poloviny skvela, ale pak uz je takova nedovarena :(. Navic mi desne lezla na nervy Kreia a docela mi vadi, ze se nemuzu otravnyho NPC dobrovolne zbavit :roll:
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuke »

Erina píše:Mne se jednoznacne libi vic jednicka, dvojka je do poloviny skvela, ale pak uz je takova nedovarena :(. Navic mi desne lezla na nervy Kreia a docela mi vadi, ze se nemuzu otravnyho NPC dobrovolne zbavit :roll:
JJ. GO-TO go to hell...
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Já bych někde do volného prostoru s chutí vysadila Miru. Jak ta je mi nesympatická...už se těším, až si ji při teď při hře za DS Hanharr podá. :twisted:

Ad téma - zatím jsem obě hry dohrála pouze jednou, takže hlasovat zatím nebudu, nicméně se mi zdá, že v některých směrech dvojka první díl dost převyšuje.
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Erina
Sigilan
Příspěvky: 123
Registrován: 26.2.2007 12:57

Příspěvek od Erina »

Mira mne stvala jen v momente, kdyz jsem za ni musela hrat . Jinak jsem ji nechavala hnit na lodi, ale Kreia je primo ukazkazkovej vzor neceho, co bych si do party dobrovolne nikdy nevzala, pritom jsem ji musela tahat aspon do doby, nez jsem si udelala z Bao Dura Jediho
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Kreia mi též osobnostně příliš neseděla. G0-T0 se hodil do hry jen při hře za dark side. Bože, jen když si na dvojku vzpomenu, tak lituji, že jsem u ní ztrácel čas... :-?
Uživatelský avatar
MickTheMage
Sigilan
Příspěvky: 63
Registrován: 1.10.2005 14:05
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MickTheMage »

oba kotory boli vynikajuce :) takze mi v tej ankete chyba tretia moznost. Kotor2 mal vyraznejsie a prepracovanejsie NPC-cka, a prvy Kotor mal zase vyborne vygradovany pribeh.
"I wanted to be a Teminator but they require you have an armored hyperalloy skeleton and mine's mostly recycled truck tires."
http://mickthemage.blogspot.com
http://www.kulturakriplu.net
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

MickTheMage:
Třetí možnost nebude, nesnáším neutrální varianty a chci slyšet jasné odpovědi! :-)
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Navíc není tak těžké si vybrat. Dnes jsem začal hrát první díl a rychle jsem si připoměl, proč je o tolik lepší než Shit lords. :-)
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Když čtu Tvůj příspěvek tady a v NPC, mám pocit, že četl-li bys mou recenzi na KotOR2, vstávaly by Ti vlasy hrůzou na hlavě. :lol:
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Ajantis píše:Když čtu Tvůj příspěvek tady a v NPC, mám pocit, že četl-li bys mou recenzi na KotOR2, vstávaly by Ti vlasy hrůzou na hlavě. :lol:
Já jí četl! A byla dobrá. Což ovšem nic nemění na tom, že s ní v některých ohledech nesouhlasím. ;-)

P.S. A tak koukám, že jejich bližší popis si ještě nechám pro sebe, páč recenze na dvojku není zveřejněna. :-(
Uživatelský avatar
MickTheMage
Sigilan
Příspěvky: 63
Registrován: 1.10.2005 14:05
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MickTheMage »

Oba Kotory som uz presiel tolko krat, ze teraz uz len cakam kym bude dokonceny Restoration Project pre Kotor2, a to potom bude ina jazda :)

Kotor2 mal tu smolu, ze vo vedeni LA su od istej doby -ako to povedat slusne- :) Chceli to vydat co najskor, a v Obsidiane museli strihat a strihat - obrazne povedane - az z toho nakoniec ostala v niektorych oblastiach trosicku nedotiahnuta hra (hlavne co sa pribehu tyka).
"I wanted to be a Teminator but they require you have an armored hyperalloy skeleton and mine's mostly recycled truck tires."
http://mickthemage.blogspot.com
http://www.kulturakriplu.net
Forest
Sigilan
Příspěvky: 63
Registrován: 8.4.2007 10:51

Příspěvek od Forest »

Určitě se mi víc líbí jednička, protože u dvojky se mi ten příběh dá tvořen na koleni. Musím K2 sice uznat získávání vlivu na NPC, ale někdy je dost v rozporu s přechozím jednáním NPC, hlavně Kreia neví co chce, ta podle mě neztělesňuje DS ale jen sílu chaosu. Myslím, že kdyby v kotorech mohla NPC zemřít, tak by ji všichni dávno krouhli sami.
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Forest píše:Kreia...podle mě neztělesňuje DS...
Kreia NEMÁ ztělesňovat Temnou Stranu. :-D
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

A je to ukázková šedivka ;-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Odpovědět

Zpět na „Knights of the Old Republic I & II“