Stránka 1 z 3
BG2: Problémy s Ruinami chrámu
Napsal: 24.8.2006 14:10
od Lord Michal
Dostal jsem se až do šestý kapitoly, zabil jsem Bodhi, lampu jse dal Elhanovi, její srdce mam v batohu, skoro všechny lokace jsem prolez.
Jedinou lokací, kterou jsem neprolez celou jsou Ruiny chrámu, protože tam jsou nějaký magický bariery a já nevim, jak se daj odstranit.
No, a teď nevim, co mam dělat. Elhan mě odeslal do nějakýho lesa (nevim jak se jmenuje, ale je tam takovej srub plnej různejch mlžnejch děsů a rudejch smrtí a já nevim co ještě.
Poraďte prosím kdokoliv.
Napsal: 24.8.2006 14:28
od Geralt
Ad Ruiny chrámu (pokud máme oba na mysli ten samý - nedaleko Umařiny vrchoviny)
Leccos se dozvíš od půlčice Mazzy, kterou najdeš v jedné z kobek. Poradí ti jak magicky chráněné dveře překonat. Pozorně také prozkoumej různé svitky a jiné písemnosti, které se tu a tam povalují v ruinách chrámu.
Napsal: 24.8.2006 14:30
od Yachiko
Ak myslíš v ruinách chrámu tie také tmavé priesvitné steny, tak tie sa dajú odstrániť tak, že budeš mať u seba žiarivý kameň a poslednú tak, že nájdeš všetky časti Amaunatorovho sysmblou ( také oranžové skoro-polkruhy, musel si aspoň jeden mať ) a ak si ich stratil resp. ich nevieš nájsť, tak si ich daj cez cheat\editor, pretože za poslednou Ťa čaká prekvapenie, ktorému sa síce tiež môžeš vyhnúť, ale nemal by si si ho nechať ujsť
Ad Elhan - Elhan Ťa mal teleportovať na strom pred vchod do Suldanesellaru, ktorý našiel pomocou tej lampy... neurobil tak?

Napsal: 25.8.2006 9:01
od Lord Michal
Jo, na nějakej strom mě teleportoval, ale nevim, co mam dělat dát.
Jinak ty symboly mam dva, nemůžu najít třetí a pak mam nějakej kámen, co mě má ochránit před tim drakem.
Napsal: 25.8.2006 9:38
od Yachiko
Na strome mal otvoriť bránu pomocou Rhynnskej lampy? To neurobil?
Michal: Jeden Sybol Ti mal dať duch veštkyne, jeden je v tej soche za písmenami a jeden Ti dá socha po správnych odpovediach na otázky... ktorý nemáš?
Napsal: 25.8.2006 10:43
od Lord Michal
Tak už jsem v Sulanessaru
Díky ,ale toho stínovýho draka jse nenašel.
Napsal: 25.8.2006 12:41
od Frosty
Lord Michal píše:Díky ,ale toho stínovýho draka jse nenašel.
Heh - a vyřešil jsi hlavní quest na Umaří vrchovině ? Pokud ano tak nechápu jak jsi ho mohl minout... i když...

... pokud jsi šel u stěny a rovnou ke vchodu, tak vidět není...
Napsal: 25.8.2006 13:37
od durana
To asi tazko, lebo ten vychod ani dobre vidiet nie je. A preco by isel pri stene. Ja neviem ako ostatny, ale ja mam tendenciu nove lokacie preskumavat.
Mozno ho len ...prehliadol

.
Napsal: 25.8.2006 15:52
od Yachiko
Keď vystriehnete dobrý moment a idete dobrou cestou, tak tam ten drak byť nemusí... inak je tam stále...
Problém
Napsal: 28.1.2007 0:48
od Sync
Nevíte čím může být to že se nemůžu dostat do lokace "ruiny chrámu"? Vždy se začne načítat a pak mi spadne hra.. řešil sem to konzolí, ale pak když procházim kolem draka do nějaký další místnosti, tak tam už se nedostanu ani tou konzolí! Prostě to spadne :(
...A ještě nemůžu najít děti v umařině vrchovině jak sem jim koupil pivo, prý jsou někde poblíž, ale já nevim kde :(
Napsal: 28.1.2007 1:32
od drake127
Prvním krokem budiž smazání složky cache - někdy to pomůže.
Děti by měly být ve velké jeskyni, jak jsi našel toho proměňujícího se mimoně myslím.
BG2: Umar Hills - Chrám Amaunatora
Napsal: 9.6.2009 17:32
od marek sklenka
s na mape "ruiny chramu" som dolu v jaskyni kde potrebujem zohnat tri casti nejakuho symbolu alebo kamena uz si nepametam co to presne je ale potrebujem ich na otvorenie jednej miestnosti.
prvy som dostal od sochy amaunatora za to ze som mu povedal ako ma vyzerat spravny ranajsi poobedny a vecerny obrad.
druhy od nejakych duchov za to ze som im doniesol kosti nejakeho dievcata s menom amuana
nevedel by mi tu niekto povedat kde najdem tretiu cast?
Re: BG2: Umar Hills - Chrám Amaunatora
Napsal: 9.6.2009 20:35
od Hupr
No v podstate ji nepotrebujes ale ano taky me to vrta hlavou nikdy sem ji totiz nenasel

Re: BG2: Umar Hills - Chrám Amaunatora
Napsal: 9.6.2009 20:43
od cicin
tuším že třetí část je za hádankou na zemi kde musíš přejít pouze po správných písmenech...za tou hádankou jsou dvě takové místnůstky, v jedný je kostěný golem a v druhý stín, který má nabídku pro vás, a za nim je sloup a v něm by se měla nacházet třetí část.....doufám že to je srozumitelný..případně mě opravte..
Re: BG2: Umar Hills - Chrám Amaunatora
Napsal: 9.6.2009 21:01
od Hupr
aha tak sorry lidi spatne sem pochopil on mluvil o symbolu ne o tech sutrech na odstraneni tech stinovych dveri

ale o tech plati to co sem rikal nevim jak sehnat 3 i kdyz neni treba.