Film

Zde se sbírá odpad z celého Sigilu. Klidně si přidejte i svoji hromádku, ale počítejte s tím, že věci se zde ztrácejí...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Mecker
Sigilan
Příspěvky: 732
Registrován: 2.5.2006 16:16
Bydliště: Forgotten Realms
Kontaktovat uživatele:

Re: Film

Příspěvek od Mecker »

Práci na scénaři sem asi před 2 měsíci pozastavil, dokud se Minsc neukáže. Nereaguje na žádné mé výzvy o spojení, jelikož s nim potřebuji probrat několik zásadních věcí jakožto s hlavním autorem projektu. Těžko říct proč se neukázal či nedal nějak vědět, ale nebudu pracovat na projektu o desítkách až možná stovkách hodin práce, aby se to pak nedotáhlo nikam pokud se neobjeví, páč já nic organizovat nebudu. Až se ukáže a dořešíme několik věci, pak zase začnu psát. Času je relativně i s tímto spožděním dost, ale pokud se na to hlavní autor vykašle, tak nebudu mezitím ztácet čas psaním a vymýšlením, když místo toho můžu jít někam na fušku.
Tarreb
Sigilan
Příspěvky: 752
Registrován: 17.9.2008 16:14

Re: Film

Příspěvek od Tarreb »

Je to mrtvé?
Uživatelský avatar
Mecker
Sigilan
Příspěvky: 732
Registrován: 2.5.2006 16:16
Bydliště: Forgotten Realms
Kontaktovat uživatele:

Re: Film

Příspěvek od Mecker »

Nejspíš ano. Minsc se tu neukazuje a nikdo tady není tak odhodlaný jako on, aby to popoháněl.
Uživatelský avatar
Bowen
Sigilan
Příspěvky: 1
Registrován: 29.5.2011 19:55

Re: Film

Příspěvek od Bowen »

Jak tak koukám po tom co jsem si pročetl celý tenhle odkaz , tak vám to po těch CCA 2 letech pěkně umřelo .. :lol: zvláštní že jste si ani nepřipustili že tohle opravdu nezvládnete (:
Uživatelský avatar
Field Mouse
Sigilan
Příspěvky: 656
Registrován: 18.5.2009 14:50
Bydliště: U Lomu 38, Sigil, 585 03

Re: Film

Příspěvek od Field Mouse »

Bowen píše:Jak tak koukám po tom co jsem si pročetl celý tenhle odkaz , tak vám to po těch CCA 2 letech pěkně umřelo .. :lol: zvláštní že jste si ani nepřipustili že tohle opravdu nezvládnete (:
Bylo to zřejmé od počátku, ale byla zábava o tom diskutovat ;-)
Elminster sem, Elminster támhle. Dejte mi tisíc let a špičatý klobout a nakopu mu.. zadek :op
Uživatelský avatar
Minsc
Sigilan
Příspěvky: 323
Registrován: 19.5.2008 16:55
Bydliště: Celý Faerun je mým domovem!!!

Re: Film

Příspěvek od Minsc »

Přesně tak ;) Ale kdyby se to nadšení proměnilo v realizaci, tak bych nebyl vůbec proti... Pořád ještě není pozdě, je jsme teď měli pauzu na přemýšlení :P

A sakra... A koukám, že jsem asi hlavním strůjcem pádu tohoto projektu, tak to se musí napravit! Prázdniny jsou za chvíi, tak pokud jste ostatnví spoluautoři neumřeli, tak se vynořte :D
Naposledy upravil(a) Minsc dne 31.5.2011 12:31, celkem upraveno 1 x.
"Měli bychom si odpočinout, Boo začíná veverkovatět", Minsc
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Field Mouse
Sigilan
Příspěvky: 656
Registrován: 18.5.2009 14:50
Bydliště: U Lomu 38, Sigil, 585 03

Re: Film

Příspěvek od Field Mouse »

Zopakuju to co pokaždé, vytvoř scénář a pak to půjde samo :)
Elminster sem, Elminster támhle. Dejte mi tisíc let a špičatý klobout a nakopu mu.. zadek :op
Uživatelský avatar
Mecker
Sigilan
Příspěvky: 732
Registrován: 2.5.2006 16:16
Bydliště: Forgotten Realms
Kontaktovat uživatele:

Re: Film

Příspěvek od Mecker »

Minsc píše:A sakra... A koukám, že jsem asi hlavním strůjcem pádu tohoto projektu, tak to se musí napravit! Prázdniny jsou za chvíi, tak pokud jste ostatnví spoluautoři neumřeli, tak se vynořte :D
: ) Neumřeli, ale určitě nemá smysl nic plánovat na tyto prázdniny. A na scénář nemám už čas jako před rokem a půl.
Uživatelský avatar
Minsc
Sigilan
Příspěvky: 323
Registrován: 19.5.2008 16:55
Bydliště: Celý Faerun je mým domovem!!!

Re: Film

Příspěvek od Minsc »

Vy jste asi pořád nepochopili mojí roli v tomhle projektu... Já jsem ten, co rozhýbe ty lidi k nadšení a vy jste ti, kteří se nadchnou a budou tvořit... To je myslím jasné už od začátku 8-)
"Měli bychom si odpočinout, Boo začíná veverkovatět", Minsc
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Field Mouse
Sigilan
Příspěvky: 656
Registrován: 18.5.2009 14:50
Bydliště: U Lomu 38, Sigil, 585 03

Re: Film

Příspěvek od Field Mouse »

Minsc píše:Vy jste asi pořád nepochopili mojí roli v tomhle projektu... Já jsem ten, co rozhýbe ty lidi k nadšení a vy jste ti, kteří se nadchnou a budou tvořit... To je myslím jasné už od začátku 8-)
Pokud jsi se měl za toho, kdo nám vdechne nadšení s tím, že to pak všechno uděláme my, tak jsme to vskutku nepochopili a chyba není v naší nechápavosti, ale v tom, že jsi nám to dostatečně nedal najevo a svoji roli tak totálně nezvládl, za což jako jakýsi vedoucí zcela neseš odpovědnost :)
Elminster sem, Elminster támhle. Dejte mi tisíc let a špičatý klobout a nakopu mu.. zadek :op
Uživatelský avatar
Minsc
Sigilan
Příspěvky: 323
Registrován: 19.5.2008 16:55
Bydliště: Celý Faerun je mým domovem!!!

Re: Film

Příspěvek od Minsc »

Takže... blíží se prázdniny, což znamená jedno- oprašme starý projekt :-D Kdo fakticky stojí o realizaci scénáře, ať se připojí. Myšlenka je pořád stejná- bude to taková lehčí parodie ;-) Pokud bude dost zájemců, nevidím důvod, proč se o to nepokusit :-D
"Měli bychom si odpočinout, Boo začíná veverkovatět", Minsc
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Mecker
Sigilan
Příspěvky: 732
Registrován: 2.5.2006 16:16
Bydliště: Forgotten Realms
Kontaktovat uživatele:

Re: Film

Příspěvek od Mecker »

Připojuji se. Napadlo mě, že bychom mohli vytvořit krátkometrážní (cca 15 min.) film na "lepší" úrovni. Protože na větší projekt nemáme vybavení, znalosti, zkušenosti a každý bydlíme v jiné části země. A udělat dobrý scénář na dejme tomu 2 hodinový film není vůbec snadné.
Uživatelský avatar
Minsc
Sigilan
Příspěvky: 323
Registrován: 19.5.2008 16:55
Bydliště: Celý Faerun je mým domovem!!!

Re: Film

Příspěvek od Minsc »

Mecker píše:Připojuji se. Napadlo mě, že bychom mohli vytvořit krátkometrážní (cca 15 min.) film na "lepší" úrovni. Protože na větší projekt nemáme vybavení, znalosti, zkušenosti a každý bydlíme v jiné části země. A udělat dobrý scénář na dejme tomu 2 hodinový film není vůbec snadné.
Vítej! Přesně moje řeč ;) Nesnáším, když se na velkolepé filmy nalepují minuty totální nicoty. To chce tam dát to čisté jádro a pár peprných vtípků... Doufám, že to bude tak úspěšné, že nás BioWare zažalují :-D
"Měli bychom si odpočinout, Boo začíná veverkovatět", Minsc
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Field Mouse
Sigilan
Příspěvky: 656
Registrován: 18.5.2009 14:50
Bydliště: U Lomu 38, Sigil, 585 03

Re: Film

Příspěvek od Field Mouse »

No, film na lepší úrovni to nebude ani náhodou.. možná na té "lepší" :-D
Má-li vzniknout nějaké video, a chci-li být trochu realista, tak to musí být něco hrozně primitivního, s minimem děje a minimem nároků na herecké schopnosti zúčastněných a minimem nároků na materiál (nějaké larpové meče a bokkeny by se dohromady dát mohly, ale nikdo nepřinese plnou plátovou zbroj). Takže jen parodie. nic jiného se fakt nemá nejmenší šanci zvládnout.
Jelikož to má být film krátký a protože budeme hrozné lamy a jen z toho, co natočíme, by ani nikdo nepoznal, o co se jedná, bude potřeba prokládat naše videa screeny a videi ze hry - alespoň jako vysvětlení k našim zmateným a divným záběrům.
Navrhuju proto pojmout to něco jako parodickou reklamu na BG, kde by byly vždycky nějaké sekvence ze hry a pak, jak by to vypadalo v realitě. Tzn. postava ve hře přijde k banditovi a následně se to přepne do reality, kde se začnou mydlit dva lidi epickým stylem. Pak zakouzlí kouzelník ve hře děs, přepne se to do reality, kde se okolo kouzelníka zakouzlevšího děs rozprchnou lidi a začnou utíkat kolem dokola a kouzelník je bude honit a mlátit holí. Samozřejmě pár dějových momentů typu setkání s Irenicem, stínovýma zlodějema (ti by tam třeba vůbec nemuseli být vidět, protože jsou furt schovaní ve stínu) atd. Prostě taková delší nekvalitní parodická upoutávka na BG. Parodická proto, protože na parodii vypadá mnohem míň blbě blbý zpracování, neboli lze to alespoň trochu vydávat za účel. Na nic jiného nevidím šanci.
Zkusím ve volných chvílích něco ve stylu, co jsem psal výše, zpatlat a pak to sem hodit, už jen pro tu zábavu ze psaní :)
Elminster sem, Elminster támhle. Dejte mi tisíc let a špičatý klobout a nakopu mu.. zadek :op
Uživatelský avatar
Minsc
Sigilan
Příspěvky: 323
Registrován: 19.5.2008 16:55
Bydliště: Celý Faerun je mým domovem!!!

Re: Film

Příspěvek od Minsc »

Bojte se a třeste se, protože já začal psát scénář :-D Nároky na herce nejsou vysoké- právě, že čím horší výkony při boji, tím lépe. Nápad s přepnutím bojů do hry je dobrý, ten bych tam dal, ale vlastní děj to bude mít taky ;-) Kostými budou taky jednoduché, zbraně budou třeba motyky, ale budou tam říkat "pohleďte na můj meč...". Všechno zatím ok, ale potřeboval bych, jestli někdo nemáte plyšového krtka :-D Ale ten jde nahradit v podstatě haldou hadrů....
"Měli bychom si odpočinout, Boo začíná veverkovatět", Minsc
Obrázek
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Hadrníkovo náměstí“