Modronské bludiště

Cesty Bezejmenného po sférách s jednou moc ukecanou levitující lebkou.
Stránky: Planescape: Torment

Moderátor: Sadako

Uživatelský avatar
raider
Sigilan
Příspěvky: 498
Registrován: 1.12.2005 18:48

Příspěvek od raider »

Elessar píše:
Yachiko píše:Ajantis: Nie mapku som si nekreslil :oops:
Toto je extremna forma masochizmu 8-)
Staci ist vzdy do dvery po pravej ruke (alebo po lavej) a prejdes to cele bez problemov ... raz som si kreslil mapku na stvorcekovy papier, ale zabralo mi to 10x tolko casu ako prva moznost (ist po jednej strane).
"Máš štestí,že mám deset kilo podváhu. Jinak už by z tebe byla mrtvá liška."
Myron
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Bez mapky je imho porblém len v tom, že to bludisko musím dať celé na jeden ťah, čo je na vyšších obtiažnostiach hry asi nie veľmi možné. Pretože ak sa raz teleportujem von, začínam prakticky od nuly... i keď miestnosti, ktoré som už vybil budú prázdne, ale kým zase nájdem miesto kde som skončil... :roll:
Každopádne aj mňa napriek svojej problematickosti toto bludisko dobre pobavilo. Perfektné a vtipné dialógy s konštruktami rôznej nebezpečnosti, hudba a celý nápad "programovaného" dungeonu priamo v hre samotnej, výborná hudobná téma... :-P
The day is done
But I’m having fun
I think I’m dumb
Or maybe just happy...
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Yachiko: já to taktéž zvládl bez kreslení mapky a vždycky se mi podařilo Nordoma najít. Co se týče orientace po návratu do bludiště, není nic jednoduššího, než si do map lokací psát poznámky a tak třeba aspoň označovat křižovatky. Jo a hudba je tam opravdu fajn, taková bojová ;-).
Uživatelský avatar
RisQ
Sigilan
Příspěvky: 84
Registrován: 15.10.2006 17:30

Příspěvek od RisQ »

ja som to prexadzal z hlavy... prisiel som tam, pamatal som si kade som isiel a po par miestnostiax som sa isiel ohealit spankom a potom som sa vratil a pokracoval tam kde som skoncil
Vole, jseš vtipnej jak bedňa Githú.
Uživatelský avatar
Melian
Sigilan
Příspěvky: 7
Registrován: 29.1.2007 17:18

Modronské bludiště

Příspěvek od Melian »

Nevíte někdo prosím jak se dá vylézt z toho bludiště? Mám už ho celé prošlé (kreslila jsem si mapu), mám Nordoma i jsem zabila toho kouzelníka a motám se tam už celou věčnost a nemůžu se dostat ven :cry: Díky.
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Re: Modronské bludiště

Příspěvek od drake127 »

Melian píše:Nevíte někdo prosím jak se dá vylézt z toho bludiště? Mám už ho celé prošlé (kreslila jsem si mapu), mám Nordoma i jsem zabila toho kouzelníka a motám se tam už celou věčnost a nemůžu se dostat ven :cry: Díky.
A to sis v mapě nenakreslila, kde je východ? Já už si nepamatuju, jestli se odtud dá teleportovat, ale protože je každé bludiště jiné, nikdo ti neřekne směr. ... Vlastně jo, jdi pořád do prava (popř. doleva) a mohla by ses nakonec docourat k cíli.
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuke »

Melian : No východ je tam, kde je aj vchod :-) . A za predpokladu, že si si ho možno zabudla nakresliť, vráť sa k štvorčeku, ktorý si si nakreslila ako prvý, a nemalo by ti to potom už trvať dlho. A hlavne sa nevzdávaj. On tam ten východ niekde je.
Uživatelský avatar
Melian
Sigilan
Příspěvky: 7
Registrován: 29.1.2007 17:18

Modronské bludiště

Příspěvek od Melian »

No myslela jsem, že se můžu nějak teleportovat, nebo něco podobného. Ale chyba bude v tom plánku, nějak se mi ztratil ten vchod, když jsem předělávala plánek kvůli chybě. Plánky a orientační smysl není moje silná stránka :-) .Musím to nakreslit znovu, snad to najdu.UF!
Uživatelský avatar
Melian
Sigilan
Příspěvky: 7
Registrován: 29.1.2007 17:18

Modronské bludiště

Příspěvek od Melian »

Tak jsem udělala nový plánek a našla vchod, který mě slejně nepustil ven. Když jsem ale prokecla modronského inženýra, tak se mě zeptal, jestli chci použít teleportační čočky co jsem tam našla a byla jsem venku! :-D
Uživatelský avatar
raider
Sigilan
Příspěvky: 498
Registrován: 1.12.2005 18:48

Příspěvek od raider »

Ja som tiež akurát v bludisku ... Ignusa som nechal chcípnut /išiel na férovku s konstruktom vysokej nebezpečnosti :twisted: / a zobral som Nordoma.
A prvý krát som získal kúzlo Enoll Evovo Zdvojeni ... vyzerá ako haraburdí a ja som ho vždy vyhadzoval :roll:
Mimochodom tie Tyče modronskej moci nejako nefunguju. Vyvolam konstrukt a iba tam stoji :-?
"Máš štestí,že mám deset kilo podváhu. Jinak už by z tebe byla mrtvá liška."
Myron
Uživatelský avatar
Edvin
Sigilan
Příspěvky: 188
Registrován: 2.11.2006 8:18
Bydliště: Stín

Příspěvek od Edvin »

K projití bludiště stačí použít starý známý univerzální způsob na procházení bludišť.

Pro ty co ho neznáte je to držet se pořád jednoho směru, tedy bude chodit třeba pořád doprava a jakmile už to nebude možné půjdete například dolů nebo nahoru jakmile bude zase možnost půjdete zase původním směrem a když obejdete jednu ze stran půdorysu zvolíte si jinou a tak pokračuje dokud neobejdete celé bludiště po jeho bočních stranách. Boužel to nejde aplikovat na nalezení Nordoma ale dá se tak dostat ke zlému kouzelníkovi i k východu.

I když to zní složitě těžké to není a já jsem si s tím vždycky vystačil a nemusel jsem si ani kreslit mapku, Nordoma jsem ale přesto vždycky našel. :-D
Uživatelský avatar
raider
Sigilan
Příspěvky: 498
Registrován: 1.12.2005 18:48

Příspěvek od raider »

Edvin: ked sa budes drzat stale jedneho smeru (napr. vojdes vzdy do dveri, co su po lavej ruke), tak najdes nielen vychod a zleho kuzelnika, ale aj Nordoma (ci chces alebo nechces ... najdes ho :) ), lebo systematicky prejdes vsetky miestnosti ... neda sa nejaku vynechat, ak sa nepomylis.
"Máš štestí,že mám deset kilo podváhu. Jinak už by z tebe byla mrtvá liška."
Myron
glomm
Sigilan
Příspěvky: 13
Registrován: 4.2.2007 14:38

Příspěvek od glomm »

ja to udelal tak ze sem prosel skoro vsechno ale ne a ne nordoma najit no tak jsem sel znova k inzenyrum a nechal sem si vygenerovat novou ... vtu chvili sem si zacal kreslit novou mapu a po chvili sem ho uz nasel....
Fell
Sigilan
Příspěvky: 2
Registrován: 19.2.2008 14:41

Modronské bludiště - východ

Příspěvek od Fell »

No, já si myslím že východ jako takový neexistuje. Pokud chcete z bludiště vypadnout musíte najít takovej červenej drahokam, jmenuje se tuším Portálová čočka a ten použít. Vím určitě že ho má u sebe Konstrukt zlého kouzelníka...
Uživatelský avatar
Thanes
Sigilan
Příspěvky: 101
Registrován: 20.3.2006 15:58
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: Modronské bludiště

Příspěvek od Thanes »

Jsou k něčemu ty věci který padají z těch konstruktů? Jako Dobrota, Vodítko, Pytel peněz...
Odpovědět

Zpět na „Planescape: Torment“