TV stanice

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět

Kterou TV stanici sledujete nejvíce?

ČT 1
2
4%
ČT 2
6
12%
n@va
2
4%
prima
0
Žádná hlasování
Kombinaci 2 a více stanic
6
12%
TV nesleduji
10
20%
Nedá se přesně říci, záleží, který pořad mne zaujme
20
41%
STV 1
0
Žádná hlasování
STV 2
0
Žádná hlasování
J@j
0
Žádná hlasování
Markíza
0
Žádná hlasování
Jiná stanice
3
6%
 
Celkem hlasů: 49

KOFi-chan
Sigilan
Příspěvky: 1417
Registrován: 2.10.2005 9:47
Kontaktovat uživatele:

TV stanice

Příspěvek od KOFi-chan »

Co vy na to :?:
Uživatelský avatar
emo_freak
Sigilan
Příspěvky: 309
Registrován: 29.9.2005 21:39
Bydliště: Ohio
Kontaktovat uživatele:

Re: n@va=nic než "spam"

Příspěvek od emo_freak »

KOFi píše:Co vy na to :?:
souhlas n@va je spam! :evil:
Na TV koukam opravdu jen zridka... Kdyz stihiam tak na MASH a naky sportovni prenosy... Na filmy skoro vubec pac to spozdeni s jakym je davaj v TV je opravdu velky, takze vetsinou je mam uz par let zkoukly :D
Naposledy upravil(a) emo_freak dne 17.11.2005 11:54, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Ehm, tady se bude spamovat :-D ? Nebo tu máme sdělovat názory na TV n@va, potažmo ostatní stanice 8-) ?

Je-li pravdivá (a já s k tomu přikláním) moje druhá úvaha, tak rovnou říkám, že komerční stanice mi narozdíl od ČT naprosto nevadí, anžto ty katastrofy, co tam jsou, nejdou z mé kapsy, ale TV si na ně sama vydělá reklamou, ne tak moloch ČT, který tahá z občanů koncesionářské poplatky, hodlá snad zpoplatnit i počítače :evil: , do vysílání cpe 100x denně telefucking a miliony reklam, pořád je finančně na lopatkách, stále tam panuje přezaměstnanost a nemá ani programového ředitele, ale zato má Radu po rozhlasové a televizní vysílání a to je teprve NĚCO! Rada se převážně zabývá udělováním pokut za cypoviny v případě, že pořad nějaké konkurenční TV byl úspěšnější a snahou se nějak provázat s politiky. Obé se jí bohužel daří. Nehledě na to, že vedení ČT i Rada se chovají naprosto nelogicky - ČT není komerční stanice, tj. by jí nemělo jít o sledovanost a neměla by tedy nasazovat tolik blbostí jako komerční stanice, ale to se děje jen částečně a hlavně by se měla vyházet polovina lidí a zakázat na ČT 1 i 2 reklama a telefucking. Když je to státní TV, ať je tedy skutečně pro všechny, NENÍ zaměřena komerčně, nevysílá reklamní spoty a chci tam vidět aspoň jeden zajímavý horror za měsíc :twisted: . Nebo ČT zprivatizovat, tj. de facto zkomercionalizovat.

EDIT: Název změněn z 'n@va - nic než "spam"' na 'TV stanice' a přidáno hlasování.

EDIT 2: Tak jsem si zahlasovala, aby nešly řeči, že se stydím 8-) TV nesleduji téměř vůbec, na bytě v Praze není a doma taky sedím pořád u PC, takže ani není kdy...když už se k ní dostanu, tak se dívám zásadně na filmy, či výjimečně dokumenty, jinak nic.
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Já se poslední dobou na TV téměř nedívám, ale když už, tak si vybírám pořady které mě zajímají (např. MonthyPython, MASH a občas nějaký film).

Vampiria: Nechceš do hlasování přidat ještě některé slovenské televize? Slováci takhle nemají pro co hlasovat a i u nás na Zlínsku (a možná i v Ostravě), máme slušný signál STV.
Uživatelský avatar
Wenom
Sigilan
Příspěvky: 141
Registrován: 30.9.2005 16:40
Bydliště: Mystická země skotačících nahých nymf,kde ti bubáci splní každé přání.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wenom »

V televizi se dívam jen na nějaký humor (nejlépe černý),jinak mě nezajmá,svůj čas si radši krátím PCčkem.
Proč žít, když můžeš zemřít.
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

Posledných pár mesiacov sa dívam už iba na správy (aj to len občas) a zriedkavo dávajú aj nejaký lepší film, ktorý si pozriem; inak TV ignorujem.
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

TV jde v týdnu zcela mimo mě a o víkendu na ni nadávám, že nikde nic není. Shlídnu tak akorát nějaké filmy, na které chytnu nějakou tu upoutávku a to je asi tak vše. Na reality show nadávám hrozně, protože běží paralerně a často je není možnost přepnout - VyVolení, Big Brother, Dechovka, Dokument o divadle :roll:
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Slovenské TV přidány, pardon, tady je chytáme, já na ně jednou za uherský rok i koukám, ale nevzpomenu si na ně :oops:
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

Já se na televizi moc nekoukám,ale samozřejmě například fotbal jsem si nenechal ujít...
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
Arthalion
Sigilan
Příspěvky: 981
Registrován: 29.9.2005 14:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arthalion »

Na telviziu sa pozeram s otcom vzdy po osmej hodine. To znamena, ze kazdy robi nieco ine a televiziu ma len ako kulisu alebo druhy pripad je dobry film (co je bohuzial velmi zriedkave).
Inak, nie je dolezite, co na televizii bezi, hlavne ze sme spolu a mozme sa rozpravat o roznych veciach, televizia je skutocne len taka kulisa.
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

TV jako kulisa? To si radši pustím nějakou hudbu jako kulisu..tam mám jistotu, že nebudu nemile překvapena a vyrušena něčím nepříjemným 8-)
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Slayer
Sigilan
Příspěvky: 105
Registrován: 26.10.2005 23:37
Bydliště: Metropole Slezska
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slayer »

Na české ani slovenské stanice se nedívám, protože tam většinou nic kloudného nehraje. Mám kabelovku od UPC, takže sleduju hlavně HBO,HBO 2 a všechny možné hudební kanály:MTV,MTV Hits,MTV Europe,MTV Base,VH1,obcas i Ocko.Jinak se občas podívám i na film+ či jakýkoli sportovní kanál pokud se hraje nějáký důležitý zápas.Na české stanice se dívám jen pokud tam hraje něco opravdu vyjmečného.
Ten, kdo ví, nemluví,
kdo mluví, neví.
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

Vh1... bud tam chyba moznost 'ina stanica', alebo by som mal ist k ocnemu...
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

TV dfcto nesleduji. PC rulez 8-)
Většinou jen pročtu program a TV zapínám až ve chvíly, kdy mě skutečně z programové nabídky něco zaujme. A v tom případě je mi jedno na jaké je to stanici...
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
Anthrax
Sigilan
Příspěvky: 476
Registrován: 29.9.2005 17:13
Bydliště: Trutnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Anthrax »

V TV nejčastěji sleduju zprávy na ČT1. A to je skoro všechno, občas mě něco chytne.
Si senor ! la revolucion
Si senor !, si senor, somos la revolucion
Tu enemigo es el patron
Si senor !, si senor, somos la revolucion
Viva la revolucion
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“