BG2: Umar Hills - Chrám Amaunatora

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Lord Michal
Sigilan
Příspěvky: 10
Registrován: 13.4.2006 11:21
Kontaktovat uživatele:

BG2: Problémy s Ruinami chrámu

Příspěvek od Lord Michal »

Dostal jsem se až do šestý kapitoly, zabil jsem Bodhi, lampu jse dal Elhanovi, její srdce mam v batohu, skoro všechny lokace jsem prolez.
Jedinou lokací, kterou jsem neprolez celou jsou Ruiny chrámu, protože tam jsou nějaký magický bariery a já nevim, jak se daj odstranit.

No, a teď nevim, co mam dělat. Elhan mě odeslal do nějakýho lesa (nevim jak se jmenuje, ale je tam takovej srub plnej různejch mlžnejch děsů a rudejch smrtí a já nevim co ještě.
Poraďte prosím kdokoliv.
Geralt
Šifrovač
Příspěvky: 810
Registrován: 9.2.2006 20:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Geralt »

Ad Ruiny chrámu (pokud máme oba na mysli ten samý - nedaleko Umařiny vrchoviny)
Leccos se dozvíš od půlčice Mazzy, kterou najdeš v jedné z kobek. Poradí ti jak magicky chráněné dveře překonat. Pozorně také prozkoumej různé svitky a jiné písemnosti, které se tu a tam povalují v ruinách chrámu.
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Ak myslíš v ruinách chrámu tie také tmavé priesvitné steny, tak tie sa dajú odstrániť tak, že budeš mať u seba žiarivý kameň a poslednú tak, že nájdeš všetky časti Amaunatorovho sysmblou ( také oranžové skoro-polkruhy, musel si aspoň jeden mať ) a ak si ich stratil resp. ich nevieš nájsť, tak si ich daj cez cheat\editor, pretože za poslednou Ťa čaká prekvapenie, ktorému sa síce tiež môžeš vyhnúť, ale nemal by si si ho nechať ujsť ;-)

Ad Elhan - Elhan Ťa mal teleportovať na strom pred vchod do Suldanesellaru, ktorý našiel pomocou tej lampy... neurobil tak? :-?
Lord Michal
Sigilan
Příspěvky: 10
Registrován: 13.4.2006 11:21
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lord Michal »

Jo, na nějakej strom mě teleportoval, ale nevim, co mam dělat dát.

Jinak ty symboly mam dva, nemůžu najít třetí a pak mam nějakej kámen, co mě má ochránit před tim drakem.
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Na strome mal otvoriť bránu pomocou Rhynnskej lampy? To neurobil?

Michal: Jeden Sybol Ti mal dať duch veštkyne, jeden je v tej soche za písmenami a jeden Ti dá socha po správnych odpovediach na otázky... ktorý nemáš?
Lord Michal
Sigilan
Příspěvky: 10
Registrován: 13.4.2006 11:21
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lord Michal »

Tak už jsem v Sulanessaru
Díky ,ale toho stínovýho draka jse nenašel.
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

Lord Michal píše:Díky ,ale toho stínovýho draka jse nenašel.
Heh - a vyřešil jsi hlavní quest na Umaří vrchovině ? Pokud ano tak nechápu jak jsi ho mohl minout... i když...:think:... pokud jsi šel u stěny a rovnou ke vchodu, tak vidět není...
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
durana
Sigilan
Příspěvky: 281
Registrován: 28.4.2006 20:08
Bydliště: Earth:/Europe/ Slovakia/Martin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od durana »

To asi tazko, lebo ten vychod ani dobre vidiet nie je. A preco by isel pri stene. Ja neviem ako ostatny, ale ja mam tendenciu nove lokacie preskumavat.
Mozno ho len ...prehliadol :-D .
And if that Mocking Bird don’t sing and that ring don’t shine
I’ma break that birdie’s neck, I’ll go back to the Jeweler
Who sold it to ya
And make him eat every carat
Don’t fuck with dad.
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Keď vystriehnete dobrý moment a idete dobrou cestou, tak tam ten drak byť nemusí... inak je tam stále...
Sync
Sigilan
Příspěvky: 13
Registrován: 18.1.2007 21:26

Problém

Příspěvek od Sync »

Nevíte čím může být to že se nemůžu dostat do lokace "ruiny chrámu"? Vždy se začne načítat a pak mi spadne hra.. řešil sem to konzolí, ale pak když procházim kolem draka do nějaký další místnosti, tak tam už se nedostanu ani tou konzolí! Prostě to spadne :(
...A ještě nemůžu najít děti v umařině vrchovině jak sem jim koupil pivo, prý jsou někde poblíž, ale já nevim kde :(
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Prvním krokem budiž smazání složky cache - někdy to pomůže.

Děti by měly být ve velké jeskyni, jak jsi našel toho proměňujícího se mimoně myslím.
Žralok, který štěká, nekouše.
marek sklenka
Sigilan
Příspěvky: 20
Registrován: 2.6.2009 19:43

BG2: Umar Hills - Chrám Amaunatora

Příspěvek od marek sklenka »

s na mape "ruiny chramu" som dolu v jaskyni kde potrebujem zohnat tri casti nejakuho symbolu alebo kamena uz si nepametam co to presne je ale potrebujem ich na otvorenie jednej miestnosti.

prvy som dostal od sochy amaunatora za to ze som mu povedal ako ma vyzerat spravny ranajsi poobedny a vecerny obrad.

druhy od nejakych duchov za to ze som im doniesol kosti nejakeho dievcata s menom amuana

nevedel by mi tu niekto povedat kde najdem tretiu cast?
Uživatelský avatar
Hupr
Sigilan
Příspěvky: 150
Registrován: 6.8.2006 10:52
Bydliště: Ostrava - Poruba

Re: BG2: Umar Hills - Chrám Amaunatora

Příspěvek od Hupr »

No v podstate ji nepotrebujes ale ano taky me to vrta hlavou nikdy sem ji totiz nenasel :think:
cicin
Sigilan
Příspěvky: 60
Registrován: 23.7.2008 20:07
Bydliště: budějky
Kontaktovat uživatele:

Re: BG2: Umar Hills - Chrám Amaunatora

Příspěvek od cicin »

tuším že třetí část je za hádankou na zemi kde musíš přejít pouze po správných písmenech...za tou hádankou jsou dvě takové místnůstky, v jedný je kostěný golem a v druhý stín, který má nabídku pro vás, a za nim je sloup a v něm by se měla nacházet třetí část.....doufám že to je srozumitelný..případně mě opravte..
Uživatelský avatar
Hupr
Sigilan
Příspěvky: 150
Registrován: 6.8.2006 10:52
Bydliště: Ostrava - Poruba

Re: BG2: Umar Hills - Chrám Amaunatora

Příspěvek od Hupr »

aha tak sorry lidi spatne sem pochopil on mluvil o symbolu ne o tech sutrech na odstraneni tech stinovych dveri :-) ale o tech plati to co sem rikal nevim jak sehnat 3 i kdyz neni treba.
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“