1. internacionální Sigil sraz ;o))

Známý též jako PISS.

Moderátor: yenn

Zamčeno
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Já jsem pro OSTRAVU! Není hnusná, naopak :twisted: ! Jinak co se Brna týče, tak bydlím kousek od něj, tj. by mi nedělalo sebemenší problém se tam dopravit, aspoň bych se na chvíli otočila doma, ale - tady se pracuje bez ohledu na svátky a víkendy, volno si můžu vzít, pouze pokud za sebe seženu náhradu - brigádníka. Tedy, je mi naprosto jedno, jestli to bude o víkendu, ve svátek, pokud to vyjde na dobu, kdy pracuji a neseženu někoho, tak prostě nepřijedu :-?
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
KOFi-chan
Sigilan
Příspěvky: 1417
Registrován: 2.10.2005 9:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KOFi-chan »

Tak takový pěkný hlasování jsme tu ještě neměli :-)

stručně: Jsem každopádně pro :!: Brno by bylo fakt asi nejlepší (i když tam si workshop nedokážu reálně překvapit :-? ).. A termín Velikonoce či letní prázky (moje asi možná už poslední :cry: ) mi připadají BEST :!:
Uživatelský avatar
Dalcor
Sigilan
Příspěvky: 982
Registrován: 30.9.2005 8:53
Bydliště: Černá skála, Nightlund, Solamnie, Krynn, Mnohavesmír
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

2Kofi no jasně že ten - proto tam jsou ty velké uvozovky
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

Btw ja by som bol pre letne prazdniny... Cakaju ma skusky a statnica, takze je to dost tvrde, ale kvoli mne termin pravdepodobne menit nebudete, ale co... nikdy som na ziadnom zraze nebol, tak nebudem ani tentokrat, nic strasne sa nestane :) A to ani neviem, ci budem moct aj cez tie letne, takze mna kludne ignorujte a ci sa uz zariadim, to je na mne...
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

Tak abych nemystifikoval - menší oprava toho velikonočního volna. Nevím co to bylo za kalendr do kterého jsem koukal, že tam byl červeně i pátek :-x ale každopádně svátek je v pondělí 17.4. Ve čt a pá mají na školách velikon. prázd. (tedy jen na zákl. a středních, ale vyšší školáci si to určitě budou moci zařídit i bez volna :-D ) A pro pracující obětovat den dovolené na pátek snad taky nebude taková rána ;-) (tedy pokud by se to o ty velikon. konalo.)
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

KDY - Velikonoce by mžná šly, ale radši bych bral něco blíž k létu
KDE - Brno není špatný nápad, ale osobně bych bral i Ostravu a vlastně by nebyl špatný ani nějaký penzionek na venkově na železniční tepně.
JAK: Myslím, že ideální by byli dva dny.
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
KOFi-chan
Sigilan
Příspěvky: 1417
Registrován: 2.10.2005 9:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KOFi-chan »

O jednom pěkným a vhodným penzionku ve skvělým prostředí bych věděl - ve Vrbně pod Pradědem (vlakem se tám dá v poho dojet)..
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

KOFi píše:O jednom pěkným a vhodným penzionku ve skvělým prostředí bych věděl - ve Vrbně pod Pradědem (vlakem se tám dá v poho dojet)..
Vrbno pod Pradědem je na železniční tepně??
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
Tokkar
Dabus
Příspěvky: 1737
Registrován: 26.9.2005 11:28
Bydliště: cerna O.....a cerna

Příspěvek od Tokkar »

Samozřejmě jsem pro sraz.
Několik faktů:

Jak?
Po tolika špatných zkušenostech se divím, že se Vlasákovi chce do workshopu. Ono je párada narezervovat nějaká ta zařízení, lidí a podobně, a pak zjistit, že se na vás milí srážeči vykašlali. Ja osobně bych do takového rizika nešel a ani bych to po Vlasákovi nechtěl.
Takže jedně workshop v nějaké minimálně zavazující formě (bez infrastruktury). Ostatně co opravdu je tomu potřeba? Vlasáku toť otázka nejspíše na tebe.
Docela by mě bavilo usporadat skupinky lidí. Sbalit karimatku, spacák a chodit po lese a plnit nějaké úkoly - reál RPG.

Kdy?
Zkušenosti a statistika jsou neúprosné. O prázdninách se jednoznačně sejde méně lidí. Tudíž bych je termínově škrtnul.
Koukám do kalendáře na příští rok a vidím následující prodloužené víkendy:
15. - 17.4.
29.4. - 1.5.
6.5. - 8.5.
klasicky letní dvojsvátek svatých - 5.7. - 9.7.
28.9. - 1.10.

Dál do podzima už to nemá smysl. O těchto termínech bych nechal hlasovat.

Kde?

No jednoznačně nejlépe z pohledu spojení z ČR a zárověň SR vychází Brno nebo Ostrava. To ovšem neznamená, že bychom museli zakotvit právě tam. Mohli bychom najít nějaké pěkné místečko v nedaleké vzdálenosti několika málo km od těchto uzlových bodů.

Nejprve bych nechal hlasovat pro Brno a Ostravu a po rozhodnutí bychom poprosili místní, aby se po něčem takovém poohledli. Vyjadřit by se měli především Slováci, protože hlavně kvůli nim je to na Moravě. Jinak by byl geograficky střed někde jinde. 8-)
The Oldest King's Knight At Realm is like a shadow on Sigil's street at moonless night.
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

Tokkar píše:Ono je párada narezervovat nějaká ta zařízení, lidí a podobně, a pak zjistit, že se na vás milí srážeči vykašlali.
Se stany a spacáky většinou rezervaci nepotřebuješ ;-)
Tokkar píše:Docela by mě bavilo usporadat skupinky lidí. Sbalit karimatku, spacák a chodit po lese a plnit nějaké úkoly - reál RPG.
Velmi zajímavý a pěkný nápad, ale také velmi náročný na organizaci (i když - času na přípravu by pravda mělo býti dost :-))
Tokkar píše: Koukám do kalendáře na příští rok a vidím následující prodloužené víkendy:
15. - 17.4.
29.4. - 1.5.
6.5. - 8.5.
klasicky letní dvojsvátek svatých - 5.7. - 9.7.
V tom dubnu je možná volno i 14 v pátek. Ale vůbec se mi nepodařilo zjistit, jestli to tak skutečně je. Dostal se mi do ruky nějaký 'čerstvý' kalendář a tam je na 14.4.06 Státní svátek - Velký pátek - dle mě by to mohl být nějaký ten nově ustanovený, ale vůbec nevím kde to zjistit přesně.
Jinak v tom květnu se tuším cukají VŠkoláci - takže ten výběr je dle mě jen mezi tím dubnem a červencem.
S bodem KDE s tebou do puntíku souhlasím :-)
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

A co takhle Jihlava - resp. okolí Jihlavy? Je to v podstatě střed, ne? Nehledě k tomu, že to je prima lokace (teda ne v zimě).

Jinak bych byl samozřejmě pro Ostravu - hlavně je to nejblíž na Slovensko :-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Tokkar
Dabus
Příspěvky: 1737
Registrován: 26.9.2005 11:28
Bydliště: cerna O.....a cerna

Příspěvek od Tokkar »

Tady přece nejde o vzdálensot (střed), ale o kvalitu spojení.
V tomto směru si o Jihlavě dovolím pochybovat.

Brno a Ostrava jsou na hlavních trasách. Stejně tak bychom mohli myslím uvažovat o Žilině a Bratislavě. Ale Jihlava je za bukem.
The Oldest King's Knight At Realm is like a shadow on Sigil's street at moonless night.
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Tokkar píše:Jak?
Po tolika špatných zkušenostech se divím, že se Vlasákovi chce do workshopu. Ono je párada narezervovat nějaká ta zařízení, lidí a podobně, a pak zjistit, že se na vás milí srážeči vykašlali. Ja osobně bych do takového rizika nešel a ani bych to po Vlasákovi nechtěl.
Takže jedně workshop v nějaké minimálně zavazující formě (bez infrastruktury). Ostatně co opravdu je tomu potřeba? Vlasáku toť otázka nejspíše na tebe.
Docela by mě bavilo usporadat skupinky lidí. Sbalit karimatku, spacák a chodit po lese a plnit nějaké úkoly - reál RPG.
Špatných zkušeností je dost, na druhou stranu se to málokdy organizovalo nějak systémově, takže je to jedno s druhym 8-) Co je k tomu třeba? No, záleží na tom, co všechno si vymyslíme - pár nápadů jsem nadhodil, prostor je pro mnohé a mnohé další ;-)
Reál RPG alias LARP, to není vůbec zlej nápad 8-)
Kdy?
Zkušenosti a statistika jsou neúprosné. O prázdninách se jednoznačně sejde méně lidí. Tudíž bych je termínově škrtnul.
Koukám do kalendáře na příští rok a vidím následující prodloužené víkendy:
15. - 17.4.
29.4. - 1.5.
6.5. - 8.5.
klasicky letní dvojsvátek svatých - 5.7. - 9.7.
28.9. - 1.10.
Osobně bych to léto tak paušálně zase nezavrhoval, ale čim víc neprázdninových termínů, tím lépe pro alternativy ;-)
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Dalcor
Sigilan
Příspěvky: 982
Registrován: 30.9.2005 8:53
Bydliště: Černá skála, Nightlund, Solamnie, Krynn, Mnohavesmír
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

Vlasáku, mám zkušenosti s dvěma stretkami ve Slovenské ráji. Rozhodně bych nerezervoval nějaké zařízení. Doporučoval bych chatičky a to po 100% jisté účastníky, kteří zaplatí zálohu, zbytek může pod stany. Proto jsem spíše pro autokamp
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

No je pravda, že na placení se nejsme schopni domluvit ani při běžném srazu v hospodě (včera zase něco zbylo...), natožpak při rezervaci něčeho... ;-) To už by Vlasák nemusel utáhnout... :lol:
Zamčeno

Zpět na „Pravidelný internacionální sigilský sraz“