Otázky & odpovědi

Cesty Bezejmenného po sférách s jednou moc ukecanou levitující lebkou.
Stránky: Planescape: Torment

Moderátor: Sadako

Odpovědět
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Re: Otázky & odpovědi

Příspěvek od MCZ »

Nemůže to třeba být poškozený disk? Nějaká hláška při tom padání?
Uživatelský avatar
valcik
Sigilan
Příspěvky: 311
Registrován: 5.1.2010 16:13
Bydliště: Záhorská nížina

Re: Otázky & odpovědi

Příspěvek od valcik »

Na akej verzii Windows to hráš? Možno je to známy problém s Vistou, ktorá zakazuje prepisovanie súborov v adresári Program Files. Skús celú hru nainštalovať na inú partíciu. (ak sa jedná o Vistu)
Andrew26
Sigilan
Příspěvky: 17
Registrován: 29.7.2010 22:14

Re: Otázky & odpovědi

Příspěvek od Andrew26 »

Právě jsem poprvé dohrál PS:T a mám jednu otázečku k té hře. Totiž vím že Ravel byla více osob v jednom, ale v tom případě mi vrtá hlavou jedna věc. Ve videosekvenci ji zabil Transcadent One, tak jak jsem s ní mohl v podobě Mebbeth ještě mluvit potom co jsem se vrátil do Sigilu?
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Re: Otázky & odpovědi

Příspěvek od Cesare »

Nevím samozřejmě, jestli to interpretuju správně - ale Mebbeth po návratu TNO do Sigilu byla IMHO něco jako doznívající echo.
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
PinHead
Sigilan
Příspěvky: 193
Registrován: 8.1.2007 19:51
Bydliště: pláž v Nikdyzimě
Kontaktovat uživatele:

Re: Otázky & odpovědi

Příspěvek od PinHead »

zdravím
rozhodl jsem se znova si zahrát planescape, tak jsem stáhl z netu iso obou cdčkek, nainstaloval, opatchoval 1.1, dal češtinu a když jsem to chtěl spustit, tak jsem zjistil, že to jaksi "nevidí" to iso 2 nutný ke spuštění...když dám tvorbu nový postavy, tak to vyhodí tu obrazovku "vložde do mechaniky f cd 2"...no, alt+tab shodím hru, dám načíst do deamon tools iso 2 a nic.....

je chyba někde ve hře nebo mám pohledat jiný iso?

Díky ;-)
Miluju ŠPENDLÍKY A HLAVY!!!!!!!!!!!
Adun Toridas!
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Stáhni si Infinity CD přímo ze Sigilských stránek, mělo by to snadno vyřešit tvůj problém. Pokud ti nepůjde hra ani tak, je problém jinde.
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
PinHead
Sigilan
Příspěvky: 193
Registrován: 8.1.2007 19:51
Bydliště: pláž v Nikdyzimě
Kontaktovat uživatele:

Re: Otázky & odpovědi

Příspěvek od PinHead »

Carlos píše:Stáhni si Infinity CD přímo ze Sigilských stránek, mělo by to snadno vyřešit tvůj problém. Pokud ti nepůjde hra ani tak, je problém jinde.
stáhl jsem tu 80kb věcičku, hodil do deamonu a výsledek stejnej...vložte prosím cd2 do f

EDIT: teď mě napadlo, že si nejsem jistej, jestli mám nainstalovanou plnou verzi PT....při instalaci jsem si žádnýho výběru mezi plnou a částečnou (mapy z disku) nevšiml...
Miluju ŠPENDLÍKY A HLAVY!!!!!!!!!!!
Adun Toridas!
Uživatelský avatar
valcik
Sigilan
Příspěvky: 311
Registrován: 5.1.2010 16:13
Bydliště: Záhorská nížina

Re: Otázky & odpovědi

Příspěvek od valcik »

PinHead,
ak to hľadá CD v mechanike F:\, potom máš asi nesprávne zapísanú cestu v konfiguračnom súbore. Otvor súbor "torment.ini", alebo "torment.cfg" (nepamätám si presne názov, ale nájdeš ho v inštalačnom adresári hry) a uprav tam písmenko mechaniky tak, aby cesta ukazovala na tvoju virtuálnu CD-ROMku. Súbor po úprave ulož a malo by to fungovať.
Uživatelský avatar
PinHead
Sigilan
Příspěvky: 193
Registrován: 8.1.2007 19:51
Bydliště: pláž v Nikdyzimě
Kontaktovat uživatele:

Re: Otázky & odpovědi

Příspěvek od PinHead »

problém vyřešen, na dvoudiskovou edici se nesmí aplikovat of. patch, takže stačil jenom reinstall...

další problém, když se chci vrátit do márnice, pokecám s hlídačem u vchodu, řeknu mu, že mám jít na stráž k mrtvému, on mě pustí dovnitř...a v tomto okamžiku hra spadne do woken s hláškou "v aplikaci došlo k chybě" nebo tak něco...co s tím? :-(
Miluju ŠPENDLÍKY A HLAVY!!!!!!!!!!!
Adun Toridas!
Uživatelský avatar
PostTrauma
Sigilan
Příspěvky: 1256
Registrován: 6.8.2009 16:02
Bydliště: Asteroid B-612

Re: Otázky & odpovědi

Příspěvek od PostTrauma »

PinHead: Zkoušet. Další způsoby jsou přes Poxe nebo se nechat zabít. Smrt by tě měla do márnice dostat bezpečně, aniž by to spadlo. Měl jsem stejný problém a nějak se mi to podařilo obejít.
Marně se snažím přijít věcem na kloub, neboť většina věcí klouby vůbec nemá.
Uživatelský avatar
PinHead
Sigilan
Příspěvky: 193
Registrován: 8.1.2007 19:51
Bydliště: pláž v Nikdyzimě
Kontaktovat uživatele:

Re: Otázky & odpovědi

Příspěvek od PinHead »

Death solves all problems :-D

jo, už jsem se tam dostal ;-)

Á další otázka....existuje cesta, kudy vylézt z podzemní vesnice pod Hadrníkovým náměstím? Vběhl jsem za Pharodem a dolů do podzemí, a zjistil že na to ještě nemám, chtěl bych se vrátit na povrch a oběhat si město kvůli expům a věcem, abych se dolů vrátil trochu silnější (tam dole mám strašnou spotřebu léčivek a nemám magii). Problém je v tom, že jsem si v zápalu hry zapoměl dělat sejvy...takže sejvem se před před vchod do vesnice nevrátim..
Miluju ŠPENDLÍKY A HLAVY!!!!!!!!!!!
Adun Toridas!
Uživatelský avatar
Field Mouse
Sigilan
Příspěvky: 656
Registrován: 18.5.2009 14:50
Bydliště: U Lomu 38, Sigil, 585 03

Re: Otázky & odpovědi

Příspěvek od Field Mouse »

Jestli jsi jen ve vesnici, pak je východ na sever od domku té paní, co ti vyndá prsten z vnitřností (po východu z vesnice ale možná potkáš nepřátelské stráže). Pokud už jsi v dungeonu za bránou, pak si zajdi do městečka nemrtvých, prakticky bez boje tam dostaneš asi 30 000xp a to už tě posune na dostatečný level :)
Elminster sem, Elminster támhle. Dejte mi tisíc let a špičatý klobout a nakopu mu.. zadek :op
Lukfi
Sigilan
Příspěvky: 99
Registrován: 30.3.2008 13:54

Re: Otázky & odpovědi

Příspěvek od Lukfi »

A copak se do Sigilu nejde vrátit stejnou cestou, jako jsi přišel?
Uživatelský avatar
PinHead
Sigilan
Příspěvky: 193
Registrován: 8.1.2007 19:51
Bydliště: pláž v Nikdyzimě
Kontaktovat uživatele:

Re: Otázky & odpovědi

Příspěvek od PinHead »

Díky :-)

No stejnou cestou.....mě totiž ty stráže u vchodu zabily a vzbudil jsem se u marty na stole...takže jsem si myslel, že od tama východ neni, resp žádnýho jsem si nevšiml :oops:
Miluju ŠPENDLÍKY A HLAVY!!!!!!!!!!!
Adun Toridas!
Lukfi
Sigilan
Příspěvky: 99
Registrován: 30.3.2008 13:54

Re: Otázky & odpovědi

Příspěvek od Lukfi »

No jestli ale půjdeš do katakomb, jak ti tady radí, tak tam tě ubijou takový létající potvory. To asi nemáš moc na výběr.
Odpovědět

Zpět na „Planescape: Torment“