Ajantisův komentář k Falloutu 2

Opusťte svůj vault a vydejte se do postapokalyptického světa plného nájezdníků, radiace a mutantů.

Moderátoři: Hamster, Saruman, Daemon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Ajantisův komentář k Falloutu 2

Příspěvek od Ajantis »

Doufám, že už si jisté dvě osoby přečetly můj komentář k Falloutu 2 a zjistily, že tam není ani zmínka o "postapokalyptickém životě" a "různých pohledech na něj" a slova "hloubka" či dokonce "filosofický rozměr" se tam rovněž nenacházejí.
Uživatelský avatar
Daemon
Dabus
Příspěvky: 284
Registrován: 30.9.2005 0:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re:

Příspěvek od Daemon »

Ajantis píše:Doufám, že už si jisté dvě osoby přečetly můj komentář k Falloutu 2 a zjistily, že tam není ani zmínka o "postapokalyptickém životě" a "různých pohledech na něj" a slova "hloubka" či dokonce "filosofický rozměr" se tam rovněž nenacházejí.
Copak?! Na srazu se ti vůbec nechtělo k tomu vyjadřovat a najednou ses rozjel :-)
V tom komentu píšeš například o tom, že města ztělesňují "vyjádření různých lidských postojů ke světu" a že Fallout 2 je pro tebe "vážnou hrou, která se otírá o komplikované otázky". Celý ten první odstavec komentáře je jako by jsi hrál jinou hru nebo si prostě děláš srandu (což o to, směšný to je :-) ).
Life's hard, time's short, take it easy, fuck it all!
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Daemon: Už na srazu jsem říkal, že jsem dle mého nic takového nepsal. Jenže jsem to jaksi nemohl "doložit". Ty dvě věci, které teď cituješ, jsem napsal a za nimi si také stojím (i když první věta není zformulována optimálně). Jestli ti to přijde směšné, prosím, ale laskavě mi nepodsouvejte nic, co jsem nenapsal. :-P
Uživatelský avatar
Daemon
Dabus
Příspěvky: 284
Registrován: 30.9.2005 0:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re:

Příspěvek od Daemon »

Ajantis píše:Daemon: Už na srazu jsem říkal, že jsem dle mého nic takového nepsal. Jenže jsem to jaksi nemohl "doložit". Ty dvě věci, které teď cituješ, jsem napsal a za nimi si také stojím (i když první věta není zformulována optimálně). Jestli ti to přijde směšné, prosím, ale laskavě mi nepodsouvejte nic, co jsem nenapsal. :-P
My jsme ani netvrdili, že jsi psal doslova něco takového. Jen jsme vlastními slovy interpretovali, co jsme si z tvého komentáře pamatovali (což nebylo mnoho, protože stejně není o co stát :-P ). Zbytečně vykřikuješ, že ti něco podsouváme a hádáš se jen o slovíčka, aby jsi se vyhnul diskuzi. Mě by třeba více zajímalo jak a jakých komplikovaných otázek se Fo2 podle tebe dotýká. Vlastně ty jsi napsal "otírá", snad se teď nebudeš zase hádat o slovíčko. Pokud to teda neznamená, že se o komplikované otázky jen tak občas velice zlehka omylem otře :-) Každopádně to jsme tu dost OT, můžeme to probrat třeba ve Fallout sekci (nebo na srazu :-D ).
Life's hard, time's short, take it easy, fuck it all!
Odpovědět

Zpět na „Fallout“