Připomínky a komentáře k občasníku Srázníček

Chcete se potkat se svými idoly z fóra? Domluvte si schůzku.

Moderátor: yenn

Odpovědět
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Ajantis píše:tu flašku vyhrál KOFi nade mnou, ne naopak.
sry opraveno
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Ooo Ellesime. Mimochodem byla i dobře namalovaná. Kdo byl pod dílem podepsán? Prism? :-D
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

:-(

A já u toho nebyla :cry: snad mě nechaj aspoň na další nonstop :twisted:
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
Javor
Sigilan
Příspěvky: 420
Registrován: 29.9.2005 20:43
Bydliště: Ve skleněné vitríně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Javor »

Vydařený report :applause:

A zvláštní, Ellesime skutečně disponuje takovou halapartnou s praporkem, že jsem si toho ale nikdy nevšiml :think: Průkazný materiál
Feed your head
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

javor píše:A zvláštní, Ellesime skutečně disponuje takovou halapartnou s praporkem, že jsem si toho ale nikdy nevšiml :think:
jj, taky jsem si myslel že nemá halapartnu
KOFi-chan
Sigilan
Příspěvky: 1417
Registrován: 2.10.2005 9:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KOFi-chan »

Jsem to ale mocný manipulátor, že jsem vás s tou halapartnou tak nádherně zmátl, že :?: :twisted: - Ale přiznávám, že zpočátku jsem o ní též vážně pochyboval.. :oops:

Reporty z našich srázků si vůbec udržují vysokou kvalitu (byť třeba ty karlovarské jsou zábavnější :-P ) a ani tento není vyjímkou :applause: - I když více podrobností by rozhodně neškodilo ;-)
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

CrowX: Parádní report :-P :-P Obrázek
Hned bych se zajel podívat na Slovensko (teda až na ty vedra - ty mi stačí doma :-) ).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Arthalion
Sigilan
Příspěvky: 981
Registrován: 29.9.2005 14:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arthalion »

CrowX: Pekny a obsazny report. :-)
Nas necakany zraz bol skvely a na jeho kvalite neubrala ani ta spominana "akcnost", napokon, vsetko sa zaobislo bez zraneni a obeti (vid. strielanie z luku :twisted: , alebo pivo za 10 Sk :mrgreen: )
Fotky uz mam upravene, cakam len na Yachika, aby som s nim prebral vyberanie fotografii.
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

CrowX píše:brutálna kritika skupiny No Name, ktorá nás obťažovala z pusteného rádia
Kdybyste to nevěděli, horší než český pop je jen slovenský pop. Ale nic z toho nemá na polský hip hop :mrgreen:
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Arthalion: Na to pivo za 10 Sk sme zabudli... asi to až tak strašný zážitok nebol aj keď môžem povedať, že nebolo dvakrát chutné... tradícia od roku 1875 - 1876 a ďalej od roku 1999 :mrgreen: :lol:
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Yachiko: Jaký byl obsah alkoholu v tom pivu? Normální nebo nějak snížený? Pokud normální, vidím pouze důvod k radosti: cena >> chuť :twisted:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
raider
Sigilan
Příspěvky: 498
Registrován: 1.12.2005 18:48

Příspěvek od raider »

sevencreature: neviem aký bol obsah alkoholu, ale mne to chutilo ako nejaké patoky :-x ... proste za málo peňazí - málo muziky.

Arthalion:este pár zrazov a možno si Yachiko svoj marksman skill vytrénuje na takú uroveň,že tu obrovskú stenu trafí viacej do stredu :lol:

Za spomenutie stojí možno aj zmienka o čašníčke a jej veľkej trpezlivosti pri konecnom plateni ... ale pri plateni džúsov jej tá trpezlivosť tusim zacala dochádzať :-)
"Máš štestí,že mám deset kilo podváhu. Jinak už by z tebe byla mrtvá liška."
Myron
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

btw. raider - máš zaujímavú fotku v občianskom (iba tak kútikom oka som ju zazrel) :whistle: :lol:

to 7c: keby si sa niekedy stavil tak by to bol ďalší internacionálny zraz - tentokrát by len 1 účastník bol z ČR a väčšina z SR. :-P
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
raider
Sigilan
Příspěvky: 498
Registrován: 1.12.2005 18:48

Příspěvek od raider »

CrowX píše:btw. raider - máš zaujímavú fotku v občianskom (iba tak kútikom oka som ju zazrel) :whistle: :lol:
No pred pár rokmi som mal číro :-) ...ale ja si vždy spravím niečo ,,exotické,, , najmä keď sa mám fotiť na niečo oficiálne :lol:
"Máš štestí,že mám deset kilo podváhu. Jinak už by z tebe byla mrtvá liška."
Myron
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

raider píše:Za spomenutie stojí možno aj zmienka o čašníčke a jej veľkej trpezlivosti pri konecnom plateni ... ale pri plateni džúsov jej tá trpezlivosť tusim zacala dochádzať :-)
Nj, to už patří k Sigilské tradici - problémy s obsluhou :lol: :anxious:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Odpovědět

Zpět na „Srazy a setkání“