Premier Manager 98 - problém(chyba ve hře)

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
peta88
Sigilan
Příspěvky: 1
Registrován: 18.4.2016 21:58

Premier Manager 98 - problém(chyba ve hře)

Příspěvek od peta88 »

Zdravím,

vím, že se jedná o velmi starý fotbalový manažer, ale přesto, nesetkal se někdo s níže uvedeným problémem nebo nenašel někdo jeho řešení?
Jedná se s největší pravděpodobností o chybu přímo ve hře, která bohužel nebyla opravena.

Problém nastává během zápasu při hraní v módu "MATCH", "HIGHLIGHTS" nebo "BRIEF", pokud se rozhodnu vystřídat vyčerpaného hráče s velkým poklesem energie.

V okamžiku vystřídání hráče(v oknu "Line UP") všechno vypadá v pořádku, ale poté, co zápas po vystřídání pokračuje dál, má ten nový hráč přesně stejnou energii, jako ten starý v okamžiku, kdy byl vystřídán(=u nového hráče nastane okamžitý pokles energie na hodnotu, kterou měl ten starý hráč v okamžiku vystřídání), a je to tedy jako kdybych žádné střídání neprovedl.

Tato chyba je vidět, když hned po startu zápasu po vystřídání znovu zápas přeruším a kouknu se do "Line UP" okna znovu - tehdy už je tam ten okamžitý chybný pokles energie u toho nového hráče vidět.

Stejná věc se stane, pokud se pokusím prohodit pozice 2 hráčů, kteří jsou na hřišti. Oba hráči se vymění i se všemi svými vlastnostmi, až na energii - ta se neprohodí a každý z obou hráčů převezme aktuální energii toho druhého.

Vypadá to, že hodnoty energií všech hráčů jsou napevno fixovány k pozicím těch hráčů na hřišti na začátku zápasu a během utkání postupně dochází k jejich poklesu(podle míry vyčerpání hráčů na dané pozici) bez ohledu na to, zda je hráč vystřídán nebo zda je vyměněna jeho pozice s jiným hráčem na hřišti.

Zajímavé je, že předchozí verze této hry(Premier Manager 97) tuto chybu nemá.
(při vystřídání hráčů nebo prohození jejich pozic na hřišti se normálně prohodí i hodnoty jejich aktuálních energií a vše pokračuje OK)

Nevíte, jestli někdy v minulosti vyšel nějaký patch nebo upgrade?
Setkal se někdo s tímto problémem?
Měl by někdo nějaký nápad, jak toto vyřešit?


Předem děkuji za odpověď,
uvítám jakoukoli pomoc či nasměrování k řešení tohohle problému.
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“