KotOR 1, či KotOR 2?

Staňte se součástí příběhu, ve kterém můžete změnit dějiny celého vesmíru. Vždyť Síla je všemocná.
Stránky: Knights of the Old Republic, Knights of the Old Republic II

Moderátor: Ajantis

Který z dílů hvězdné ságy se Vám zamlouvá více?

KotOR
26
60%
KotOR 2
17
40%
 
Celkem hlasů: 43

Uživatelský avatar
Dalcor
Sigilan
Příspěvky: 982
Registrován: 30.9.2005 8:53
Bydliště: Černá skála, Nightlund, Solamnie, Krynn, Mnohavesmír
Kontaktovat uživatele:

KotOR 1, či KotOR 2?

Příspěvek od Dalcor »

Který díl je podle vás lepší?
Půlku hry se mi víc líbili Pánové ze Sithu ale konec je zoufalej
Uživatelský avatar
Arronax
Sigilan
Příspěvky: 514
Registrován: 28.9.2005 18:57
Bydliště: Niekde v temnom údolí...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arronax »

Hral a prešiel som iba Sith Lords. Docela zaujímavé, škoda len, že také krátke. A ten koniec takisto blbý. Taký nemastný-neslaný. Na takú skvelú hru.
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, ash nazg
thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.
Uživatelský avatar
Lost.Soul
Sigilan
Příspěvky: 9
Registrován: 5.10.2005 23:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lost.Soul »

Jednicka je vynikajici, dvojka je technicky dokonalejsi, ale pusobi na me jako lehce nastavovana kase... :roll:
Obrázek
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Jednička je docela dobrá, jen mi u ní vadily příliš malé lokace, dvojku mám už přes půl roku doma ale ještě jsem se k ní nedostal.

btw: Nevíte někdo o češtině na KOTOR2, dokázal bych to sice dohrát i v AJ ale s čestinou by to bylo přecejen lepší.
Uživatelský avatar
Bender
Sigilan
Příspěvky: 109
Registrován: 30.10.2005 11:40
Bydliště: Jak kdy...

Příspěvek od Bender »

Dvojka mi nejspíše absolutně posrala WXP takže an to kašlu!
Obrázek
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Jednička se mi asi líbila přece jen víc. Dvojka mi do poloviny přišla docela nezáživná a konec se mi nelíbil vůbec :lol: Ale jinak dobrá hra.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
MickTheMage
Sigilan
Příspěvky: 63
Registrován: 1.10.2005 14:05
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MickTheMage »

Najlepsia je jednoznacne jednotka, uz len kvoli dobre zvladnutemu pribehu. Musim povedat, ze ten obrat som necakal, i ked cim viac som sa k tomu momentu blizil, tym viac vo mne mi nieco hovorilo ze sa nieco divne stane :)

Dvojka uz logicky nemohla s nicim takym prist, a pribeh bol sice celkom zaujimavy, zakonceny a la nejaka pradavna legenda, ale zdalo sa mi, ze to bolo cele nejako nasilu ukoncene a priserne, nechutne akcne ku koncu (sice to aj jednotka, ale tam to bolo aspon logicky vysvetlitelne :) )
"I wanted to be a Teminator but they require you have an armored hyperalloy skeleton and mine's mostly recycled truck tires."
http://mickthemage.blogspot.com
http://www.kulturakriplu.net
Uživatelský avatar
Calis
Sigilan
Příspěvky: 27
Registrován: 1.8.2006 18:43
Bydliště: Márnice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Calis »

Jednička skvělá dohrál jsem 6x za LS 5x a jednou i za DS což mě nebavilo já jsem hold klaďas ale zkusit se to musí ;-) U druhého dílu jsem rok čekal na cz a doufal ze bude alespoň tak dobry jako jednička ale ouha nevím čím to možná jsem čekal příliš ale dvojka mě absolutně zklamala. Nějak mě tam chyběla atmosféra té jedničky a sám nevím čím to ale raděj bych si zahrál jedničku posedmé nežli dvojku podruhé.
Hledět příliš do minulosti znamená nehnout se z místa, zabývat se budoucností znamená žít v nejistotě.Přítomnost je to oč tu kráčí a je třeba si vychutnat každý okamžik.
Uživatelský avatar
Skeletor
Sigilan
Příspěvky: 7
Registrován: 25.5.2006 15:12
Bydliště: Aden Castle Town

Příspěvek od Skeletor »

Podle mne 1 byla lepsi ale na 2 se mi libi vyrabeni predmnetu.A docela mi vadi ze az kdyz vyjde cestina se mi to uz nechce hrat ,kdyz jsem to 2x prosel v anglictine...
Smrt už nezabiješ
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Zajímavé - teď, když jsem s odstupem asi 2 (?) let zase hrál KotOR a KotOR 2, tak musím říct, že se mi dvojka líbí mnohem, mnohem víc, než jednička... I přes chyby a nedodělávky (ach jo, proč jen Obsidian nedostal ještě alespoň půl roku :cry: - potom to mohlo být jedno z nejlepších novodobých RPG).

Nejspíš to bude tím, že když jsem poprvé hrál KotOR 2, tak mi trochu vadil příběh - tím chci říct, že jsem si myslel, že hlavní postava z K2 je ve skutečnosti víte kdo (tj. R.) - prostě mě to trochu mátlo. A navíc jsem očekával něco jako pokračování...

Opravdu se začínám čím dál tím víc těšit na NWN 2... A KotOR 3 :-P :pray: Hlavně ať nespěchají s jejím vydáním :-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Hmm, tak to bych si ten KotOR 2, který mi tu už tak dva roky leží v polici, asi měl zahrát :think: :-)
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

sevencreature píše:potom to mohlo být jedno z nejlepších novodobých RPG).
Jojo, proto je mi K2 tak strašně líto - ten příběh, dialogy, NPC... O dost kvalitnější než v K1. Škoda přeškoda...
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

Ajantis píše:Škoda přeškoda...
...a ještě o kousek víc :-?
Mě se K2 začal skutečně líbit až při druhém hraní (sám nevím proč... že by to bylo hrou za DS..? :twisted: )
Ale ten nevyužitý potenciál - hlavně co se týče vyvýjejících se vztahů s NPC - je skutečně tristní. V podstatě, když se u některých postav konečně dopracujete k nějakému vývoji, na kterém by se dalo krásně stavět dál, tak jste na konci hry :-? O interakci mezi samotnými NPC ani nemluvím - tam jsou nevyužité rezervy ještě tragičtější.

Na K3 se taktéž velmi těším.... tak jen doufám že bude :-|
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
Target
Sigilan
Příspěvky: 449
Registrován: 22.3.2006 12:43
Bydliště: Nová Role
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Target »

Taková malá otázka, mám si stáhnout jedničky a nebo hned mám začít pařit dvojky?
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

Target píše:Taková malá otázka, mám si stáhnout jedničky a nebo hned mám začít pařit dvojky?
:shock: To je nielen mala, ale aj blba otazka... :eh: (sorry, zase som podrazdeny...) Ak chces, aby ti bolo strasne vela veci nejasnych a uzit si dvojku tak na 10%, tak mozes zacat s dvojkou, inak odporucam zohnat si jednotku ;)
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Odpovědět

Zpět na „Knights of the Old Republic I & II“