Warhammer 40 000: Chaos Gate

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Warhammer 40 000: Chaos Gate

Příspěvek od sevencreature »

Hrál jste to někdo? Ví někdo, jak to rozchodit pod Windows XP?

Já jsem to hrál na W98, ale nešel zvuk :-?

A na WinXP by to mohlo jít, ale zatím nejsem ochotnej snižovat rozlišení obrazovky a počet barev (aby mi to nerozhodilo ikony na ploše :lol:).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

Jj - dohral som to - v niektorých misiách je to o nervy - (keď človek nechce aby mu niekoho zabili) - celkom dobrá hra - tiež som to ale hral iba pod Win98 - takže s rozbehnutím pod XP ti neporadím.
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

No, už před rokem jsem pročítal různé diskuse a nevypadá to, že by za tu dobu dospěli k nějakému definitivnímu řešení - asi budu muset experimentovat :roll:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Kdyz jsem to nahral minimalni instalaci, tak to nslo pustit :). Kdyz jsem to nahral maximalni instalaci, tak to po prvnim kole spadlo :). Takze jsem si to moc nezahral :lol:. Win 2000...
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Dalcor: A jak to děláš, že ti to funguje bez problémů? Používáš režim kompatibility nebo ještě nějaké zvláštní nastavení? :shock:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“