Fahrenheit

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Bedňa - 1200 MHz Duron, 256 MB SDRAM, Geforce 2 MX 400 64 MB, ...
To sú tie najzákladnejšie parametre...
The day is done
But I’m having fun
I think I’m dumb
Or maybe just happy...
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Yachiko píše:Bedňa - 1200 MHz Duron, 256 MB SDRAM, Geforce 2 MX 400 64 MB, ...
To sú tie najzákladnejšie parametre...
Já myslím, že to hratelný bude a pokud neplánuješ v nejbližší době upgradovat, okamžité vyzkoušení fahrenheitu jen doporučuji :-)
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Na Vianoce pravdepodobne zväčším RAM o 256 MB... takže by to malo byť len lepšie, nie?
The day is done
But I’m having fun
I think I’m dumb
Or maybe just happy...
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

512 už je pro Fahrenheit plně dostatečných, na 256 jsem to nehrál, ale po tomhle upgradu už bys snad neměl mít problém...
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Včera jsem Fahrenheit rozehrál a myslím, že už po několika hodinách hraní jej mohu jednoznačně doporučit. Opravdu netradiční zážitek.

Btw: jako Carla jsem to Tylerovi v ringu pěkně natřel(a) :-)
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Cca před hoďkou dohráno. Až na slabší konec (především to vypadá, že část děje autoři z mně neznámého důvodu vystřihli) je Fahrenheit vynikající hra. K Ajantisovu příspěvku (23.10.2005 19:36) musím dodat pochvalu hudebního doprovodu - především skladby, která hraje u Carly doma, a veškerých melodií od mistra Badalamentiho (Carla's Main Theme zní jako z Mulholland Drive :-P ).

Btw: Na Fun Store je Fahrenheit o kilčo levnější (799,-) než na (X)zone, kde navíc není momentálně k dostání.
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
Patejl
Sigilan
Příspěvky: 73
Registrován: 30.12.2005 0:31

Příspěvek od Patejl »

Je to bezvadna hra, neni nijak extra narocna a podle me se muze radit po bok takovich klasil jako je Fallout, Planescape ci OWAR... Revolucni pojeti pribehu (desitky detailnich navaznosti typu pricina/nasledek). Doporucuji vsemi deseti, dlouho me zadna hra tak moc nebavila ;)
What can change the nature of man...? // Co muze zmenit charakter cloveka...?
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

Vraj ma ale slaby koniec, a to ma odradilo :roll:
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Elessar píše:Vraj ma ale slaby koniec, a to ma odradilo :roll:
Popravdě neznám český překlad slova "vraj" (a na seznamu česko-slovenský slovník nejni), ale znamená-li to "prý", můžu říct jedině ať nedáš na to, co někdo říká, a vyzkoušíš to sám! Konec sice nejni úplně nejlepší, ale jen v porovnání s kvalitou nastolenou na počátku hry. Z porovnání s ostatní herní produkcí konec Fahrenheitu nevyjde nijak špatně...
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

Ajantis
1) znamená to "prý" ;)
2) lenze ja sa bojim, ze by som bol sklamany v porovnaní zo zaciatkom... ale vyskusat to kazdopadne xcem

Inak velkost dema ma dost odradzuje ho stiahnut... :(
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Elessar:
Přemýšlím jak to napsat, aby to nevyznělo jinak než chci- ono to s tím koncem nejni tak, jak třeba naznačuje Vávra v Levelu, že se najendou skvělá hra změní v nějakou úchylárnu a z nebe spadne špatný konec, který všechny zklame- on nejni tak špatnýn konec toho příběhu, on je v podstatě relativně špatný celý ten příběh- od začátku až do konce se pomalinku a pozvolna jakoby zhoršuje a končí tím ne úplně nejlepším vyústěním, které v tu chvíli ale imho nejni nijak překvapivé.
ALE pořád ta kvalita příběhu přesahuje většinu jiných her
A PŘEDEVŠÍM tohle nejni na Fahrenheitu (možná překvapivě to nejdůležitější)- stejně důležitá jako kostra příběhu je i jeho zpracování, výprava a atmosféra, to jak na hráče působí- a v tomhle je Fahrenheit bezkonkurenční :!:
Pojetí příběhu a hratelnost je hodně netradiční, právě v tomhle je F revoluční, souvisí i s různorodou herní náplní- trošku jako u Beyond Good and Evil.

Ad demo- rozhodně doporučuju, krásně demonstruje právě tyhle přednosti Fahrenheitu. Já před jeho zahráním o hře skoro vůbec nic nevěděl, po asi hodině s ním už si hru objednával... :-)
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

Ajantis- kde sa da zohnat za relativne najrozumnejsiu cenu? Inak mna na to navnadilo preview v Leveli...
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Nejlevněji jde sehnat myslím za 799, přičemž běžná cena je 899. Ale kde...? Yenn to bude vědět, jistě nám to poví
Uživatelský avatar
Patejl
Sigilan
Příspěvky: 73
Registrován: 30.12.2005 0:31

Příspěvek od Patejl »

Tak takhle : Ja kdyz jsem videl obrazky a cetl jsem recenzi, nevenoval jsem hre zadnou, prosim ZADNOU pozornost :) Potom jeden muj kamarad zacal o hre basnit a vzhledem k tomu ze vsechno az na Chronicles of Riddick co mi pujcil (a nebylo toho malo) me chytlo (prinejmensim alespon na tejden, ale vetsinou az do dohrani :-D ), tak jsem to vyzkousel...

Probeh je podle me taky pekny a celkem i originalni, jen konec je...mno rekneme mirne kycovity. Dore na tom je, ze Fahrenheit nema jen jeden konec, dokonce ma i mnoho vyusteni(rozumej vice koncovych situaci).

Hlavni na tom je ale zpracovani. Kdyz jsem to hral prvni hodinu, pripadal jsem si ze tam opravdu jsem... Jde o to, ze postava MOHLA udelat to, co bych udelal ja, ale stejne tak mohla udelat spoustu jinejch veci... figl je v tom, ze taky nemusela. :-D Takovou svobodu jsem naposled zazil snad nekdy v Ultime online, o to vic me prekvapuje ze znovu prave v adventure (i kdyz srovnavat online hru a adventuru...).

Uf to jsem se rozepsal :oops: :lol:
What can change the nature of man...? // Co muze zmenit charakter cloveka...?
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Nejlevněji se dá Fahrenheit sehnat zřejmě na Fun Store a na Brlohu.
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“